2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Evet ben de sordum ozellikle bu gebeligimde gittigim üçüncü dr digerleri agizdan dedi bu vajinadan al uzun vadede yan etkisi cok olur dedi insallah hayirlisiyla bebişlerimizi alırız kucağımıza :)

Kızlar merhaba öncelikle tüm meslektaşlarıma yeni öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Bişey sormak istiyorum sizlere. Bugün okulda wc gittiğimde iç çamaşırımın baya nemli olduğunu gördüm nerdeyse kasıklarıma kadar çıkmıştı. Bu ter midir yoksa su mu sızdı bunu Nasıl anlayabilirim. Endişe etmelimiyim bilemedim. Fikri olan var mı arkadaşlar

Arkadaslar az once dr dan geldim rahimda kanama alani varmis surekli yatip dinlenmem gerikoyor us bir de igne olacakmisim bu hafta uc kez sonra haftafa bir kez cok korkuyorum ir sey olacak diye litfen bizim icin de dua edin
Canım sakın korkma bende kanama geçirdim bir hafta yattım haftada bir iğne oldum çok şükür şuan iyiyim bol bol dinlen canını sıkma dualarım seninle

Dün aynı soruyu Dr uma sordum. Benim de başıma gelmişti. