2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
20 ağustosta kız kardeşimin düğünü var ve benim saçlarımda baya beyaz var.boyatsam ayrı dert boyatmasam ayrı dert .sizce ne yapmalıyım?bitkisel boya olur mu?

Doktora gittin mi hiç canim
Yok cnm daha gitmedim benim geç döllenme olduğu için kese daha görünmez bugün değerim 343 çıktı 1000den sonra kese görünüyor şimdilik haftaya cuma giderim diye düşünüyorum ama belki daha da bekleyip hem kese hem kalp duyulacak zaman da gidebilirim

20 ağustosta kız kardeşimin düğünü var ve benim saçlarımda baya beyaz var.boyatsam ayrı dert boyatmasam ayrı dert .sizce ne yapmalıyım?bitkisel boya olur mu?
Bitkisel olan boyalardan varsa o sorun olmayabilir bence ama doktora bir sormak lazım yine de. Saç rengin nasıl bilmiyorum ama çok fazla beyaz varsa hint kınasi falan da yapabilirsin bence

Yok cnm daha gitmedim benim geç döllenme olduğu için kese daha görünmez bugün değerim 343 çıktı 1000den sonra kese görünüyor şimdilik haftaya cuma giderim diye düşünüyorum ama belki daha da bekleyip hem kese hem kalp duyulacak zaman da gidebilirim
Anladım canım bende haftaya cuma gideyim diyorum. Kan tahlili de yaptirmadim hic

Kızlar yerlesme kanaması yaşadınız mi ? Okuduğum kadar döllenmeden 10 gün sonra olurmuş bilginiz var mı ?

Bitkisel olan boyalardan varsa o sorun olmayabilir bence ama doktora bir sormak lazım yine de. Saç rengin nasıl bilmiyorum ama çok fazla beyaz varsa hint kınasi falan da yapabilirsin bence
Kına benimde aklıma geldi ama istemediğim bir renk çıkarsa ortaya düğün zamanı fena olur.benim çikolata kahve saçım.

Kızlar yerlesme kanaması yaşadınız mi ? Okuduğum kadar döllenmeden 10 gün sonra olurmuş bilginiz var mı ?
Ben yaçadım açık pembe leke gibi çok çok az bir akıntı geldi iki sefer iki gün üst üste.daha önce yaşadığım bişey değildi.hatta ilk kızımda olmadı bile

Bende boya konusunu soracaktım yaa :KK43:
Ben bu ay beklemediğimden önümüzdeki ay saçımı boyatma kararı aldım ama diplerden değil ombre balyaj şeklinde. Dibe hiç değmeyecek ve açıcı ile açılacak. Sizce bi zararı olur mu bebişime?

Canim doktorlar ilk 3 ay boyanin hicbir cesidine izin vermiyor. Birak boyatmayi baska birinin sacinin boyandigi yerde dahi asla bulunmaman gerekiyor. Abir hafta sonra ben de bir dugune katilacagim cok da yakin. Ve saclarimda cok fazla beyaz var. Ama boyamayi dusunmuyorum. Lutfen once bir doktora danis en azindan.

Kizlar ben hem deodorantta hemde diger temizlik malzemeleeinde dogal bir marka kullaniyorum.sizin icin baktim genelde dogal olanlarda cok renk secenegi olmuyor acik kahve koyu kahve siyah kizil var.bir cesit bitkili kina aslinda.Ama eger sacinzda sentetik boya varsa tutmaz diyor.

Canım bende battan 2 gün önce oldu. Akıntıyla birlikte kahverengiyle pembe renk arası birşey geldi. Hasta oluyorum sandım ama bir daha gelmedi.
peki o sırada bel agrin arttı mı.bende bugün çok az toplu iğne başı kadar bi pembelik gordum sanki.adetime de az kaldı.dunde biraz ağır kaldırmış oldum ondan sonra belim ağrımaya başladi uzandim sonrasında ama işte insanın kafasında acabalar.su birkaç gün bi gecse.

peki o sırada bel agrin arttı mı.bende bugün çok az toplu iğne başı kadar bi pembelik gordum sanki.adetime de az kaldı.dunde biraz ağır kaldırmış oldum ondan sonra belim ağrımaya başladi uzandim sonrasında ama işte insanın kafasında acabalar.su birkaç gün bi gecse.
Benim regl yaklaştığında belağrım hep olurdu o yüzden o benim için ayrı bir belirti değil. Ama bu yerleşme kanamasından 2 gün önce de yani battan 4 gün önce sabah burnum kanamıştı. O da gebelik belirtisiymiş bazı kadınlarda olurmuş. Tabii ben bunların gebelikle alakalı olduğunu anlamamıştım. Başka da bir belirtim yoktu. Şimdi bile belirtim yok kasık ağrısı ve göğüs sızlamasından başka. İstersen kandan baktır. Ne kadar var regline?

