2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
E Elifaselimm canım senin de esinle işin zor ya aileyi istememelri de garip sen de ya sabır çek kuzum inşaallah akılları başlarına gelecek de bari geç olmadan gelse,@sebebimsinki kuzum seni yaşadıklarına da çok üzüldüm ama şimdi iyiymssnz Allah daha da iyi etsin huzurunuzu arttrsn kim ne der ne söyler boşver ya bak şimdi iyiyms Allah sabrsknjn karşılığını vermiş y4zy4qmurum y4zy4qmurum zaten al seninkini vur benimkine bi şömine olsa da atsak su odunları içine S sarihperi jtaime020626 jtaime020626 @Albeni7 kızlar size de desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ediyorum valla bu grup olmasa daha da zor olacak herşey buraya yazıp rahatliyorum
Insallah canm kaybetmede gelse iyi

İnşallah uyur canım. İnşallah bende ayağımda sallıyorum şimdi uyudu ama yine birazdan uyanır . Kestiriyor sonra yine uyaniyorsa. Backsizlar rahat vermiyor. Koca gitti yattı. :uykucu:
Benimkilerde yatıyor ama kız kıpır kıpır. Gözümdende uyku akıyor valla. Hayırlısıyla güzelce huzurluca uyurlar inşallah

Benimkilerde yatıyor ama kız kıpır kıpır. Gözümdende uyku akıyor valla. Hayırlısıyla güzelce huzurluca uyurlar inşallah
İnşallah canım. Sabırla bekliyorum o günleri . Ama anca 2 yaşına girene kadar doğru düzgün rahat yok. Şimdi gazları bitecek dişleri başlıcak. İsim çok zor valla. Benim bebeler erkenden dis cikariyor. 5 buçuk 6 aylıkken çıkarıyorlar. Bakalım kız ne zaman çıkaracak.

İnşallah canım. Sabırla bekliyorum o günleri . Ama anca 2 yaşına girene kadar doğru düzgün rahat yok. Şimdi gazları bitecek dişleri başlıcak. İsim çok zor valla. Benim bebeler erkenden dis cikariyor. 5 buçuk 6 aylıkken çıkarıyorlar. Bakalım kız ne zaman çıkaracak.
Benim oğlanda öyleydi. Kızda bari biraz rahat olsam dedim ama nerde... Yine de iyi diyorum şükür diyorum napayım:)

Ayy kızlar şimdi doğum yaptigim toipiklere baktimda resmen in cin top oynuyor. İnşallah burasıda öyle olmaz çok üzülürüm gerçekten.
Bende girip bakıyorum bazen, geçen zamana inanamıyorum. O zamanda face grubu kurulmuştu, yasakmış, ve çoğu banlanmıştı burdan. Sonrada topik boş kaldı. İnşallah dediğin gibi burası öyle olmaz. O kadar iyi geliyo ki..

Kızlar benimkide memede uyuyor yataga koyunca uyaniyor dun gece yanima aldim koyun koyuna yattik cok sesi cikmadi sanki ya da ben o kadar yorgundum ki uyku esnasinda duymadim bilmiyorum amarahatti yani gerci salondaki koltukta bu isi yaptigimdan benim baya bir yerlerim tutuldu ya olsun:)

Kızlar benimkide memede uyuyor yataga koyunca uyaniyor dun gece yanima aldim koyun koyuna yattik cok sesi cikmadi sanki ya da ben o kadar yorgundum ki uyku esnasinda duymadim bilmiyorum amarahatti yani gerci salondaki koltukta bu isi yaptigimdan benim baya bir yerlerim tutuldu ya olsun:)
Benmkide hep oyle memede uyuyo diorm doymuyomu acaba

Benmkide hep oyle memede uyuyo diorm doymuyomu acaba
O bir aliskanlik bence hemsire bana memedevuyutmayin demisti aman kim nevderse desin bebek kendi seciyo uyuyacagi yeri pozisyonu yeterki uyusunlar uc yil gozden cikti nasil olsa bizden onlar mutlu olsunlar yeterki:) yataga biraknca cipil cipil aciyo mu peki:)

Bende yanımda yatiriyorum .. oglumda iki sene yatirmistim kizimda da öyle olucak galiba ..

Ailem iyidir ama esimde titizlik hatsafhada esyaya cok duskun kiyafetleri arabasi evdeki esyalar bizde kalabalik bir aileyiz haliyle coluk cocuk cok ee eve gelince esyasina zarar verecek korkusu var biraz o yuzdende kimse gelsin gitsin istemiyor misafir cagiramiyorum onun yuzunden bazi yasanmisliklar da var ben bosanacahim gun cocuguma hamile oldugumu ogrendim aslinda esim beni sever ama iste huyu kotu eve dondum haliylede ama bazen cok bunaliyorum
Malı kıymetli yani kısaca.. Cnm her şeyde vardır bir hayır boşancağın gün bebeği öğrenmende vardır bir hayır. İnşallah eşin düzelir sana kıymet verir. Yoksa çocuk için filan gerçekten çekilecek değiller. Bebeğe yardımcı oluyor diye hatırlıyorum öyle ise ne ala.. En azından yokmuş gibi davranırsın bir süre sonra, kendni hazır hisseetiğinde de hala düzrlmememişse de olması gerekeni geç dr olsa yaparsın. Allah sana sabır ona da akıl fikir versin

Kızlar bebeği ilk günden durmadığı için filan mı ayakta sallamaya alıştırdınz. Sallanarak uyuyan bebek, derin uykuya geçmiyormuş. Sabit bir noktaya bakıp kafası sağ sol yaptığı için hipnoz gibi birşey oluyormuş. Uyuşuyormş yani beynindeki bi kısım.

Bizim kız geceyi gündüz etti.. Gece 4.30da kalktı 2 saat sonra ancak uyuttum. 8.30da geri uyandı çığlık çığlığa. Aile hekimine götürdük, şuanlık normal görünüyor ama uzmanada bi gösterin dedi. Eşim de işe gitmedi, yine aynı olursa götürücez. 4.30dan beri sadece 1 kere zorla emdi..

X