2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben asitli içeçekleri bıraktım mesela :) bu da iyi bişey. Hergün kola fanta tüketirdim. Artık içmiyorum zararlı diye. Bu kahve iyi oldu. Hergün içmesem bile canım cektiğinde içebileyim en azından :)
he evet asitlilerden uzak durmak gerekir herhalde.. sen yinede doktorunada danış..yasak olduğunu bilincede insanın daha cok canı ceker sanki :)) sende var mı belirti?

he evet asitlilerden uzak durmak gerekir herhalde.. sen yinede doktorunada danış..yasak olduğunu bilincede insanın daha cok canı ceker sanki :)) sende var mı belirti?
Benim canım hiç bişe cekmiyor. Sadece iştahım arttı. Eşim dünyayı yedin yuh diyo artık. Ben hiç yemem normalde iştahsız biriyimdir. Şimdi sofraya oturduğmda diyorum ki yemek ne güzel bişeymiş. :)

Ayy hamileyiz ama ped lerle dolaşıyoruz , ben de öyleyim , durumlara bak :KK12: Benim de kısa süreli oluyo her seferinde yüreğim ağzıma geliyor , offf ne zor anne olmak :63:

deli mavi arkadaşım çocuklu bir kadın olunca ara ara boşluklarda fırsat bulup bakabiliyorum tabi olayları arkadan takip ediyorum gecikmeli:)
Bol bol ya hafız esmasını oku. rabbim korusun meleğini.
bu arada bende 2 de kan sonucumu alıcam değerimi öğrenmek için. kayınvalide ile beraber gitcez eksik olmasın:halay:

deli mavi arkadaşım çocuklu bir kadın olunca ara ara boşluklarda fırsat bulup bakabiliyorum tabi olayları arkadan takip ediyorum gecikmeli:)
Bol bol ya hafız esmasını oku. rabbim korusun meleğini.
bu arada bende 2 de kan sonucumu alıcam değerimi öğrenmek için. kayınvalide ile beraber gitcez eksik olmasın:halay:
Allah'ım hepimizin meleğini korusun canım sağol... Kayınvalide ile gitmekte ayrı bir heyecan olsa gerek , o dert bende yok çok şükür :KK48:

deli_mavi_59 deli_mavi_59 , N NewHopes kızlar sonuçlarınızı yazın muhakkak.
Allahım hayırlısını versin.
Citolesgen Citolesgen canım maden suyu da içemiyo muymuşuz asitli diye? Ben çok içmezdim, şimdi canım istiyo tuzla limonla.
Ben maden suyu da içmiyorum. Normalde. İçerdim ama içmiyorum artık. Bende limonlu şeyleri hep severdim hala seviyorum. Oturup limon yediğim bile olur tuzlu

Hazırlanayım da ancak gidilir. Sağlık ocağından gelince değerimi paylaşırım kızlar. Daha bile adetime 2 gün var bende kanamam gelecek diye korkuyorum her tuvalete gidişte. Hep aynı psikoloji :) İki aylık olunca geçiyor merak etmeyin :KK66:

Hazırlanayım da ancak gidilir. Sağlık ocağından gelince değerimi paylaşırım kızlar. Daha bile adetime 2 gün var bende kanamam gelecek diye korkuyorum her tuvalete gidişte. Hep aynı psikoloji :) İki aylık olunca geçiyor merak etmeyin :KK66:
Hadi kızlar bekliyoruz sonuçları. :)

deli_mavi_59 deli_mavi_59 Canım benim de çok ağrım var regl ağrısı gibi ama arada saplanıyo gidiyo. Rahim genişliyormuş kaslar genleşiyormuş.
sen içini ferah tutmazsan strese girer vücudun.

deli_mavi_59 deli_mavi_59 , N NewHopes kızlar sonuçlarınızı yazın muhakkak.
Allahım hayırlısını versin.
Citolesgen Citolesgen canım maden suyu da içemiyo muymuşuz asitli diye? Ben çok içmezdim, şimdi canım istiyo tuzla limonla.
Benim bildiğim maden suyu serbest canım , tabii eğer tansiyon hastası değilsek.. Günde 1 tane içilebilir bence , vücudun minarallere de ihtiyacı var çünkü :KK16:

Ben Dr a gitmekten korkuyorsun zannettim canım bnm kusura bakma sanki biraz atarli oldu adet gününün geldiği günlerde kanamalar olabiliyormuş ki senin ki zaten geçti o yüzden hiç strese girme allahın izniyle bebeğin sana sıkı sıkı tutup sagsaglim kucağına gelecek buna inan kötüyü çağırma dilinde aklında acabalar olmasın
Princess91 Princess91 benim de aynı canım 9 haftalıktı bebeğim kalbi durdu, kürtaj oldum, zaten hiç gelişemiyordu. Onda gün aşırı doktordaydım, progestan iğnelerinden artık yürüyemiyordum, ama yine kaybettim, Dr da birşey yapamıyor ki beklemekten başka.. Yarın Dr randevum saat 3 te , sağlıklı bir bebek ise benimle kalır diye düşünüyorum, sağlıksızsa zaten vücut atmaya çalışıyormuş onu, Dr da bana aynı şeyi söylemişti. Yarına herşey belli olur artık, sizleri de haberdar ederim

X