2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Arkadaşlar merhaba,

Ben de inşaallah 2017 nisan annesi olma adayıyım. Allah hepimize sağlıkla hayırla kucağımıza almak nasip etsin.
Size bir sorum var. Benim tüp bebek sonucu oluştu gebeliğim. Transferin 6.günü 37 çıktı beta. 8.günü 122 oldu elhamdulillah. Fakat doktorum 9.gün değeri önemli dediği için 122 çıkan betadan 24 saat sonra başka bi merkezde test yaptım. 263 çıktı.
Yani 24 saatte ikiye katlamış. Tamam merkez farklı ama o kadar fark etmez sanırım. Bu artış normal mi?
Bundan önce doğal yoldan iki kere dış gebelik tedavisi geçirmek zorunda kaldım o yüzden korkuyorum
Değerin çok güzel artmış maşallah. Korkma bundan snra inşallah sağlıkla alırsın kucağına

Istanbul taşi topragi altin demisler ama artik yasamasi oyle olmus galiba:) suan sukrettim izmirde oldugum icin:) Verebilenler icin guzel evlatlar icin hersye degiyor.Sadece bilginiz olsum bi yarari olur diye soyledim kizlar beni yanlis anlamayin☺
Sizler kan vermeye gittikce heyecanlaniyorum ben ya.yine eski gunlerim deprescek bak.ben adet bekledigim gun 473.6 ydi.simdi tam bir hafta gecti ustunden acaba kan versem mi ki? Gebelik testi tekrarladim sadece kopkoyu cikti ordan yukselmis oldugunu dusunuyorum.Benimki olasilik usulu oldu biraz

Arkadaşlar merhaba. Son adet tarihim 28haziran. 30 temmuzda doktor çok yeni dedi keseyi göremedik. Dün yani 3 ağustosta beta hcg 4130 çıktı. Dr değerin 5000 olunca karında görürüz demişti. 2 gün sonra cumartesi randevum var. Siz keseyi nezaman gördünüz, kalp atışı duyan varmı .
Canim kalp atisi icin daha cok erken. Benim sat 25 haziran. 5+3 te keseyi gordum. Bundan 15 gun sonrasinda da kalp atisi icin gidecegim. Yani 7 hafta bitmis olaak kalp atisi icin gittigimde

Istanbul taşi topragi altin demisler ama artik yasamasi oyle olmus galiba:) suan sukrettim izmirde oldugum icin:) Verebilenler icin guzel evlatlar icin hersye degiyor.Sadece bilginiz olsum bi yarari olur diye soyledim kizlar beni yanlis anlamayin☺
Sizler kan vermeye gittikce heyecanlaniyorum ben ya.yine eski gunlerim deprescek bak.ben adet bekledigim gun 473.6 ydi.simdi tam bir hafta gecti ustunden acaba kan versem mi ki? Gebelik testi tekrarladim sadece kopkoyu cikti ordan yukselmis oldugunu dusunuyorum.Benimki olasilik usulu oldu biraz
Olur mu canim ne yanlis anlamasi. Fikir alisverisinde bulunuyoruz. Biz de bazi yerlerde ucretsiz yaptiklarini ogrenmis olduk boylece. Hatta belki istanbuldada ucretsiz yapan hastane vardir da bize denk gelmemistir o da olabilir. Ama istanbul gercekten kocamannn bir ticarethane artik. İzmire gecen sene gitmistim coook begenmistim. Cok guzel bir sehir

Stresli zamanlar, rahime yerleştimi, kese görünecekmi, kesenin içinde bebek görünecekmi, kalp atışını duyacakmıyız...
Allah herkesin yardımcısı olsun.

canım benimde sat 28 haziran. ben keseyi salı gunu gördüm. 15 gun sonra kalp atışları içn gideceğm. benim keseyi gördüğğümde değerim 13 bin civarıydı
canim senin kese ultrasonda mi gorundu yoksa muayne mi etti de gordu ultrasondaysa ben de pazartesi gorurum ins diye dusunuyorum :halay::halay:

canim senin kese ultrasonda mi gorundu yoksa muayne mi etti de gordu ultrasondaysa ben de pazartesi gorurum ins diye dusunuyorum :halay::halay:
ultrasondan gördük canım. tam 5 haftayı doldurup gittim ben

Eklentiler

• 13682387_10153961325189209_1421089393_o.jpg
    13682387_10153961325189209_1421089393_o.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 59
Arkadaşlar merhaba,

Ben de inşaallah 2017 nisan annesi olma adayıyım. Allah hepimize sağlıkla hayırla kucağımıza almak nasip etsin.
Size bir sorum var. Benim tüp bebek sonucu oluştu gebeliğim. Transferin 6.günü 37 çıktı beta. 8.günü 122 oldu elhamdulillah. Fakat doktorum 9.gün değeri önemli dediği için 122 çıkan betadan 24 saat sonra başka bi merkezde test yaptım. 263 çıktı.
Yani 24 saatte ikiye katlamış. Tamam merkez farklı ama o kadar fark etmez sanırım. Bu artış normal mi?
Bundan önce doğal yoldan iki kere dış gebelik tedavisi geçirmek zorunda kaldım o yüzden korkuyorum
bence normal gayet güzel artiyor cnm masallah. eğer az artsaydi o problemdi asıl

Bir iş yaptığım yok , ne evi toparlayabiliyorum ne temizlik yapabiliyorum saldım çayıra mevlam kayıra modundayım..
Bari yatayım da uyuyayım dedim ama nerdeeee bu uykusuzlukla başım fena halde dertte , baygınlık geçiriyorum ama şöyle güzel 1 saat uyuyamıyorum.. Benim bebekte fena uykusuz bişey olcak kesin , anne hamileliğinde ne yaşarsa bebekte öyle olur derler ya koca karı masalı mı bilemem. Ama benim durumuma göre iştahsız , uykusuz bir bebek olacak galiba :işsiz::işsiz:

merhaba annişler bende sanırım nisan annesi olucam ama martta olabilir 31mart-1 nisan beklenen doğum tarihi hayırlısı artık.. dun ultrasonda keseyi gordum bugünde ilk testler için kan ve idrar verdim Allah herkese sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin

merhaba annişler bende sanırım nisan annesi olucam ama martta olabilir 31mart-1 nisan beklenen doğum tarihi hayırlısı artık.. dun ultrasonda keseyi gordum bugünde ilk testler için kan ve idrar verdim Allah herkese sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin
Hayırlısı olsun arkadaşım , hoş geldin aramıza :KK9:

Kızlar sizin karın şişkinliği nasıl, benim biraz fazla sanki, sabahları biraz iniyor akşama kadar tekrar şişiyorum. Kiloda aldım yaklaşık 5 kilo, pantolonlar fena sıkıyor. Hep tombul olmak istemişimdir :) 33 yaşındayım hayatımda ilk kez 50 kiloyu geçtim :) çok hoş

Kızlar sizin karın şişkinliği nasıl, benim biraz fazla sanki, sabahları biraz iniyor akşama kadar tekrar şişiyorum. Kiloda aldım yaklaşık 5 kilo, pantolonlar fena sıkıyor. Hep tombul olmak istemişimdir :) 33 yaşındayım hayatımda ilk kez 50 kiloyu geçtim :) çok hoş
Aman dikkat et cnm hızlı gidiyorsun:) ben daha hic kilo almadim göbeğim de daha önce nasılsa öyle bi de benim boyum uzun 172 o yüzden çok kilo alınca fena oluyorum şimdilik 62.5 kg

X