2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar selamlar hepinize benim burnum tıkanıyor iki üç gündür size de oluyor m?

Haberi yeni alan tazecik gebişler hoşgeldinnnniz..
Allah hepimize sağ salim tamamlamayı kısmet etsin inşallah
Canım burun tıkanıkları normal bak senin hamilelik takviminde yazıyor burun tıkanıklığı :)

Kızlar benim günde 4 - 5 defa aşırı derecede karın ağrım oluyor ağrı kesici aldıracak kadar, nefesim kesiliyor kızarıp ter basıyor o derece. 4 dakka sürüp geçiyor. Normal mi yani anlamadım ki?
Polip vardı sende değil mi canm , o yapıyor olmasın , bir Dr una sorsan

Canım burun tıkanıkları normal bak senin hamilelik takviminde yazıyor burun tıkanıklığı :)
Kuzum onu okudum ama o takvim sanırım benim için biraz önde malum benim aşılama oldu. Aşılmadan bu yana bugün 21. Günümdeyim. Tabi belki de yanlış düşünüyorum birtanem. :))

Polip vardı sende değil mi canm , o yapıyor olmasın , bir Dr una sorsan
Polip de var kist de var canım. Yapıyor olabilir. Minoset içtim ben de. Dış gebelikten korkuyorum hala. İnşallah doğaldır. Cumaya aldım kese randevumu. İnşallah gözükür. Son adet tarihim 5 hafta + 3 ama gebelik tarihi 4 hafta civarı çıkacaktır geç döllenmeden ötürü.

Kızlar keseyi ne zaman yani kaçıncı hafta görebiliyoruz.

Daha bugün öğrendim ama çok sabırsızım :)

İnşallahhhhhhhhhh doğru yerde kendine yuva yapmıştır Can'ım. Değerlerin kese görmeye müsait mi inşallah görünür korkmadan beklemeye çalış.

Çok süper bir fikir , ben de heyecan yaptım eşime anlattım şimdii , doğuma yakın açar büyük bir eşyasını yada eksiklerini alırız dedim , belki de doğum parası olur , eşim de onayladı

Dış gebelikte kanamayla birlikte karın ağrısı oluyor galiba canm ..

Yeni heyecanlar yeni umutlar aklıma ilk günlerim tereddütlerim geldi hepinizin bebeği hayırlı olsun rabbim yazdıusa hiççbişeycik olmaz. Ben kavustum nisan 2016 da yeni topık açılmş bizimki diye okumadan girdm megerse yeni anneler varmış. Rabbim hepinizi saglıkla kavustursun evlatlarınıza cennetin kokusuna

Ne kadar hoş bir fikir.Masallah size.insallah daha ne guzel gunler gelicek ihtiyac listeleri falan.Yalniz birsey dikkatimi cekti cogumuz mart annesi de olabiliriz.Toplucak tasiniriz artik mart olarak kizim 38.haftada gelmisti.hadi bakalim.Saglik ocaklari cok iyi takip ediyor ozellikle hemsire.sizi ariyorlar soruyorlar arada kalp dinlemeye onlara kosuyoruz kisa yoldan.dogumdan sonra da 2 yasina kadar baya hasir nesir olunuyor.

evet canım benim ablamda sağlık ocağına gidip geliyor. dün aradılar bebeğin aşiısı var yarın gelin diye. cok ilgileniyorlar takibini cok iyi yapıyorlar. evet canım mart annesi benim olma ihtimalim cok yüksek :)

Kızlar benim günde 4 - 5 defa aşırı derecede karın ağrım oluyor ağrı kesici aldıracak kadar, nefesim kesiliyor kızarıp ter basıyor o derece. 4 dakka sürüp geçiyor. Normal mi yani anlamadım ki?
rahimde olan farkili bisiler var sonucta oyuzden heralde normaldir agrilarimiz diye düşünüyorum... insallah bebisler tutunmaya calisiyordur ondandir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…