2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Yazmakta gecikmişim ... cok sukur iyiymis bebisin cok sevindim

Aynen cnm hamileliktendir bende dun akşam 9 da uyumysum sabahda erkenden uyaniyorum :)
Insallah iyi haberlerle donersin allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Çok iyi olmuş Can'ım düğün senin için. Maşallah

Canım senin bebeğini kaybetme sebebin neydi ? Bende 28 haftalık kaybettim

Kızlar adana da kimse yok mu ben doktor bulamıyorum her doktora da gitmek istemiyorum benimle aynı doktora giden bir arkadaşım olsa ne güzel olur Adanalı hamile arıyorum kızlar

Kızlar ben yeni yeni balık yiyebileceğim. Bir sorum olacak size; hamileler her balığı yememeliymiş. Siz neler yiyorsunuz? Bu konuda neler biliyorsunuz?
Arkadaşlar balık için durum şöyle, dip balıklarınca civa ve diğer ağır metaller yüksek oranda bulunuyor, yüzeye daha yakın balıklarda daha çok. Bununla ilgili link'te Amerika'da FDA'in (gıda ve ilaç ajansı) kabul ettiği değerleri bulabilirsiniz. Orda en az değerler hangilerindeyse onlar zararsız.

http://www.fda.gov/Food/FoodborneIllnessContaminants/Metals/ucm115644.htm

Somon en zararsızlarından. Ben şu an mide durumumdan dolayı hiç balık yiyemiyorum

Hoşgeldin. Bize tecrübelerini anlatırsın :)

Çok şükür canım

Canım senin bebeğini kaybetme sebebin neydi ? Bende 28 haftalık kaybettim
Canim ilk Aylardan beri bitip tükenmek bilmeyen bir kanamam vardı plesentam malesef aşağıya yerleşmişti enfeksiyon illetinden zaten bir türlü kurtulamadim bunlar zaten bahanesiydi gideceği varmış gitti gülüm

Ha bir de uzun yolculuk çok yaptım yasak olduğunu bile bile bir şey olmaz sandim

Bu gebeliğimde 1. De ne yaptıysam tersini yapıyorum hamileliğimi kimseye bahsedemiyorum 1. De herkese ilan etmiştim resmen şimdi sadece anne babalar biliyor bir de siz. Akrabalar şu an bihaber . 4 ay dolsun o zaman söyleyeceğim . Eşimle hiç ykinlasamiyorum kendimi çok kasiyorum . Uzun yolculuk diyorlar kimse kusura bakmasin diyorum ben adanadayim eşimin ailesi istanbulda bayramda gidemedik onlarda anlayışla karşıladı zaten

masallah yaramaza

gözün aydın canım çok sevindim

Anladım canım Allah bidaha yaşatmasın , bende aynı şekildeyim şuan bebeğim öldüğünde kıskançlıktan iyi ki öldü oh diyenler şuan hamile nispet nispet ne fotolar atıyorlar internete yanlışlıkla etiketliyorlar falan , bende dün yükledim karnım falan belli değil hala hamile kalamadın edemedim muhabbetleri dönmüş bile. Allah nasip ederse Doğuma kadar hiç belli etmemeli düşünüyorum inşallah sağlıkla kucağımıza alırız

en güzelini yapıyosun.bende 3 ay dolmadan söylemek istemiyodum ama duyuldu bi şekilde

ne kadar çirkin bişey bu konuda nispet yapmak.insan karnındakinden korkar herkesin başına herşey gelebilir.bazılarının hiç Allah korkusu yok demekki.aldırma boşver :)

ne kadar çirkin bişey bu konuda nispet yapmak.insan karnındakinden korkar herkesin başına herşey gelebilir.bazılarının hiç Allah korkusu yok demekki.aldırma boşver :)

Yok kuzum ya neler çektim ben acımı bile salak insanlar yüzünden yaşayamadım , olmuş öküz gibi 200 kilo 10 haftalık foto paylaşmış karnını tutuyor şeytan diyor altına yaz göbeğini de Bebek diye kaktırıyosun diye neyse diyorum Rekabet halinde yaşıyor insanlar çok ilginç geliyorlar bazen

Bir söz vardır bilir misin canım , kimse yaşattığını yaşamadan ölmez diye... Dilerim Rabbim onlara ve hiç kimseye bu acıyı yaşatmasın ama yaşarlarsa anlarlar nasıl büyük bir acı olduğunu... Ben iki kaybımı yaşayınca kendi kendime demiştim ki bir gün , ya önceden ne boş şeyler için ağlayıp dövünüyormuşum , evlat acısını yaşayınca bunu anladım , en büyük acı buymuş dedim kendi kendime... Eşimle bile sevgiliyken defalarca ayrılıp , barışmıştık , ağlamalar , sinir krizleri sanki dünyanın sonu gibi gelirdi... Sonradan anladım ki onlar çok boşuna ağlamalar dövünmelermiş , nasipte varsa zaten oluyormuş herşey... Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın , Allah sevdiklerimize uzun sağlıklı ömürler versin inşallah...

Hadi cok sevindim canim gozun aydin. İnsallah kimsr yasamaz boyle korkular. Brbislerimiz saglikla gelsin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…