2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar dün gece ve bu gece sağ kasık tarafta çok şiddetli Ağrı'm oldu. Nefesim kesildi adeta. Kanama olmadı ama çok korktum. Aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıyorum.
Cnm içini ferah tut bence normal böyle kasılmalar batmalar istersen doktoruna da sor ama farklı bişey olacağını sanmiyorum

Tünaydin kizlar:emir_bebek:rabbim hakkimizda en hayirlisini versin en güzel zamanda.Bazen hayrlar şer şerler hayr gibi gözükürmüş.

Gece bi rüyama giŕdiniz doktora gidiyorum sonra heyecanla bekliyorum sonucu endiseli....sonra uyandim.Dün saglik ocagina kan vermistim normal hematoloji sonuclari cikmis ama beta hcg sonucu yok internetten baktim.Doktora gitsem mi gitmesem mi kararsizim.kizimdayken 4+5 de kese gorunmus karindan hcg 13 bin civariymis.6+6 da kalp atisi duymusuz.napsam ki yaaa.erken gidince goremezsem heyacan stres olurum ama evde de merak icindeyim:KK17:

Cnm içini ferah tut bence normal böyle kasılmalar batmalar istersen doktoruna da sor ama farklı bişey olacağını sanmiyorum
Canım doktoru aradığımda söylüyorum ama bana normal çok Ağrı'n olursa parol ya da minoset alabilirsin diyor. Daha vajinal muayene de olmadı değerimin artmasını bekliyoruz.

Bende tam tersi hiç ağrı yok arada batmalar oluyor sadece , ama belim kötüydü dün..
Karnımın altı bayağı sertleşti..
Eşim karnımı aşkım diye seviyor , benim pabucum dama atıldı daha şimdiden :21:
Ama öyle duygusallaşıyorum ki o öyle yapınca gözlerim doluyor , çok güzel bir his :KK68:
Canım evet o harika bir duygu. Allah sona kadar hayırla çıkarsın.
Bu Ağrı'lar bende hiç bitmiyor ama azalmıştı dün gece oldu bu sabah da. Hala da az az Ağrı'm var. Daha doktor muayene etmediği için sanırım daha çok tedirgin oluyorum. Doktorum da ağırdan mı alıyor ne ? Biraz da gerginim.
Dış gebelik belirtilerini okudum yakın geldi yaşadıklarıma o yüzden çok korkuyorum çok çok çok :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Bu Ağrı'lar bende hiç bitmiyor ama azalmıştı dün gece oldu bu sabah da. Hala da az az Ağrı'm var. Daha doktor muayene etmediği için sanırım daha çok tedirgin oluyorum. Doktorum da ağırdan mı alıyor ne ? Biraz da gerginim.
Dış gebelik belirtilerini okudum yakın geldi yaşadıklarıma o yüzden çok korkuyorum çok çok çok :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
Ben dış gebelik geçirdiğimde o ağrının hiç normal bişey olmadığını anlamıştım canım.sol tüpümün olduğu yerde sanki damarımı bıçakla kesiyorlarmış gibi bir ağrım vardı ve sürekliydi.bacağıma ve sırtıma dahi vuruyordu ağrı.seninki gerginlikle alakalı olabilir.muayenen hangi gündü birde senin tüp bebek mi normal mi?

Can'ım beta baktırıyor musun? Kan değerlerin Nasıl?

Ben dış gebelik geçirdiğimde o ağrının hiç normal bişey olmadığını anlamıştım canım.sol tüpümün olduğu yerde sanki damarımı bıçakla kesiyorlarmış gibi bir ağrım vardı ve sürekliydi.bacağıma ve sırtıma dahi vuruyordu ağrı.seninki gerginlikle alakalı olabilir.muayenen hangi gündü birde senin tüp bebek mi normal mi?
Can'ım benim aşılama oldu. Ağrı'm seyrelmişti ama dün gece ve bu sabah çok şiddetliydi. Ağrı'm hep oldu batma şeklinde bugünkü ve dünkü nefesimi kesti çok korktum. Gelmiş geçmiş olsun Can'ım sana da. Bacağıma da vuran bir Ağrı'm oldu. Ama sanki birbirinden bağımsızdı. Pazartesi değerime baktıracağım ona göre doktor kese için randevu vereceğim dedi. Dün değerim 904 çıktı. Belki de dediğin gibi gerginliktendir. Başka ayırt edici bir şeye dikkat etmeli miyim? Kanama yok olmadı

Kızlar merhaba 1 yıllık evliyim adetime 3 gün kala betam 137 çıktı (29 temmuz ) . 31 temmuz 397 çıktı .4 ağustosta da 3640 değerim 3 kata yakın artıyor . Doktor ailemde ikizlik olup olmadığını sordu ? Sizce değerim Nasıl? Aranızda ikiz annesi var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim . Kese ne Zaman gözükür tahmini ? Bu katla artarsa bu cumartesi değerim 10000 i geçiyor . Yardımlarınızı bekliyorum .

