2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
nankörlük ettim öyle biara pişmanım dediğime pişman oldum şimdi kötü olsamda sesim çıkmıyo sağlıklı olsunlar yeterki

cinsiyetler ogrenilmeye baslandı, bu kısmı guncellesek mi yavastan :)

nihayet bulaşıcı hastalık testinin sonuçlarını aldım devlet hastanesinden kızlar bi sorun çıkmadı.devlet hastanesindeki doktor haftaya perşembe gel ikili testini yapalım dedi ama ben bu cuma kendi doktoruma gitcektim.12. haftanın içindeyim kızlar erken mi biraz daha beklemelimiyim

İkili test 14. Hafta kadar olıyor. Yani 13 te gel demeiş sana. Erken değil.

demek istediğim ben ikili test için bu cuma kendi doktoruma gidicem 12. haftanın içerisinde oluyorum onun için etken mi diye sormuştum canım bu cuma için yani :)
Canım ben tam 12+0 datest oldum. Erken değil tam zamanı bence. 11 de başlıyor ikili test zaten

demek istediğim ben ikili test için bu cuma kendi doktoruma gidicem 12. haftanın içerisinde oluyorum onun için etken mi diye sormuştum canım bu cuma için yani :)
Benim doktorum da en doğru sonuç 12. haftada çıkıyor daha sonra ense kalınlığı azalabiliyor demişti, ben de tam 12. haftanın son günü gideceğim canım.

Bende yarın 12+1 olucam 10.20 doktorum mesaj attı gideceğim çok heyecanlıyım rabbim hayırlı sonuçlar göstersin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…