2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

hemen hemen her ailede oluyo böyle kötü niyetli bikaç insan ama senin bahsettiklerin çok vicdansızlarmış canım

kafein_ deli_mavi_59 kim benim için ne dilediyse ne geçirdiyse içinden rabbim onu versin diyorum . Bende çok salak şeyler yüzünden üzüldüm zaten doktor üzüntü ve stresin sebep olduğunu söylediğin de içim daha çok yandı .

İNS CANIM bende 1 ekimi bekliyorum ins rahatlamak için canm. bi görsem miniğimim hareketerini insss

arkadaslar ıyı aksamlar sızde bılıyorsunuzdur bu ınstagramda cok guzel el orgusu bebekler yapılıyor ancak kargo parası derken cok kulfetlı oluyor sızın bıldıgınız bır sıte varmı onları satan

Merve okudum yazdıklarını canım nasıl insanlar var ya onlara arkadaş mi denir ben önceden arkadasa çok değer verirdim ama karşı tarafın bencilliklerini gördükçe o tür kisilere yol verdim gitti herkes hayatımızda olacak diye bir durum yok az olsun ama sağlam olsun 1 Aslanı 10 tilkiye degismem

arkadaslar ıyı aksamlar sızde bılıyorsunuzdur bu ınstagramda cok guzel el orgusu bebekler yapılıyor ancak kargo parası derken cok kulfetlı oluyor sızın bıldıgınız bır sıte varmı onları satan
ayyy ben de almayi düşünüyorum canım ama bizimki ilk bahar çocuğu olacak nasıl yapıcaz ki letgo da her şey var o programı indir ve bir bak derim tatlim

Bir arastirim canım ebru Ünal i. Diğer arkadaş kardeşinin gittiği doktorun adını ve hastaneyi ogrenebilir miyim

ayyy ben de almayi düşünüyorum canım ama bizimki ilk bahar çocuğu olacak nasıl yapıcaz ki letgo da her şey var o programı indir ve bir bak derim tatlim
cok sagol canımcım sana tek tavsıyem su maddı durumunuz nasıl bılmıyorum ama sakın son aylara bırakma ne alcaksan al sımdı son zamanalra dogru ne alırsan maddı yonden zorlanıyorsun dıyolarya ne olur ne olmaz alma erkenden bısey dıye allah ızın verırse ıkıncı cocukda bu hataya dusmucem en azından 3 aylık olunca baslıcm

haklısın da bitanem bundan önce 6 aylık gebeliğim son bulunca ve onun için bir çok şey almış olan ben şimdi hiç bir şey almak gelmiyor içimden en azından 7 ayı göreyim diyorum sonra takside baglicaz artık ne yapalım kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…