2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bende de bebek bakiminda mucize çözümler var.

Ogretmen olan arkadaşlar ben bu haftaya kadar nöbet tuttum.normalde 24. Haftadan itibaren muaf oluyoruz.ama sagolsun müdür yardimcim tutmak istemiyor yoruluyorsan dilekce ver sana vermeyeyim nöbet dedi.ben de verdim dilekce.siz de yoruluyorsaniz idarenize sorun.benim okulum büyük okul.özellikle bahce nobetleri zor oluyordu

beni hamilelik resmen uyuşturdu işte iken hiçbir şeye konsantre olamıyorum
Ben de öyleydim. Bu güne kadar. Sabah zaten kusmuşum gelmişim berbat haldeyim bana saçma sapan hesap sordular patladım terör estirdim ofiste. Kendime geldim :)

Ya yağa ekmek banıp yedim aslında. Ama midem harap yiyemiyorum sıvı bişeyler. Su içmeye zorluyorum sadece. Sen rahatlamışsın çok şükür. Eşime mesaj atıyorum sürekli, o da demin şöyle dedi aynen "son 6 mesajın b.k ile ilgili" :) :) ben de ne yapayım çıkamıyorum dedim. 7 oldu diyor bir de dalga geçiyor pis..

Ben de 69.5 ile hamile kaldım. %19,5 yağ oranıyla. İki gün önce 71'dim. Bu gün 73 haha içimde 2 kilo b.k var :)

Göbüşün çok tatlıymışş :) maşallah size

Kızlar çıktım doktordan herşey yolunda Rabbime şükürler olsun ölçümleri çok iyi dedi doktorum kan verdim benim sonuca bakıcak bugün bebeğin bi kaç güne çıkacakmış ama gördüm ya bebeğimi Nasıl kuş oldum hafifledim anlatamam cinsiyet söylemedi ama ben erkek gibi gördüm bacak arasında bişi gördüm öyle hareketli maşallah durmadı yerinde benide güldürdü kadın ultrasona bakamıyo benim yüZümden nese bugünü atlattım şükür ederek çok mutluyum

Canım hadi gözün aydın çok sevindim adına :)

kızlar buarada kaçar kilo aldınız ben 44,5 kiloydım 46,5 olmusum şimdiden :)
ben 70 kilo hamile kaldım. mide bulantısı vs derken 67 falan düşmüştüm şimdi yine 70 kiloyum canım totalde almadım denebilir
inş geçiyoruzdur:)) bazılarında doğuma kadar sürüyomş bulantı kusma inş öyle gitmezya Allahın gücüne gitmesinde çok istiyoduk çocuk ama ben bazen pişman oluyodum hamile kaldıma
öyle deme canım bende çok zorlukla hamile kaldım birde sigara içiyodum. çok şükür hamile kalınca tiksindim. ama çok dua ettim en kötü mide bulantısı olsun yeterki sigara dan soğuyim diye. birde her akşam iğne vuruluyorum yakıyo artık göbeğim sertleşti canım yanıyo vururken morarık içinde ama yine de şükür diyorum. o doğsn hepsini unutucam sende unutucaksın merak etme

Bizde bugün eşimle bebek arabası bakmaya gidicez Bir mağaza indirim yapmış pierre cardin marka 290 TL. Bakalım istediğimiz gibi bir şey mi Allah tan eşim bu konularda bayağı bilgili, bekarken uzun süre bebek mağazasında çalışmış. Bana kalsa benim birşey bildiğim yok
Beğenirsek 12 Ekimde randevumuz da iyi geçerse bir sıkıntı olmazsa anneannemize aldıracağız arabayı

Canım çok teşekkür ederim inşallah çok ilerlemeden hallolur. Bakteri üremesi idrar kültürümde sadece mesanede enfeksiyon ama su ve sıcak ile çözmeye çalışacağız şimdilik.

Canım bizimle de paylaşırsanız bilgilerinizi Harika olur.

Canım okulda sorun oluyor hakikaten evde sıcacık tutuyorum ama okulda çok kalın çorap giyemiyorum henüz. İnşallah ilerlemeden geçer ben de çok korkuyorum ilerlemesinden bol su içiyorum. Bir de ben her yıl hemen hemen iki defa yaşadığım için o hastalığı öyle olursam mahvolurum dedim. Allah düşmanıma vermesin o acıyı sancıyı. Bakalım kuzum bekliyorum şimdi.

Canım sorma o ne beladır bilmem mi
Hamilelikte hem olması normal hem de korkutucu
Ben de içiyorum bolca su.
Dua edin kızlar bana da geçsin bir an evvel.

Canım evet idrar yolu enfeksiyonu henüz böbreğe kadar gitmedi çok şükür mesanede sürekli idrarım varmış gibi bir his ve idrar yaparken yanma acı sızı hissi oluyor. Onun dışında da sünnet çocuğu gibi ekin sürekli bacak aramda olsun istiyorum çünkü sürekli bir sızı var oramda. Şimdilik bol su ile sıcak tutarak atlatmaya çalışıyorum

Valla fiyat bedava resmen. Ben 1200 tl lik araba beğendim jokerde. Bebek oto koltuğu da var içinde 6 aylığa kadar kullanabiliyorsun. Cok beğendim onu. Bende dün bakmaya vaşladım arabalara. Bebeğimin bütün eşyalarını biberonlarını falan e-bebekten alıcaz. Ama 7 aylık olmayı bekliyorum :) bebek odasınıda bependim oda 3500 tl. Herseyi var içinde masko mobilyacılar carşısından alıcaz allah izin verirse. Cok güzel şey bunlar fakat biraz daha zamana ihtiyaç duyuyorum inşallah kafana göre şeyler bulabilirsin canım. Ben perdesine halısına kadar düşündüm :)

Valla bende bugün bahçe nöbeti tuttum ve belim çok ağrıdı ama bizim idare rapor istiyor dilekçeden hiç bahsetmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…