Can'ım benim aşılama oldu. Ağrı'm seyrelmişti ama dün gece ve bu sabah çok şiddetliydi. Ağrı'm hep oldu batma şeklinde bugünkü ve dünkü nefesimi kesti çok korktum. Gelmiş geçmiş olsun Can'ım sana da. Bacağıma da vuran bir Ağrı'm oldu. Ama sanki birbirinden bağımsızdı. Pazartesi değerime baktıracağım ona göre doktor kese için randevu vereceğim dedi. Dün değerim 904 çıktı. Belki de dediğin gibi gerginliktendir. Başka ayırt edici bir şeye dikkat etmeli miyim? Kanama yok olmadı
Bende kahverengi kahve telvesi gibi kanamam vardı ve ateşimde yüksekti.yani ilk kez hamile kalan biri olarak bu hiç normal değil dedirtiyordu bana.

Bende kahverengi kahve telvesi gibi kanamam vardı ve ateşimde yüksekti.yani ilk kez hamile kalan biri olarak bu hiç normal değil dedirtiyordu bana.
Kanamam yok çok şükür ama vücut ısım yüksek 36.8 37 civarı. Ben de eşime aynı şeyi söyledim diyorum ki hamilelik benim hayallerimde farklıydı böyle ağrı sancı hiç düşünmezdim.

Evet Can'ım baktırdım 26 temmuzdan beri baktırıyorum :)
26 temmuz 21,7
28 temmuz 35,6
30 temmuz 78,4
2 ağustos. 256
5 ağustos 904
Maşaallah güzel artıyormuş getirme aklına dış gebelik falan :) çağırmamak lazım kötüyü, ona inanıyorum ben her ne kadar uygulayamasam da :)

Maşaallah güzel artıyormuş getirme aklına dış gebelik falan :) çağırmamak lazım kötüyü, ona inanıyorum ben her ne kadar uygulayamasam da :)
Sağol canım benim inşallah hepimizinki sona kadar hayırla gider. Evet getirmemekte fayda var :)
Ah bir de mümkün olsa sakin olmak

Değerlerin iyi katlamış bence inşallah sorun yok.37 civarı ateş hamilelikte normal bende 38 ve üzeriydi
Sağol Can'ım içimi ferahlattın. Allah hepimize sağ salim kucaklamayı kısmet etsin. Çok teşekkür ederim biraz daha sakin nefes almaya başladım :)

Sağol Can'ım içimi ferahlattın. Allah hepimize sağ salim kucaklamayı kısmet etsin. Çok teşekkür ederim biraz daha sakin nefes almaya başladım :)
Amin canım.allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin inşallah.annelik böyle bir his karnına düştüğü anda bir endişe hali başlıyor doğuma kadar konu değişiyor ama o endişe hali hep kalıyor.doğuruyorsun hala çocuğuna bişey olacak diye ödün kopuyor.uyanıp uyanıp nefesini dinliyorsun yemek yemese açlıktan ölecek sanıyorsun.hasta olunca dünyan kararıyor vs vs vs.anlıyacağın annelik çoooook güzel ama çokta manyakça bir duygu:anne:

Amin canım.allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin inşallah.annelik böyle bir his karnına düştüğü anda bir endişe hali başlıyor doğuma kadar konu değişiyor ama o endişe hali hep kalıyor.doğuruyorsun hala çocuğuna bişey olacak diye ödün kopuyor.uyanıp uyanıp nefesini dinliyorsun yemek yemese açlıktan ölecek sanıyorsun.hasta olunca dünyan kararıyor vs vs vs.anlıyacağın annelik çoooook güzel ama çokta manyakça bir duygu:anne:
Vallahi ne güzel anlattın canım. Evet ilk gün öğrendim bir saat geçmedi acaba değerim düşük mü? İki gün sonra yükselmedi yeteri kadar ağla ağla içim çıktı. Vay efendim az yüjselmiş:KK43:
İki gün sonrayı bekle aman Ağrı'm var koş tuvalate aman kanama var mı? Değer artıyor acaba sağlıklı mı artıyor kese ne Zaman görünecek bu ağrılar neden oluyor??
İnsanoğlu bir damla kan ve bin endişe demiş Said-İ Şirazi haklılarmış.

Vallahi ne güzel anlattın canım. Evet ilk gün öğrendim bir saat geçmedi acaba değerim düşük mü? İki gün sonra yükselmedi yeteri kadar ağla ağla içim çıktı. Vay efendim az yüjselmiş:KK43:
İki gün sonrayı bekle aman Ağrı'm var koş tuvalate aman kanama var mı? Değer artıyor acaba sağlıklı mı artıyor kese ne Zaman görünecek bu ağrılar neden oluyor??
İnsanoğlu bir damla kan ve bin endişe demiş Said-İ Şirazi haklılarmış.
Dün internette okudum üç aydan sonra daha azalıyormuş bu depresif ruh hali ve endişeler.sık dişini verme canını:)

Arkadaslar grip oldum cok kotuydum simdi biraz daha iyiyim aman s8z siz olun kendinize dikkat edin ceyranda felan kalmayin soguksu icmeyin ilac kullanamadigimiz icin cok zor geciyor:KK1:

X