2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
bizim okul okul degilki is bilmez dolu idarecilerde...etimesguttayim canım ben sen nerde oturuyosun bide deryayi mi denesem acaba onun odasi nerde ki ebru ile vedati biliyorum ben bide alparslan hocayi,bende öğretmen oldugumdan yuzde on mu ne indirim var bi arayım bakalım 170i cok saol canım ya
Canım başkası ile karıştırdım seni o zaman. Ben de etimesguttaym. Ahimesud. Yeni gimsada. Sen?

kizlar nasıl basvuruluyor

doktor bize iki c hafta vermeyin sonra verin onastersenz dedi ben kurtarici oldugunu düşünüyorum ge veriyorum aventin shtoie zaten cok tutamiyor ama baya iyi baknede uyuyunca kendi atiyor zaten

koltuk altimdan geliyir bende koku ama temiz olnasina ragken rolon surmuyorum o mu kamufle ediyirdu ki onceden:)siz duruyor musunuz tolon parfum falan

canım benim cok agrim yok artik parol cok icme bence

kızlar bende öğretmenim daha basvurmadim okuldan ust yazi alinip bi suru yere gdiliymus falan okuldaki idarecide is bilmez ben gidip nasi halledeyim neden bu kadar zorluyolarki
Ben genelde kullanmıyorm canm çock kokudan rahatsz olmasn diye

Arkadaşlar herkese selamlar nasılsınız biz cok sukur buyuyoruz Bazi gunler Gazi'miz cok oluyir gunduz sık sık uyanıyor kucakta en rahat uyuyor ama kol dayanmıyor bazen memeden sut tazyikli gelince cok Gazi oluyor o zmn da gaz oluyor kucakta meme veriyorum o zmn daha rahat alıyor uzun sureli oyle iste :KK66: pazar günü bir aylık oluyoruz :) salı kalça ultrasonumuz ve biirnin ay kontrlumuz var ayrica sağlık ocağında asimiz var. Sizlerden sut parasi ve dogum parasını alan oldu mu ? İkinci dogum benim kac para alicam sut ve dogum iicn bilginiz var mı :)
Aaaa ben unuttum o parayı bak. Nereye başvuru yapmamız gerekiyor biliyor Musun?

kzlar donence aldiniz mi esim karşıbiraz çocuğu kotu etkiledgni düşünüyor ama ben iyi oldugunu düşünüyorum siz aldnz mi bide cok pahalı almaya gerek var mi ki atada ucurum var cunku

birde kayiksandal gibi yataklar var ya ondan almak istiyorum kullananlarınz var mi marka onerisi olan
Ben fisher Prince aldım. Çok memnunum sadece anne karnı sesi modunu kullanıyoruz şimdilik ve çok işe yarıyor. Oyuncaklara bakmıyor ilgilenmiyor henüz ama kesinlikle tavsiye ederim

Nereye başvurmak gerekiyor? Yada evrak isteniyor mu? Benim yerime eşim gidebilir mi acaba? Çok soru sordum kusura bakma :)
Canım süt parasını zaten direk hastane girdi sisteme. Calısan anneler alıyor sanırım. Dogum parasıni için bulundugunuz ilçedeki aile ve sosyal politikalar bakanlığı subesinden başvuruyırsun. Eşin başvurabilir senin adına.ama parayı sen alabilirsin sadece ptt den

S sarihperi dikişlere baktı cnm doktor. Sıktı enfeksiyon yok gibi, Temiz görünüyor dedi. Ben kabız olduğumu söyledim zorlandığı için ağrıyor olabilir dedi. Onun için şurup verdi. İçten enfeksiyon ihtimaline karşı antibiyotik verdi. Şişlik olduğu için..yine geçmzse tekrar bakarız dedi..

X