2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Dış gebelikte kahverengi kanama olur canım birde hangi tüpteyse orada geçmeyen bir batma tarzında ağrı olur.bence o ihtimali ele sen.iyi düşün iyi olsun

Çok süper bir fikir , ben de heyecan yaptım eşime anlattım şimdii , doğuma yakın açar büyük bir eşyasını yada eksiklerini alırız dedim , belki de doğum parası olur , eşim de onayladı
Evet çok güzel olur bebişlerimiz masrafı çok oluyor. Sadece şu beta hcg dört defa yaptırdım 170 tl tuttu (42*4)

Ben 40 haftamı doldurmak üzereydim sezeryan yapıldı.şindide mart sonu ya da nisanın 1-2 si gibi sezeryan olurum herhalde. Ne burcu olacak bizim fasülyeler acaba?

Benim kızkardeşim Koç Burcu şanslı oluyorlar. Bereketli oluyorlar. Önderlik vasıfları oluyor azcık inatçılar, dış görünüşleri görkemli oluyor.
O güzelmiş özellikleri.erkeği nasıl oluyor acaba.sanki içimden hep erkek olacakmış gibi geçiyor bakalım tutacak mı

O güzelmiş özellikleri.erkeği nasıl oluyor acaba.sanki içimden hep erkek olacakmış gibi geçiyor bakalım tutacak mı
Aman erkek oldumu tamam yandın hrp inatlar. Allahım eşim ve erkek kardşeimden cok cektim cenelerinden :) ben öylemşyim bak bende koçum hahah hepsinden inat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…