2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
slmmm nasılsınız hamişler :)
ben dün ve bugun cok halsizim kızlar.. sabah raylı sisteme bindim işe gelmek için herzaman otururdum ama bugun gec kaldıgım için ayakta kaldım.. okadar kötü oldum ki kalabalıktı cok bianda ter bosalttım suratım uyustu midem asırı bulandı ölcem bayılcam sandım hemen indim.. sonra biraz dinlendim durakta baska bi dolmusa bindim oturdum bukez.. ama dünden beri aşırı halsizim ne oluyor anlayamadım

detaylı ultrason'u ne Zaman yapıyorlardı??

Canım 20.-23. haftalar arasında yapılıyor diye biliyorum, bebek çok büyümeden rahatça görebilmek için 24. haftadan önce gitmekte fayda varmış.

Cnm Nasıl kullanıyorsun zeytinyağını? Isıtıp mı normal mi?
Zeytinyağını benmari usulü ısıtıp soğuttuktan sonra spreyli şişeye koydum, öyle kullanıyorum canım.

Kilim ve tohum tatlımm çok geçmiş olsunn ben de iki kere çok şiddetli şekilde yaşamıştım, çok beter bişey, böbreklerime ilerlemişti benim de, iğnelerle iyileşebilmiştim günlük 2500 mg antibiyotik kullanıyodum Allah korusun hemen doktora git de ilerlemeden çözüm önersinler, Allah şifasını versin çabucak inşallah, işe giderken de ayaklarını sıcak tutacak çoraplar giy, evde de sıcak su torbası koyabilirsin o da iyi geliyor.

Ben de işe gidip gelirken perişan oluyorum ya, yol resmen işkenceye dönüşüyor, otursam bile belim ağrıyo, bayılacak gibi oluyorum bazen. İnşallah bi an önce daha iyi hissetmeye başlarız ya, bunun hiç çözümü yok çünkü

evet canım aglıcam nerdeyse cok halsizim cok haftaya kontrolüm var belki vitamin verir doktor

Allah allah hastamı olcaksınız acaba keşke oturmak için birinden yer isteseydiniz

evet canım aglıcam nerdeyse cok halsizim cok haftaya kontrolüm var belki vitamin verir doktor
bende 12.haftada gittim tabi doktora göre 13.haftamdaymışım artık vitamine başlayablrz dedi şuan demir ve vitamin hapları kullanmaya başladım inş işe yarar bendede biraz halsizlik var

Allah allah hastamı olcaksınız acaba keşke oturmak için birinden yer isteseydiniz
hamile olduğum belli olmadıgından isteyemedim cok kalabalıktı zaten herkes uyukluyordu..sanırım hasta olacağım ama direniyorum inş olmam bogazım iltihaplanır genelde her kış inş bu kış olmaz yoksa antibiyotik iğneden baska çaresi olmuyor

Kızlar bence bu yıl erkek Bebek yılı bende hep erkek hissediyorum bakalım sağlıklı olsunlar tabiki hiç önemi yok ama her yıl bi cinsiyet daha ağır basıyo bana göre
Bana da öyle geliyor ya, aslında kız çocuk çok istedim hayatım boyunca ama rüyamda hep erkek görüyorum, neredeyse her gün farklı şekilde oğlum olduğunu görüyorum ama bebek hep aynı. Doktor kız derse resmen şaşıracağım. Benim dışımdaki herkes de kız olacağına inanıyor, heyecanlı bekleyiş sürüyor. Sen ne güzel bugün öğrenceksin belki :) bize de hemen yaz canım hayırlı haberlerini bekliyoruz

limonu bol tüket birde acılı şalgam suyu içebilirsen iç kış boyu hasta olmassın inş:)

Kızlar bence bu yıl erkek Bebek yılı bende hep erkek hissediyorum bakalım sağlıklı olsunlar tabiki hiç önemi yok ama her yıl bi cinsiyet daha ağır basıyo bana göre
bende kız hissediyorum çevremdekilerde hep kız olucanı söylüyolar ama doktor erkeğe benzetti bakalım sağlıklısı olsunda ilk çocuk zaten cinsiyet öenmli değil:)

benim son kontrolüm ctesiydi. şimdi 1 ay beklemek zorundayım oğlumu görmek için
bu arada kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. sadece halsizlik durumum devam ediyor. ama dr um uyarmıştı bu dönemde hissetmezsin korkma demişti bende elimden geldiğince düşünmemeye çalışıyorum :)
bnm doktorum da tahmini doğumun 1 nisan olduğunu söyledi :)
benimde 1 nisan mış canım aynı gidiyoruz

Kızlarrrrr, yogaya başlayan var mı aranızda?
Ben bu çarşamba başlıyorum, doktorum kesinlikle önerdi ama yürüyüş yapmaya bile üşeniyorum
bende istiyorum canım ama maalesef bulamıyorum hamileler için biryer
Kızlar akıntı durumunuz nasıl azaldı mi çoğaldı mi ben de hala devam ediyor
canım benim gittikçe çoğaldı daha da çoğalacakmış
Ne bileyim kızlar sıcak su rahim kaslarını açıyor diyorlar ya ben ondan korkuyorum kanama falan olur diye Allah korusun..
Ben ılık suya devam edeyim en iyisi..
sıcak su benimde bildiğim iyi değil canım ılık suyla yıkan hem kan akışında hızlanır biraz üşü işini bitirip hemen çık bişey olmaz bence ama sıcak su sakıncalı.

12,haftadan sonra bulantısı geçen yada azalan varmı ben farkettimde benim azaldı bi sabah bulantım duruyo o geçmedi gündüz iyiym ama çpok şükürr

Ben hala wc'ye gidemedim
Sabah tartıldım 2 kilo fazla çekiyorum.
Kızlar yardım edin
Ben 2 gündür wc cıkamıyordum. Ama dün akşam tauvuk suyuna şehriyeli çorba içtim. Bu sabah cıkabildim. Corba tüketmek gerekiyor hergün bence. Ben de corbayı sevmem normalde ama mecbur içtim dün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…