2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
cok gecmis olsun Allah acil sifalar versin insallah
akşam 7 den beri hic uyumadi mi ?

Geçmiş olsun canım acil şifalar bebişe çok şükür ki her şeyi temiz çıkmış

Geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin tez zamanda iyileşsin kuzun inşallah

Kızlar kundak için müslin örtü-kumaş öneriyorlar. Var mı kullanan? Hava geçirgenliği nedeniyle daha sağlıklıymş battaniyelere göre
ben kullaniyorum cok iyi canim
ya canım bizmkininde sabah 6daki kakasi cok civikti dedim mujuslu mu anlamadım simdide ictigi sutu kustu ama altini degstrirken baski yapmis olablie miyim kakayi tahlil ederlerken hstanede mi kaka yapmasi lazim yaptigi bezi gotursek oluyor mu

Kaka tahlili için kaka örneğinin en geç yarım saat içinde teslim edilmesi gerekiyo.ev hastaneye yakınsa yaptığı gibü götürürsün yoksa hastanede yapmasını beklersin

Bizede bi tek bu iyi grldi fakat bana uyku yapiyo gibi geldi sizdede varmi boyle bisey yoksa rahatladgndan mi uyuyo acaba canm anlayamadm
Keşke uyusa :)
Yok canım bizde olmadı. İçinde uyku yapacak yağ yok diye biliyorum. Anason falan olsa onlar yapıyo uyku. Kimyon,dereotu uyku yapmaz sanırım.
Senin bebek sancısı geçtiğinden uyuyodur.

Canım idrarını yaparken zorlanıyo demişin pipisininin ucunu hafif hafif aç mutlaka. Doktora sorarsan oda söyler zaten. Erkek bebeklerde sünnetolmadan pipi ucu kapanabiliyorya o yüzden.
Ondan dolayı biz iki oğlanıda 40 günlükken sünnet ettirmiştik.

Ya sizinde bebekler uyurken birden aglama midirdama sonra yine dalma oluormu bu gecelerce suruo bend ekorkuom hic uyumuom öle bakiom bide girk girk ses cikartio sanki boyulcak yaaa nefes alamio givi
Canm geçen de dedim ya bizde de oluyor merak etme. Korkma, sen sakin ol ki bebeğin de olsun. Gaz sancısı vuruyordur. Normal

Son düzenleme:
Allah acil şifa versin

Bu gazda neymis ya bizde biraz huysuzluk var sabah kac bilmiom ayaktayiz dahaa uyuyorr kusuorr geri uyanio ya cok gelio yadaaa hastami ne olcak Allah klrusun benim glzlere birsey yapistirmam lazimki acilsinnn uyur gezerim suannn

Bide kardrslerim dio arkasindan bidaha yapp hee sen yap hahhaa yokk bi 4 yas olsun ins Allah verirsee

uyumak istiyor aslına uyuyup uyanıyor hemen kivranmaktan
canim yaa kiyamam gaz illeti iste bir an once rahatlar insallah
canim gazini cikariyor musun. gazi cikmazsa kusar bebiş biraz daha sabret 40 ı cikti mi rahatlarsin uykunuda alirsin

Canım beslenmeden sonraki kusmaları dikkate almıyorlar normal zamanda kusuyor mu. Kaka yı 20 dk yarım saat içinde teslim etmen gerekiyor . Bir kap veriyolar spatulayla o kaba koyuyorsun.

Oğlum 56 günlük, bu sabah 5ten beri uyanık arada 1buçuk saat uyudu okadar niye böyle anlamıyorum uykusu nasıl gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…