2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar selam ben bisey sormak istiyorum akıntımın icinde hafif hafif kanımsı lekeler goruyorum dr.m regli gibi olmadigi surece korkma dedi ama insan bi tedirgin oluyo. Sizde de bu tarz akintilar oluyor mu?

Bugun cikardmadim daha masallah masalĺah diyim agiz tadi yine yok istah yok ama bulanti hafif.Ayyy insallah geciyordur artk.

iyi akşamlar kızlar.
mide bulantılarım beni mahvetmişti ide bana muhtac bi çocuk var evde kendimden çok kızıma üzülüyorum. dün yemek diye agladı kuzum mutfaga girip girip çıktım en son zorla bişeyler hazırladım. neyse bugün dr a bulantıilacı yazdırdım kullanmak istemiyorum ama artık mecburen kullanmak zorundayım ilacın ONZYD 4 agızda eriyo onu agıma aldıktan beş on dk sonra kendime geldim resmen evimi topladım kızıma corba yaptım dünyaya gözümü yeniden actım.

Kızlar bişey soracam şuanda az çok hepimizde şişkinlik var bu şişkinlik ne zaman geçecek 3. Ayda mı 1 haftadır şişkinlik mi kilo mu anlamadım pantolonun düğmesi kapanmıyor

Aynı durum bende de var canım, birkaç gün önce şişkinlikten nefes alamıyor gibi oluyordum yemek sonraları. Şimdi öğünlerimin sayısını çoğaltıp miktarını azalttım, özellikle akşamları çok çok az yiyerek geçiriyorum, gün içinde bol miktarda su içiyorum ve her gün incir ya da kuru kayısı tüketiyorum. Bunları iki gündür yapıyorum ve biraz daha iyi hissediyorum eskiye nazaran ama göbek kısmı hala şiş sanki 5 aylık hamile gibi görünüyorum

Kızlar 7+5 im BEta hcg Yaptım 15000,00 çıktı normal mi bu değer

Normal canım, hamilelik ilerledikçe bebek büyüyor, bebek büyüdükçe de kandaki beta hcg değerin artışa geçiyor. Normalde her iki günde bir iki katı artışa geçer. Ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde 370 lerdeydi tam bir hafta sonrasında 4500 küsür, bir sonraki haftada ise 46.binlere çıkmıştı.

Kizlar selam ben bisey sormak istiyorum akıntımın icinde hafif hafif kanımsı lekeler goruyorum dr.m regli gibi olmadigi surece korkma dedi ama insan bi tedirgin oluyo. Sizde de bu tarz akintilar oluyor mu?
Canım kahve lekeler mi ?benden hala geliyor zaman zaman başından beri hiç kesilmedi..

Canım doktorum banada rahim içi kanamam durduğu için progestan hapı bıraktırdı 25 gün falan kullandım ama resmen ben ben değildim bide işe gittim o halde ayakta uyuyordum en basit işleri bile karıştırdım çok fazla yan etkisi var

Doktor randevusu için her gittiğinde mutlaka bir sonraki randevu tarihini verecektir. İkili test e gelince ben yaptıracağım. Ama 3 lu yu düşünmüyorum. Bu arada ebe olan benim ayda bir kontrol normal canim
ya ben bı kayserıde gıttım bı trabzonda gıttım henuz kesın bı doktorum yok sımdı 8+3teyim sence ne zaman gıdeyım bır daha? 3lü testle 2li test farkı nedir?

arkadaşlar merhaba ben besıgın ıcıne yıldız ay ve bulut seklınde yastıklar almak ıstıyorum bıldıgınız bır sıte varmı

Aaa evet canım ya sen kime gidiyorsun. Benim bir sonraki muayene tarihim 30 eylül. Biraz fazla ara verdi gibi geldi. Tam 3 aylık olacağım 2 li tarama yapacağız dedi.

şuan pınar hanıma gidiyorum.hamilelikten önce saime hanıma gidiyodum hamile olunca pınar hanıma geçtim. saime hanımdan da çok memnundum ama aklım onda hala kararsızım.bazen tek başıma gidiyorum erkek doktorla rahat konuşamayabilirim diye ahmet beyi düşünmedim onada güzel şeyler söylüyolar.aylin hanıma da aynı şekilde.onunda hastası çok oluyomuş ve muayene ücreti de 210 liraymış bazı sigorta paketleri yada doğum paketi mi tam bilmiyorum ama geçerli değilmiş sanırım aylin hanım için.o yüzden onuda düşünmedim.

canım aynı şeyi bugün bende yaşadım. Sabahtan beri bir korku sardı içimi. Ayrıca dünden beri kaşık ağrısı çekiyorum inşallah sıkıntı olmaz.

Slm kizlar napiyosunuz biraz geçmişi okuyayım dedim bitiremedim. İki gündür çok giremedim. Bugün seminerin ilk günüydü gece elektrik kesildi klima da durunca sicaktan uyuyamadim bütün gece sabah da o uykusuzlukla okula gittim tabi bi de aç gittim gider gitmez mudur toplantıya başladı nerdeyse 1e kadar sürdü bende de migren başladı hala toparlanamadim bi de kızım olduğu için ogleden sonra da yatıp uyuyamadim. Bir minoset içtim mecburen pek ise yaradigi söylenemez ama.

canım aynı şeyi bugün bende yaşadım. Sabahtan beri bir korku sardı içimi. Ayrıca dünden beri kaşık ağrısı çekiyorum inşallah sıkıntı olmaz.
Biz kalp atisini duyduk Sali gunu. dr.a o gunde soyledim sıkıntı yok korkma dedi calisiyorum progestanda vermisti ilk gunlerde ona devam et dedi. Benim sali agrim renkli akintim durmustu bugun yine basladi ilk oldugu icinde bi tedirhin oluyo insan

Evet doğum sigorta paketi var imiş. Kesin karar verdikten sonra görüşeceğiz. Bende özellikle erkek dr araştırdım. Neden dersen kadın doğumda isim yapmış çoğu dr erkekler genellikle. Ve kadınlar daha bıkmış daha yılmis oluyor hastalara karşı. Ne bileyim işte. Öyle. İçimize sinen bir dr bulmak lazım işte. Çok önemli.

Of çok çok geçmiş olsun cnm ya; şanssızlığa bak. Bugün erken yatabilirsen belki biraz iyi gelir. Ben de okula ilk başlayan çocuklar gibi heyecandan uyuyamadımyaklaşık 2 haftadır evden çıkmıyorum neredeyse. Evimiz 3.kat ve asansörsüz. Önceden de kayıplarım olduğu için bu sefer yatabildiğim kadar yattım evde. 3 saatlik uykuyla gittim mahvoldum ama gelince uyuyabildim Allahtan dinlendim. Darısı başına Can'ım

ya ben bı kayserıde gıttım bı trabzonda gıttım henuz kesın bı doktorum yok sımdı 8+3teyim sence ne zaman gıdeyım bır daha? 3lü testle 2li test farkı nedir?
2 li testte down sendromuna ayrica ultrasonla ense capina bakiliyor ve kan testi yapılıyor. 3 lu de kromozom anomalileri ne bakılıyor. Ben 3 lu yu o yüzden yaptırmak istemiyorum. Ama doktorlar öneriyor yine de. 2liyide yaptırmak istemiyorum da sırf yapılsın diye işte down da çıksa aldırmam cunku. 12. Hafta da git bence. Hem 2 li tarama testi de gelmiş olacak doktor yonlendirecektir.

Canim beta hcg doguma kadar 60000 e kadar cikabiliyo korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…