2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Sagolun kizlar Ayy ben de korktum bi an. Netten baktim erken dogum vs diyo. Dedim ne erken dogumu noluyo. Cok rahatsizlik verici gercekten. Disaridaydim simdi disarda oldi bi de. Olmazsa disari cikarken gunluk ped falan kullanayim.
Internete basım agrıyo yazsak su hastalığınoz var diyo :) gebelikte hepimiz aynıyız sanırım

kızlar saçlarım hamile kalmadan önce de dökülüyordu zaten ama hala dökülüyor daha önce hamilelikte kuvvetlenir dediler giderek azalıyor benim saçlarım:KK43:

Kızlar ben geldim güzel haberlerimle :KK3: İkili testimiz yapıldı , ölçümlerimiz güzel çıktı. Dr herşey yolunda dedi. Baya bir hopladı zıpladı miniğim :KK36:İlk renkli usg görüntümüzü de aldık , maşallah kartpostal gibi.. Cd de verildi , açıp açıp izliyorum bebeğimin hareketlerini , her seferinde gözlerim doluyor.. Nasıl muhteşem bir duyguymuş bu yaa , Allah'ım sana şükürler olsun:dua::dua::dua::dua: Gynoferon ve elevit verdi doktorum , yarın içmeye başlayacağım.. Daha sonra da magnezyum ve kalsiyum veririm dedi. Şimdilik mide şikayetlerinin geçmesini bekleyelim dedi.
Asıl bombayı sona sakladım.. Prensesim geliyor , kızım olacakmış :oops: Nazlı Berra mız geliyor teyzeleri...
Çin takvimi rus takvimi alyans testi hepsi tuttu yaa :rolleyes:

Ayy minik prensesimizzz ne güzel ya canım maşallah. . Çok sevindim. . Güzel haberler alıyoruz hep bu ara heyecanlı döneme girdik. .
Benim doktorum da elevit veriyor sanırım cuma günü göreceğiz bakalım. Renkli ultrason diye mi cinsiyet belli oldu acaba 1 gün var aramızda benim de belli olur mu kii acaba heyecan yaptım. :21:
Video da çok iyi olmuş açar izler hasret giderirsiniz anne kız :anne: Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin canimm

Sadece burun olsa iyi canim yuzum sivilce oldu. Ozellikle sol kismim. Sadece adet zamanimda 1,2 sivilce cikardi normalde cok sivilceli degilimdir ama hamilelikte oluyor. Doktorum normal demisti daha yuzumiz leke falan olabilirmis.

Bu kadar sivilcelendim kiz mi geliyo acep:KK49:

Ya Allah gönlündekini versin kuzum , benim sadece burnum ve sanki yağ kokuyor gibi geliyor eşim sana öyle geliyor dese de ben inanıyorum kesin kokuyor ve aşırı yağlandı şükür bir sivilce falan çıkmadı bende çıkınca iz kalıyor genelde bende korkuyorum sivilce ve özellikle uçuktan . Güneş koruyucu kullan kış olsa da ben beyazım çok kesin lekelenir yüzün dediler şükür güneş kremim hem nemlendiriciliydi çok iyi gelmişti

deli_mavi_59 deli_mavi_59 canım sağlıkla al kucağına çok sevindim

Kızlar ben geldim güzel haberlerimle :KK3: İkili testimiz yapıldı , ölçümlerimiz güzel çıktı. Dr herşey yolunda dedi. Baya bir hopladı zıpladı miniğim :KK36:İlk renkli usg görüntümüzü de aldık , maşallah kartpostal gibi.. Cd de verildi , açıp açıp izliyorum bebeğimin hareketlerini , her seferinde gözlerim doluyor.. Nasıl muhteşem bir duyguymuş bu yaa , Allah'ım sana şükürler olsun:dua::dua::dua::dua: Gynoferon ve elevit verdi doktorum , yarın içmeye başlayacağım.. Daha sonra da magnezyum ve kalsiyum veririm dedi. Şimdilik mide şikayetlerinin geçmesini bekleyelim dedi.
Asıl bombayı sona sakladım.. Prensesim geliyor , kızım olacakmış :oops: Nazlı Berra mız geliyor teyzeleri...

Ooohhh maşallah.Allah hep yüzünü güldürsün canim benim.Ayyy ne güzel haber.
Tüm bebisini görenler ve güzel haber verenler adına cok mutlu oldum.kac gündür asık suratımı güldürdünüz

kızlar saçlarım hamile kalmadan önce de dökülüyordu zaten ama hala dökülüyor daha önce hamilelikte kuvvetlenir dediler giderek azalıyor benim saçlarım:KK43:
Merhaba ilk uc ay cok normal... yanliz ben 12 haftadan sonra elevit kullanmistim cok guclendi saclarim.

