2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar işte sonucum.
Eve gel çocuk uyur derken ancak fırsat oluyor tabi.

Eklentiler

• P_20160726_142448.jpg
    P_20160726_142448.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 144
delimavi senden de sonuç bekliyoruz hadi hayırlı haberlerle gel inşallah..

Canlar çok teşekkür ediyorum hepinize..
50 kiloda hamile kaldım bakalım kaça ulaşıcaz :anneadayı:
İlk bebeğimde 48 kiloda hamile kalmıştım 68 i görmüştüm en son tartıda:KK48: Ben ki yine eski halime dönüş yapmış biri olarak ikinci de olsa kilolar korkun benden yine tutmam sizi :)

:110:
Canlar çok teşekkür ediyorum hepinize..
50 kiloda hamile kaldım bakalım kaça ulaşıcaz :anneadayı:
İlk bebeğimde 48 kiloda hamile kalmıştım 68 i görmüştüm en son tartıda:KK48: Ben ki yine eski halime dönüş yapmış biri olarak ikinci de olsa kilolar korkun benden yine tutmam sizi :)
Canım süpersin. Bense 69 kiloda hamile kaldım. Çok korkuyorum. :110:

:110:
Canım süpersin. Bense 69 kiloda hamile kaldım. Çok korkuyorum. :110:

Dengeli beslenme işine de bir el atalım. Menülerimizi paylaşalım o zaman daha istikrarlı oluruz. Ben çok çok iştahlı bir hamileydim ilk bebeğimde 20 kiloyu o yüzden aldım. Bu hamileliğimde iştahlı bile olsam o kadar yemeyi düşünmüyorum:)
Hiç endişelenme genelde zayıf tipler hamilelikte kilo almaya daha çok meyilli oluyor gibime geldi ama belli de olmaz tabi. Dikkat edersen 15 kiloyu geçmezsin.

bende suan 65 kiloyum boyum 1.70 soyle bi 57yle falan hamile kalsam cok iyi olur ama iste..

60 a inebilsen bile yeterli gelir aslında. Benim görümcemin 2 çocuğu var. Hamileliklerinde o da baya kilo aldı ama sonradan gayret etti genç kızlık kilosuna indi. Gayret edince her şey mümkün.

Kızlar sağlık ocağının manyaklığı yüzünden sonucumu alamadmm sinir kat sayım tavan yapti :KK11: Benim kanı sisteme idrar olarak girmişler. Kabul edilmedi haliyle. Aradılar düzelttiler falan sabah onay verip cikicak sonuç. Tabi ne kadar doğru olur sonuç bilemem. Bayilacaktm sinirden:mad:

Kızlar sağlık ocağının manyaklığı yüzünden sonucumu alamadmm sinir kat sayım tavan yapti :KK11: Benim kanı sisteme idrar olarak girmişler. Kabul edilmedi haliyle. Aradılar düzelttiler falan sabah onay verip cikicak sonuç. Tabi ne kadar doğru olur sonuç bilemem. Bayilacaktm sinirden:mad:
aaa saka gibiler yaa hey allahimm

Ayy ne kadar dikkatsizlik ya kul hakkına giriyorlar hiç yoktan. Takma kafaya yinede yarın sabah sonucu almaya tekrar git gel sınır bir durum tabi. Bugün tekrar alsalardı bari kan ama oluyorsa sorun yok demek.

Kızlar bu da benim güzel kızım eylülde tam 3 yaşını bitiriyor abla oluyor artık. Kızımla o kadar benziyoruz ki tıpa-tıp dedikleri :anne:

Eklentiler

• P_20160726_171521_1.jpg
    P_20160726_171521_1.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 57
Arkadaslar merhaba ben de araniza katilayimmm. Sat 25 haziran. Bat a 6 gun kala idrar testiyle ogrendim ben. Bata 3 gun kala da kan verip ogrendim. Son bhcg degerime dun bakildi. Bati 1 gun gece ve 850 cikti. Onceki artislarima bakarsam duzenli bir artis var ama 3 kat seklinde artiyor. Acaba ikiz olabilir mi diyorum. Yarin doktor randevum var. Henuz kese falan gorunmez ama heralde dimi. Kese ne zaman gorunur

Selam kizlar oncelikle bebeklerimizi insallah sagsalim kucagimiza aliriz bende bugun beta hcg testimi yaptirdim 878 cikti doktor kesemi goremedi ve oylesine canimi siktiki baska bir konu basligi altinda bana yardimci oldu bir cok arkadas sagolsun allah izin verirse 06 nisanda kucagima alacagim bende bebegim allahim isteyrn herkese nasip etsin

Selam kizlar oncelikle bebeklerimizi insallah sagsalim kucagimiza aliriz bende bugun beta hcg testimi yaptirdim 878 cikti doktor kesemi goremedi ve oylesine canimi siktiki baska bir konu basligi altinda bana yardimci oldu bir cok arkadas sagolsun allah izin verirse 06 nisanda kucagima alacagim bende bebegim allahim isteyrn herkese nasip etsin
Kese icin ne zaman gorunur dedi sana doktor canim. Belli bi haftada mi yoksa hcg belli bir degere ulasimca mi gorunuyor.

X