Günaydın arkadaşlar
Dün gece benim niye belirtilerim kayboldu diye düşünürken , gece bulantıyla uyandım , benim bebiş al sana belirti dedi resmen :KK59: Sabahta yine midem bulana bulana kalktım , ağzımda yine o iğrenç tat , çubuk kraker yiyorum ama nafilee:KK35:
Bir de hep kendimi gerinirken buluyorum yatakta , ödüm kopuyor bir an , gerinmememiz lazımmış çoğu kişiden duydum , niye böyle oluyor vücut gerinme ihtiyacı hissediyor ya :KK11:

Günaydın arkadaşlar
Dün gece benim niye belirtilerim kayboldu diye düşünürken , gece bulantıyla uyandım , benim bebiş al sana belirti dedi resmen :KK59: Sabahta yine midem bulana bulana kalktım , ağzımda yine o iğrenç tat , çubuk kraker yiyorum ama nafilee:KK35:
Bir de hep kendimi gerinirken buluyorum yatakta , ödüm kopuyor bir an , gerinmememiz lazımmış çoğu kişiden duydum , niye böyle oluyor vücut gerinme ihtiyacı hissediyor ya :KK11:
Günaydın canım :) bugün aynı şekilde uyanmışız. Annem o ağzındaki tat geçmez dedi :işsiz: ben naneli şeker yiyince biraz iyi geliyor gibi birde salatalık çok iyi geliyor dene derim :) :KK16:
Bende geriliyorum, dün anneme giderken merdivenden hoplaya zıplaya çıktım sonra kendime dedim ne yapıyosun senn :) daha dün öğrendim, alışamadım henüz :)

Benim regl yaklaştığında belağrım hep olurdu o yüzden o benim için ayrı bir belirti değil. Ama bu yerleşme kanamasından 2 gün önce de yani battan 4 gün önce sabah burnum kanamıştı. O da gebelik belirtisiymiş bazı kadınlarda olurmuş. Tabii ben bunların gebelikle alakalı olduğunu anlamamıştım. Başka da bir belirtim yoktu. Şimdi bile belirtim yok kasık ağrısı ve göğüs sızlamasından başka. İstersen kandan baktır. Ne kadar var regline?

8 ağustos canım.pzt olmazsam baktiririm diyordum.benimde bazen bel agrim oluyordu ama bu sefer daha fazla gibi geldi.yada ben fazla dinliyorum vücudumu.dun birde ağır kaldırdım ya o da etkiledi sanırım.neyse bir kaç gün daha bekleyim.insallah regli olmam.

Günaydın arkadaşlar
Evet ya bende hep kendimi gerinirken buluyorum :KK48: sonra zararı olur korkusuyla hemen toparlanıyorum :işsiz:

Kızlar günaydın. Kaldı son 1.5 saat. Çok heyecanlıyım çok.
Benim bulantım yok ya anlamadım. Ama yatakta gerindiğim zaman ya da ani hareket ettiğim zaman karnıma ağrı saplanıyor :KK43:
Ay görebilecek miyiz acaba keseyi kafamda türlü türlü sorular. Eşim işe gitmedi bugün keseyi görücez diye. Çok heyecan var. :dua:

Benim bulantım yok ya anlamadım. Ama yatakta gerindiğim zaman ya da ani hareket ettiğim zaman karnıma ağrı saplanıyor :KK43:
Ay görebilecek miyiz acaba keseyi kafamda türlü türlü sorular. Eşim işe gitmedi bugün keseyi görücez diye. Çok heyecan var. :dua:

Günaydın;

İyi haberlerini bekliyoruz inşALLAH.

Canim benim de hic mide bulantim yok. Tiksinmem falan da yok. Miden bulanmiyor diye takma sakin kafana

X