2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Bizimde bugun kontrol ama 3bucuk haftalik kizim bakalim kilosu nekadar ayin 6.5de bir aylik olcaz hayurlisi ile bakalim en son persembe 2780gr di kilosu
Kaç kilo doğdu canım? Benim 2.865 kg doğdu hastane çıkışı 2.680. Bugün 1 aylık olduk 3.800 çıktı ama boyu normalin az altında çıktı. Benim kız 37 haftalık doğdu ama

Ben rafa kaldırdım biberonu başarabilrmiyim acaba yaa... 6 saattir direniyoruz gece nasıl olacak...
Bu güzel gece hürmetine Allah yardımcım olur inşallah... Başarabilirsem sana da haber ederim.
Amin insallah basarili olursun canim ya benim esimde cevremde oyle destek verecek kimse yok ki yapayim sen basarili olursan bende deneyecem ama canm bu arada ac cocuk uyumaz belki gz sancisi vardir benimki tok yine uyumuyor 2 gundur oldum uykusuzlukdan

Biz kontrolden geldin cok agladi yavrum kilosu 3095 olmus sukur ucbucuk haftakik yani 6.4 de digdu nasil sizce
Ve emdiye an degilde birakibca bi ara meme ucum yanio kisa surecede sizin nasil
Kendim nezaman kontrol olcam acava kizlar bi arkadas yazmisya tenizlik korku iliski korkum var diye aynen venimdeee

o asamaya geldiniz mi canım bizim daha kirkimiz cikmadi ama sucluluk duyar miyim yazarim:)beni korku sariyo normal dogumdan sonra nasil olacsk diye temizlik korkusuda var doktora gitcem kontrole of yani
Geldik canım çok şükür. 47 günlük olduk bu saatten itibaren. Benimkisi doğumdan kaynaklı değil canım. Arada bir oluyor bana. Artık zevkten mi oluyor başka bişey mi bilmiyorum. Bazılarında gözlerim bile doluyor ağlamak istiyorum. Kız gerçektende insan doğumdan sonra ilk ilişkide korkuyor. Sanki ilk defa yapıyormuş gibi.

Ayy bu saatte bı ben ayaktayım galiba. Eşimle 2 oğlum horul horul uyuyorlar.bende kızla salondayim. Ayağımda sallıyorum uyuyor. Ama ne zamana kadar böyle devam edecek.

Ayy bu saatte bı ben ayaktayım galiba. Eşimle 2 oğlum horul horul uyuyorlar.bende kızla salondayim. Ayağımda sallıyorum uyuyor. Ama ne zamana kadar böyle devam edecek.
Yok canım yalnız değilsin =) benim kızda bildiğin üzre geceyarısından erken uyumuyor. Ne denediysem olmadı, uyku saatini bi türlü erkene çekemiyorum

Kızlar çok merak ediyorum. Sizin eşlerinizde alanınızda sürekli öpüyor mu ? Benim eşim her zaman öper işe giderken bile. Bu ne anlama geliyor sizce. ? Çokta hoşuma gidiyor.

Ikına ıkına bi hal oldu, zaten zar zor uyuyor, emmeye kalkıncada yok kakası yok gazı derken geri dalmıyor. Nasık düzelicek bu kızlar, ne yapmam lazım ya..

kiz maşallah de kocana nazardegmesin alnindan opuyor ya çok tatliibilmiyorum anlamini uzumunu ye bagini sorma:)sende uc çocukvar korkmussun daha da iliskinin ilkinden ben napicamm allahimm:)daha dun ic dikislerin agridi acidi inşallah gecer ya ara vermek istemiyorum ben suçlulukta duyma canım yani doğanin kanunu bu:)))hatta sukret bence oluyor diye kimler kardes olmus mesela ne güzel oyle degilsiniz

Kızlar bebeklr belli dönem emmeyi bırakabilio. Kesin biberondan diye düşünmeyin. Sütünüzü sağarak kesilmemesini sağlayın bence. Kızım 2 aylıkken emmeyi bırakmştı. Tabi ben bunu hemen anlamadm sürekli ağlıodu. Emzirmeye çalışınca emmiodu. Acıkmadı diye düşünüodm. Sütüm mü yok diyendüşünüodm. Acıkması gerekio kaç saattr emmedi diye düşünüp biberonla verince sonra elektrkli sağma aleti alıp bikaç ay öyle dvm ettik. Şuan 17 aylık hala emmeye dvm edio. Şimdi de oğlum dediğinz gibi bazen çok aç diye mi emmeyi beceremio saldırıo boğuluo gibi oluo ama bazen çok güzel emio. Geçiş dönemleri bebeklerde. Bence mamadan önce sağmayı biberonla vermeyi deneyn. Sağdğnz zamanda sütünz artıo genetik problem yoksa ki annem Beni de kardeşimi de 9 ay emzirmş. Ben şuan iki çocuğumu dA emziriyrm çok şükür. Geçişler bırakıp yeniden başlamalar hep dvm edck ek gıda dönemnde de. Mesela 17 aylık kızım şuan yumurta yemeyi bıraktı ama geçiş dönemi diye kesinlkle bırakması düşünmyrm. Bi süre ara verip tekrar yer inşallah. Yani Biz sürekli tekrarlayarak almalrnı sağlııcz. Benm çocuk büyütmektn anladğm bu

Dun tomrisin emzirme kampini denemeye kalktm sadece 3 4saat surekli memeyi tuttrdum sut cok azaldi benm kizda sinirlendi daha cok kaldi memede bilir gibi.sonuc bebek gazdan ucuodu az kalsin sabaha kdr katila katila agladi.denemeden once bunu degerlendirin mtlaka

Cnm dediğin gibi bende lansinoh biberon kullanyrm. Biberon başlğnı kızımda da hiç değiştrmedm. Hep tel delikti. Ve ara ara hep verdm biberon . Şuan 17 aylık hala emio çok şükür. Biberonla lıkır lıkır gelirse hep biberon ister diolar ama bilmyrm. 1 yaşındn sonra iğneyle delik açmştm biberonuna :)

Kizlar sizin bebisler nasil uyuyor benim kizim sureklo sallanmak istio b3sigi sallamiyi birakdimmida agliyor ac mi kaliyor ondan mi uyuyamiuor diue dusunuyorum ama diger secenk gazdan uyuyamiyord demk mi dogru bilemiyorum

Ikına ıkına bi hal oldu, zaten zar zor uyuyor, emmeye kalkıncada yok kakası yok gazı derken geri dalmıyor. Nasık düzelicek bu kızlar, ne yapmam lazım ya..
Aynı durum. 20günlüğüz gazda bu gece zirve yaptık kıvranmaktan bi hal oldu yavrum birazcık olsun çıkarırdı gaz onu da çıkaramadı. Gaz damlası masajlar rezeneler kimyonlar vs yok geçmiyor. Ne yiyorsunuz kızlar aç duracağım yakında o gaz yapar bu gaz yapar... niye oluyor bu kadar gaz

Bende o durudayim ne yiyecegimi sasirdim ama gaz aglayinca da gazlaniyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…