2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Nerden nasıl ulaşabiliriz bu emzirme kampına bilgin varmı. Nette bilgiler okudum ama nasıl uygulanıyo bilemedim ben.
Tomrisin emzirme notlarina bak bulursun canim kadin ikizlerini emzirmis bu sekilde ya 3 gu diyor ama 3 gun nasil yapari bilmio esin de iyi ve anlayisli olmasi lazim destek sart yani

Benim kv var ama kiz aglyinca dyanmiyorum kadinin dedigi gibi birakipda uyuyamm ki
Ahh biliyorum o ağrıyı bebeğin ağzından kanlar gelerek memem kopa kopa emzirdim. Çok iyi anlıyorum semi tabii bunun sonunda pes ettim ve biiberon verdim tek hatam bu oldu. Desteksiz yapılacak iş değil canım üç gün kuralı.
İyice okuyup denemek istiyorum ben
Off ne zor süreçler valla yaa.
Acıktıkğında dayanamayıp pes etmemem lazım tek şart o

Benim sansim gogus ucu yaram olmadi ablamin formulu ile ama tikamdi onun agrisi beter bise yinede veriyirum ama ne yapcam bilmiom

Yok belki zararı olur yinede doktorla görüş istersen. Ama ne yapılırsa yapılsın ne yersek yiyelim o bebe emmeden o süt artmıyo işte
Aynen oyle bide canim eds(emzirme destek sistemi) var ben onada basliyacam sendende bak istersen bu arada uyku duzeni nasil benim kiz cok gazli agiz gazicikartamiyiruz ya agliyip.duruyor

Aynen oyle bide canim eds(emzirme destek sistemi) var ben onada basliyacam sendende bak istersen bu arada uyku duzeni nasil benim kiz cok gazli agiz gazicikartamiyiruz ya agliyip.duruyor
Gndüz uykusu yok diyenilirim abartmadan valla. Yarım saat uyuyp uyanıyor. Gece biraz daha iyi ikibuçuk saatte kalkıyor.
Gaz için zinconun faydasını gördük biz.

1.ay aşısı uyku yapti mi sizde kizlar. Bebegim cok uyuyor kaldiramiyorum asi oldu sabah onfan dolayi mi acaba
Bizdede tam tersi uyutabilene aşk olsun.
Aşı olacak diye veya aşı sonrası ağro kesici verdiyseniz ondan uyumuş olabilir. Diğer çocuklarım uyurdu aşı sonrası ama şuruptanmıydı aşıdanmı bilmiyorum

Son düzenleme:
Merhaba kızlar. Benim kız gündüzleri uyuyor. Gece geç vakit yatıyor. Ne zamana kadar böyle gider bilmiyorum.
Haa bide kızlar size sorum olacak. 4 yıldır evliyim ve bazen ilişkiye girdiğimiz zaman ve bittigi zaman böyle bir suçluluk hissi sariyor beni sizde'de oluyor mu? Yoksa ben kendim mi öyleyim ?

canım ben surekli vermiyorum biberonu zorunda kalinca ve once hep ilk mememi veriyorum unutur mu yinede beni biberonla verdiğim hani iki gunde bir defa falan ve onu da zorlanarak iciyo zaten biberonda tavsiyem lansinoh tek delikli al canım iki delikli olmasin başlığı
canım senin gogsundw mi yumuşak peki
bir arkadas gogsu icin doktora gitmis ya bunun icin hangi doktora gidiyoruz

o asamaya geldiniz mi canım bizim daha kirkimiz cikmadi ama sucluluk duyar miyim yazarim:)beni korku sariyo normal dogumdan sonra nasil olacsk diye temizlik korkusuda var doktora gitcem kontrole of yani

Of şuan çok fenalardayız. ev halkı olarak biberonu hiç vermedim saat 4 ten beri. Çok acıktı biliyorum çocuğum o ağlıyo ben ağlıyorum. Umarım pes etmem de bunca saat aç kalmasının nir önemi olur.
Yumuşak canım evet biliyorum zaten sütümün az olduğunu , sıkınca iplik gibi ancak süt çıkıyor. Biberona alıştığından da az geldiğini dşünüyo ağlıyor.
Bu emzirme işi birazda çocuğun tabiatına bağlı emmeyi seven bebe hem anne hem biberon götürüyo.
Seninkide bırakmaz umarım , çok zorlanmayıncs verme hatta hiç verme .

Şuan ağlaya ağlaya uyumaya çalışıyo valla içim parçalanıyo Eşim de destek olacağı yere çocuğu ağlatma gidip şimdi mama yapıcam diyerek modumu düşürüo

Göğüs için hangi bölüm bilmiyorum canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…