2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Canım başkası ile karıştırdım seni o zaman. Ben de etimesguttaym. Ahimesud. Yeni gimsada. Sen?

Ben genelde kullanmıyorm canm çock kokudan rahatsz olmasn diye

Aaaa ben unuttum o parayı bak. Nereye başvuru yapmamız gerekiyor biliyor Musun?

Ben fisher Prince aldım. Çok memnunum sadece anne karnı sesi modunu kullanıyoruz şimdilik ve çok işe yarıyor. Oyuncaklara bakmıyor ilgilenmiyor henüz ama kesinlikle tavsiye ederim

Nereye başvurmak gerekiyor? Yada evrak isteniyor mu? Benim yerime eşim gidebilir mi acaba? Çok soru sordum kusura bakma :)
Canım süt parasını zaten direk hastane girdi sisteme. Calısan anneler alıyor sanırım. Dogum parasıni için bulundugunuz ilçedeki aile ve sosyal politikalar bakanlığı subesinden başvuruyırsun. Eşin başvurabilir senin adına.ama parayı sen alabilirsin sadece ptt den

S sarihperi dikişlere baktı cnm doktor. Sıktı enfeksiyon yok gibi, Temiz görünüyor dedi. Ben kabız olduğumu söyledim zorlandığı için ağrıyor olabilir dedi. Onun için şurup verdi. İçten enfeksiyon ihtimaline karşı antibiyotik verdi. Şişlik olduğu için..yine geçmzse tekrar bakarız dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…