2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydın canım :) bugün aynı şekilde uyanmışız. Annem o ağzındaki tat geçmez dedi :işsiz: ben naneli şeker yiyince biraz iyi geliyor gibi birde salatalık çok iyi geliyor dene derim :) :KK16:
Bende geriliyorum, dün anneme giderken merdivenden hoplaya zıplaya çıktım sonra kendime dedim ne yapıyosun senn :) daha dün öğrendim, alışamadım henüz :)
Offf evet ya böyle ekşimsi iğrenç bir tat , çubuk krakerin bile tadını alamıyorum düşün , annem de bana aynısını söyledi canm onun da öyle olmuş , ağız tadı değişiyormuş hamilelikte :KK39:

İlk hamileliğimde çaydan tiksinmiştim.Şimdi de acaip çay içmek istiyorum.Bir zararı olurmu ki?

SEMA_24 SEMA_24 İnşallah canım iyi haberlerle dönerim.
M Molly123 Kime desem bulanmasın işte manyak mısın diyor, işte belirti ya, insan bana niye olmuyor diye endişe duyuyor. İnşallah 12 hafta bittiğinde böyle sorulara takılmışım diye güler geçeriz.

Kızlar günaydın. Kaldı son 1.5 saat. Çok heyecanlıyım çok.
Benim bulantım yok ya anlamadım. Ama yatakta gerindiğim zaman ya da ani hareket ettiğim zaman karnıma ağrı saplanıyor :KK43:
Ay görebilecek miyiz acaba keseyi kafamda türlü türlü sorular. Eşim işe gitmedi bugün keseyi görücez diye. Çok heyecan var. :dua:
Karından rahat görünmesi için bolca su içip git canım , idrarın olsun yanii , benim boştu idrar birde zayıfım karından görünmedi , gerçi benim rahim ters birde.. Ama alttan baktırmaya soğuk bakmıyorsan o da olabilir , hatta herşey daha net belli oluyor.. Hayırlı haberlerle döneceksin ben inanıyorum , dualarım seninle canm :KK15:

Benim bulantım yok ya anlamadım. Ama yatakta gerindiğim zaman ya da ani hareket ettiğim zaman karnıma ağrı saplanıyor :KK43:
Ay görebilecek miyiz acaba keseyi kafamda türlü türlü sorular. Eşim işe gitmedi bugün keseyi görücez diye. Çok heyecan var. :dua:
Hayırlı haberlerle gel inşallah cnm. Benim de mide bulantım yok hatta hamilelikle ilgili hiç bir belirtim yok merak etme olur böyle :) diyorum ya normal insan modunda devam ediyorum hamile olduğumu kan testiyle görmesem hayatta anlayamazdim :)

Karından rahat görünmesi için bolca su içip git canım , idrarın olsun yanii , benim boştu idrar birde zayıfım karından görünmedi , gerçi benim rahim ters birde.. Ama alttan baktırmaya soğuk bakmıyorsan o da olabilir , hatta herşey daha net belli oluyor.. Hayırlı haberlerle döneceksin ben inanıyorum , dualarım seninle canm :KK15:
Saol kuzucum. Benim zaten geriden geldiği için karından görünmez, olsa olsa 1500 2000 falandır değerim normal artış olduysa, o yüzden alttan bakılacak diye tahmin ediyorum. Citolesgen Citolesgen 'in 13binlerdeyken bile karından görünmedi vajinal yapıldı galiba yanlış hatırlamıyorsam. Stres oluyorum diye doktor kan ölçtürmeden direk gel bakalım dedi. Artık ölçüm vermiyor bana :KK70:

Hayırlı haberlerle gel inşallah cnm. Benim de mide bulantım yok hatta hamilelikle ilgili hiç bir belirtim yok merak etme olur böyle :) diyorum ya normal insan modunda devam ediyorum hamile olduğumu kan testiyle görmesem hayatta anlayamazdim :)
İnşallah canım saol güzel temennin için. Yani regl öncesi belirtilerimle hemen hemen aynı gibi ben de anlamazdım ama şüphelenirdim kanda bakılmasa :KK70:

Kızlar bulantılarınızın olmaması gayet normal , kalbi atmaya başlayınca bulantılar başlayabilirmiş diye okumuştum bir yerde.. Bir de hareket etmeye başlayınca bulantı , kusma olabilirmiş. Tabii bünyeyle alakalı bunlar.. Gönlüm olmamasından yana annem gibii :-)

ayyy canım inşallah bebişinin kesesi gözükürr :dua: güzel haberlerle gel inşalahh :KK200:

Canim doktorlar ilk 3 ay boyanin hicbir cesidine izin vermiyor. Birak boyatmayi baska birinin sacinin boyandigi yerde dahi asla bulunmaman gerekiyor. Abir hafta sonra ben de bir dugune katilacagim cok da yakin. Ve saclarimda cok fazla beyaz var. Ama boyamayi dusunmuyorum. Lutfen once bir doktora danis en azindan.
34 yaşımda hamile kalırsam böyle olur işte:110:

X