Kızlar şimdi size bişey sorucam göbeğim cok cıkmadı ama kot felan giyemiyorum hamile kıyafeyi içinde cok erken eeee bide calışıyorum ne giyicemi sasırdım. Siz nasıl idare ediyosunuz bu aralar?

Kızlar şimdi size bişey sorucam göbeğim cok cıkmadı ama kot felan giyemiyorum hamile kıyafeyi içinde cok erken eeee bide calışıyorum ne giyicemi sasırdım. Siz nasıl idare ediyosunuz bu aralar?
Merhaba ilk uc ay cok normal... yanliz ben 12 haftadan sonra elevit kullanmistim cok guclendi saclarim.
çok teşekkürler inşallah normaldir.. henüz elevite başlatmadı bu cumartesi kontrolde söyler belki bende başlarım.

ben kilo da aldığım için öncesinde iki tane hamile pantolonu aldım bir kot bir siyah uygun fiyatlılardan 2-3 ay idare ederim inşallah üstler nasıl olsa uyar daha.. bazı arkadaşlar rahat pantolonlarına terzide işlem yaptırıp giyiyorlar bir süre daha öyle deneyebilirsiniz belki

ben kilo da aldığım için öncesinde iki tane hamile pantolonu aldım bir kot bir siyah uygun fiyatlılardan 2-3 ay idare ederim inşallah üstler nasıl olsa uyar daha.. bazı arkadaşlar rahat pantolonlarına terzide işlem yaptırıp giyiyorlar bir süre daha öyle deneyebilirsiniz belki
Ben kilo almadım ama şişlikmidir nedir anlamadım. Hemşirede artık giyme sıkı şeyler dedi sen nasıl daralıyosan cocukta içerde öyle daralır dedi. 1 2 tane sizin gibi pantalon almalı sanırım

Yorum yazan , tebrik eden güzel teyzelerimiz Allah hepinizden razı olsun , hepimizin yüzleri hep gülsün inşAllah..
Sizleri tanımasam da göremesem de hepinizi çok seviyorum , çok güçlü bağlarla , aynı sebeplerden dolayı bağlandık hepimiz birbirimize :KK68::KK68: Ne güzel , ne mutlu bize..
Dr usg de bakarken ölçümleri yaparken , ben cinsiyet belli olmaz herhalde bu haftada dedim. Yooo belli kız dedii :rolleyes: Ben şok oldum. Ben en baştan beri erkek hissediyordum dedim , tekrar kız dedi güldü bayağı :KK48: Ben ikinciye bir kez daha şok oldum. O kadar kesin konuştu. 3 hafta sonraya tekrar çağırdı. İkili testin kan sonucunu da on gün sonra ararsınız söylerim dedi :kahve: Ne bileyim emin olmasa söylemezdi gibi geliyor bana.. Bu arada bebişimin boyu 6 cm olmuş maşallah :nazar::nazar::nazar:

Vayyyy cok sevindim yaaaa ay ne güzel maşallahhhhhjjjj

kagitta tam gunu yaziyor geride yazmiyor ama son adet tarihine gore yaziyor olabilir. sormadim da hic onemli degil ya:) babasina cektiyse amuda da kalkmasi lazim :) daha hissedemiyoruz ya o yuzden idrak edemiyorum sadece agzim acik izledim:) hareket ettigini hissetsek bambaska olur:) kacinci haftadan sonra hissediliyor acaba ya 20 den sonra diye duymustum
Bende 20den sonra biliyorum bakalım bekleyip göreceğiz :)

Yorum yazan , tebrik eden güzel teyzelerimiz Allah hepinizden razı olsun , hepimizin yüzleri hep gülsün inşAllah..
Sizleri tanımasam da göremesem de hepinizi çok seviyorum , çok güçlü bağlarla , aynı sebeplerden dolayı bağlandık hepimiz birbirimize :KK68::KK68: Ne güzel , ne mutlu bize..
Dr usg de bakarken ölçümleri yaparken , ben cinsiyet belli olmaz herhalde bu haftada dedim. Yooo belli kız dedii :rolleyes: Ben şok oldum. Ben en baştan beri erkek hissediyordum dedim , tekrar kız dedi güldü bayağı :KK48: Ben ikinciye bir kez daha şok oldum. O kadar kesin konuştu. 3 hafta sonraya tekrar çağırdı. İkili testin kan sonucunu da on gün sonra ararsınız söylerim dedi :kahve: Ne bileyim emin olmasa söylemezdi gibi geliyor bana.. Bu arada bebişimin boyu 6 cm olmuş maşallah :nazar::nazar::nazar:
Maşallah:nazar::nazar::nazar:

Maşallah canım hayırlı olsun :)

Oh yaa ne guzell maaşallah canım darısı başımızaa

Yarın buluşcaz bizde bebişimizle :) çok heyecanlıyım :) bulantılarım ve iştahsızlığım devam ediyor :KK43:
Ayy canım maşallah bizde yarın gitcez doktora bakalım güzel haberler alırız inşallah

X