2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benim doktorum da en doğru sonuç 12. haftada çıkıyor daha sonra ense kalınlığı azalabiliyor demişti, ben de tam 12. haftanın son günü gideceğim canım.

cumaya randevuları doluymuş zaten pazartesiye aldım bende aynı şekilde 12. haftanın son günü oluyo inşallah güzel çıkar :)

Biz oda yapmayacağız canım yatak odamız büyük ona da yer var Ki boş odamız var ama kiracı olunca kıyamıyoruz oda yapmaya. İleride kendi evimiz olursa kısmetse o zaman odasını yapacağız. Şimdilik sıkıştıracağız onu da yanımıza

merhaba beni de ekler misin.. 33 yaşındayım son adetim 6 temmuz yasadıgım şehir samsun beklenen dogum tarihi 12 nisan 2017 ilk bebeğim .. teskler...

ay canım benim :) bende 6 aylığa kadar olanlardan park beşik alıcam yanıma. ilk aylar yanımda yatsın bebeişim :))

bende oda takımından hariç tekerlekli küçük bi beşik almak istiyorum kısmet olursa yatak odası için.babası pek memnun olmıycak ama yapıcak bişey yok :)))

Son düzenleme:
bende oda takımından hariç tekerlekli küçük bi beşik almak istiyorum kısmet olursa yatak odası için.babası pek memnun olmıycak ama yapıcak bişey yok :)))
Bizim park beşiği ve sallanan ana kucağını benim babam alcak. Bebek odasını da biz yada kaynanam alıcak. Bebek odasını alamazsa arabasını aldırcam kaynanam :) gerci eşim annem alır diyor ama :) kız bişey olmaz kocalarımız herşeyi yapar bebişlerimiz için :)

Kızlar Bebek odası için acele etmeyin bence bende ilkinde ne heveslerle çizimler yaptırdım tam yapılmaya başladı bebeği kaybettim iptal ettirdik , şimdi sadece 6 7 ay yatabileceği tekerlekli güzel bi beşik alacağım daha sonra inşallah yaptıracağım, zaten Bebek o odada yatamıcak ilk başlar da millete de gösterip nazar toplayamıycam , sağlıkl gelsin dünyaya da hepsi yapılır

başın sağolsun. hangi ayda bebeğinizi kaybettiniz acaba. ben zaten hazır alacağım 7 aydan sonra bakacağım. öyle kötü şeyler de aklıma getirmem. sağlıklı doğması için de dua ediyorum allaha zaten. keşke olumsuz düşüncenizi yazmasaydınız. gerci benim havesim kırılmaz ama burdaki arkadaşların kırılabilir..

Heves kırılması için yazmadım herşey taktiri ilahi , sorunsuz büyüyen bir bebekti aklıma gelmezdi benim de şimdi bişey bakarken bile içim yapma kaptırma diyor hamilelik değişik bir süreç trafikte araç kullanmak gibi ne olacağını bilemeyiz Allah bilir bir tek demişti doktorum son zamanlarınız da yapmanız son bir ay içinde yapmanız daha mantıklı geliyor o zaman bende dinlememiştim 28. Hafta da kaybettim ben bebeğimi alışverişimden 1 hafta sonra şuan eşyalar annemin evinde kilitli odalar da keşke 32 den sonra baksaydım diyorum en azından böyle içimde kalmazdı diyorum . Kötü düşündürmek ya da heves kırmak için değil Allah korusun bişey olur ederse onun acısını asla tahmin edemezsiniz Allah kimseye de yaşatmasın . Hamilelikten dolayı duygusal yaklaştığınızı düşünüyorum .

Aynı durum yan komşumun da oldu erkek bebekti odasına kadar herşeyi aldı süsledi etti o da kaybetti şimdi kızı oldu şükür ama keşke oğlan olsaydı eşyaları kaldı görünce içim sızlıyor diyor . Kızına da 32 den sonra aldı eşyalarını o da

bizde adettir ilk çocukta bebeğin beşiğini kız tarafı alır.annemler komple oda takımını almazlar ama sadece beşiğin parasını vermek isteyebilirler belki,ablamda öyle yapmışlardı.eşim kabul etmez ama gidip kendisi alır zaten söylüyoda gerek yok biz gider alırız diye.evlenirken de öyle herşeyi eşim almıştı zaten.hakkını yemeyim şimdi alır :)

Canım merve haklı bazen dereyi görmeden pacalari siviyoruz ben de 6 aylık bir kayıp yaşadım o yüzden 7 ay dolunca bir şeyler almaya başlayacağım hamileliğim güzel geçiyor olsa da takdir Allah in inşallah Rabbim kimseye evlat acısı yasatmaz

zaten kafamdaki düşünce bu sadece canım bakmıyorum hiç.bebek odası dediğin şey bi günde alıncak bişey.kısmet olursa doğmadan 1 ay önce almak istiyorum ancak teslim olur diye :)

zaten kafamdaki düşünce bu sadece canım bakmıyorum hiç.bebek odası dediğin şey bi günde alıncak bişey.kısmet olursa doğmadan 1 ay önce almak istiyorum :)

Tabiki de insan bakıyor ediyor nasıl olur oda da nasıl sığar eder düşünüyor ben kötü mana da demedim erken almayın demek istedim, Allah'ın izniyle gönlündeki en güzelini alırsın arkadaşım

seni çok iyi anlıyorum gülüm ben de aldığım şeyleri anneme vermiştim istersen dağıt anne demiştim tabi o çok kızdı bidaha olmucakmis gibi konuşma kimselere vermem demişti vermedi de zaten o kız di. Bu büyük ihtimal erkek cinsiyet farketmez Rabbim hayırlısıni versin de gülüm zaten ilk çocuk

aynen canım ona doğmamış bebeğe don biçmek derler. ben de 7 ayım dolunca alacağım. her şey allahtan tabiki. ama benim aklımda olumsuzluk kesinlikle yok. olumsuz da hiç birsey yazmam buraya.insanların hevesini kırmam acıkcası.

Ya bakmiyor değilim ben de bakıyorum dün bile internetten çok güzel bebek odaları gördüm bayıldım sabret diyorum kendi kendime zamanı geldiğinde hepsini alırsın şimdilik sadece bakarak hevesimi alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…