2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Ayy maşallah miniğine böyle devam etsin inşallah canım...kan testi sonuçların da iyi çıkar inşallah. . Güzel haberlerin devamını bekliyorum nisan teyzeleri olarak

Kızlar bu bir kamu spotu...

Bol bol su için.... Su hayattır diye boşuna demiyorlar , kendinizi zorlayın, şişenizi elinizden çantanızdan eksik etmeyin.. çok çok önemliymiş.
Ah tatlım hiç içmez olıu muyuz. Geceleride bir şaşal şişe başucumda sabah kadar bitiyor. Günlük 2 litre içiyorumdur heralde.

cinsiyet için 3 hafta sonra dedi. daha göstermiyor dedi. oysa ki ne hayallerle gitmiştim belki cinsiyetini öğreniriz diye. ama 12 hafta cok erken bir süre dedi doktorum
11. Haftada tahmin eden doktorlar var senin ki için tahminde bulunabilirdi Hayırlısı sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil

benimki daha amuda kalkamiyor teyzesi kucuk ya ama sok oldum ya hopladi 2 kere tam cilgin. arkadaslarim diyorki babasi sporcu annesi hareketli normal degil e bebek hoplamasinda kim hoplasin 3.5 cm olmus ben 2 gun geriden geliyordum da sormadim simdi gunundemi diye. Citolesgen

Maşallah bak seninki de baya büyümüş annesi. Belki usg kağıdında yazar önde gidiyorsa. Bazen yazıyor. Demekki babası gibi sporcu olucak desene :) ben de şok oldum usg de görünce ya insan bi tuhaf oluyor içinde bir canlı olması cok değişik bir duygu :)

Evet ablamda bana öyle dedi senin gibi. Bende hevesle gittim napim. Ablamda tekrar randevu alcan cinsiyet için bunlar para tuzağı dedi :)

1-2 tanıdığın anlattığı da şu , 11.haftada kız galiba diyorlarmış herkese ilan ediyorsun kızım diye seviyorsun bebisini, 1 ay sonra bir gidiyorsun aaaa erkekmiş meğerse. Geç olsun doğru olsunn.. cuma benim de ikili test var 12.5 haftalık olacağız sanırım ama doktorum söyler mi bakalım... söylemezse önümüzdeki ayı bekleyeceğiz. . sağlıklı olsunlar gerçekten başka bir isteğim yok

Aynen canım sağlıklı bir bebek olsunda kız erkek farketmez. Evet sonradan yanılgıya uğrasaydım üzülürdüm gercekten.

kagitta tam gunu yaziyor geride yazmiyor ama son adet tarihine gore yaziyor olabilir. sormadim da hic onemli degil ya:) babasina cektiyse amuda da kalkmasi lazim :) daha hissedemiyoruz ya o yuzden idrak edemiyorum sadece agzim acik izledim:) hareket ettigini hissetsek bambaska olur:) kacinci haftadan sonra hissediliyor acaba ya 20 den sonra diye duymustum

Ayy maşallah miniğine böyle devam etsin inşallah canım...kan testi sonuçların da iyi çıkar inşallah. . Güzel haberlerin devamını bekliyorum nisan teyzeleri olarak

İnşallah cnm çok teşekkür ederim
İnşallah hepimiz böyle güzel haberlerle devam edip sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucagimiza aldigimiz günleri de paylasiriz

Hanımlar burun bölgenizde aşırı yağlanma var mı sabah kalkınca temizledikten bir iki saat sonra tekrar yağlanma falan
Sadece burun olsa iyi canim yuzum sivilce oldu. Ozellikle sol kismim. Sadece adet zamanimda 1,2 sivilce cikardi normalde cok sivilceli degilimdir ama hamilelikte oluyor. Doktorum normal demisti daha yuzumiz leke falan olabilirmis.

Bu kadar sivilcelendim kiz mi geliyo acep

Kızlar ben geldim güzel haberlerimle İkili testimiz yapıldı , ölçümlerimiz güzel çıktı. Dr herşey yolunda dedi. Baya bir hopladı zıpladı miniğim İlk renkli usg görüntümüzü de aldık , maşallah kartpostal gibi.. Cd de verildi , açıp açıp izliyorum bebeğimin hareketlerini , her seferinde gözlerim doluyor.. Nasıl muhteşem bir duyguymuş bu yaa , Allah'ım sana şükürler olsun Gynoferon ve elevit verdi doktorum , yarın içmeye başlayacağım.. Daha sonra da magnezyum ve kalsiyum veririm dedi. Şimdilik mide şikayetlerinin geçmesini bekleyelim dedi.
Asıl bombayı sona sakladım.. Prensesim geliyor , kızım olacakmış Nazlı Berra mız geliyor teyzeleri...
Çin takvimi rus takvimi alyans testi hepsi tuttu yaa

ayy çok sevindim canım :) maşallah bebeğine.ablamın kızının ismide berra.yalnız berra ismini taşıyan çocuklar çok yaramaz oluyo söyleyim şimdiden kendini hazırla benimde alyans ve çin takvimine göre kız çıkmıştı bakalım tutucak mı :)

Hadi hayirli olsun canim☺ net mi soyledi cinsiyetini?benimde bugun ihtimal olarak soyledi de

çok şükür gözünüz aydın darısı sağlıkla bizlerin başına inşallah güzel haberler verelim hep birbirimize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…