2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar doktorla görüştüm. e tabi doktor normal olarak umutsuz ama ilaclari birakma yine de dedi pazartesi son bi kez bakalim dedi cok küçük bi ihtimal de olsa artabilir dedi. eğer pazartesi deger düşmeye başlarsa ilaclari birakip 0 olana kadar takip etcez. muayne etti bu degerle dış gebelik olacagini sanmam görünürde de bisey yok dedi en azindan bu icimi rahatlatti.
Bak doktor umutsuz değil. Bekle bakalım. İnşallah artar değerin. Bol dua et canım bende senin için dua edeceğim

Günaydın teyzeleriiiii :emir_bebek: kesenizi gördük hafif kalp atışımızda başlamış haftaya duyarız dedi kalp atışını. Kan verdim sonucunu bekliyorum progesterona bakıcam 20 nin altındaysa destek vericem dedi.
Ayy maşallah ya bebekte gözüküyor kesede , Allah sağlıkla devamını da getirsin inşallah :nazar::KK200:

Kızlar doktorla görüştüm. e tabi doktor normal olarak umutsuz ama ilaclari birakma yine de dedi pazartesi son bi kez bakalim dedi cok küçük bi ihtimal de olsa artabilir dedi. eğer pazartesi deger düşmeye başlarsa ilaclari birakip 0 olana kadar takip etcez. muayne etti bu degerle dış gebelik olacagini sanmam görünürde de bisey yok dedi en azindan bu icimi rahatlatti.
Bir umut da olsa var canim. O yuzden stres yapmamaya calis. Stres her seyi daha kotu etkiliyor biliyorsun. Zor biliyorum ama pozitif dusun. İnsallah hersey cok guzel olur pazartesi gunu. Dua edicem

Günaydın teyzeleriiiii :emir_bebek: kesenizi gördük hafif kalp atışımızda başlamış haftaya duyarız dedi kalp atışını. Kan verdim sonucunu bekliyorum progesterona bakıcam 20 nin altındaysa destek vericem dedi.
Maşallah maşallah Gözünaydin çok sevindim.Darısı bizlerin başına inşallah.

Canım gözün aydın :) darısı haftaya cuma başıma inşallah 6 +2 olacaz:)

Çok sevindim cnm gözün aydın darısı bize olsun inşallah kalp atışları da gorunmus maşallah ne güzel :KK200:

Ayy maşallah ya bebekte gözüküyor kesede , Allah sağlıkla devamını da getirsin inşallah :nazar::KK200:

Ayyy gozun aydin canim :) cok sevindimmm

ayyy ne güzel cnm masallah :nazar::KK200:

Maşallah maşallah Gözünaydin çok sevindim.Darısı bizlerin başına inşallah.

Canım gözün aydın :) darısı haftaya cuma başıma inşallah 6 +2 olacaz:)

Çok sevindim cnm gözün aydın darısı bize olsun inşallah kalp atışları da gorunmus maşallah ne güzel :KK200:
Teşekkür ederim kızlar bugün 5+3 olduk. Darısı daha kesesini göremeyenlerin başına.. Çok şükür bu aşamayı atlattık.

Canım doktor halen ümitli demek ki demek ki sabırla dikkatle beklemek gerek inşallah pazartesi günü hayırlı haberler verirsin bize. Allah sana sağlık sıhhat sağ can versin. Sonra mutlaka sağlıklı bir gebelik yaşayacaksın.

Canım darısı başımıza inşallah. Allah sağlıklı bir süreç kısmet etsin hepimize inşallah.

gunaydin hamiş annişler doktora gidenlerden hayırlı haberler inşalah.. herşeyin hayırlısı olsun.. çoğumuzun bulantıları erkenden başlamış ben de az az var ama herşeyi yiyemiyorum

Kızlar dün gece ve bu gece sağ kasık tarafta çok şiddetli Ağrı'm oldu. Nefesim kesildi adeta. Kanama olmadı ama çok korktum. Aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıyorum.

gunaydin hamiş annişler doktora gidenlerden hayırlı haberler inşalah.. herşeyin hayırlısı olsun.. çoğumuzun bulantıları erkenden başlamış ben de az az var ama herşeyi yiyemiyorum
Bir tek bende var canm bulantı , diğer kızların maşallahı var , şimdilik iyiler çok şükür :-)

Kızlar dün gece ve bu gece sağ kasık tarafta çok şiddetli Ağrı'm oldu. Nefesim kesildi adeta. Kanama olmadı ama çok korktum. Aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıyorum.
Bende tam tersi hiç ağrı yok arada batmalar oluyor sadece , ama belim kötüydü dün..
Karnımın altı bayağı sertleşti..
Eşim karnımı aşkım diye seviyor , benim pabucum dama atıldı daha şimdiden :21:
Ama öyle duygusallaşıyorum ki o öyle yapınca gözlerim doluyor , çok güzel bir his :KK68:

Canım ne diyeceğimi bilemedim.çok üzgünüm.umuyorum pazartesi herşey düzelir.

X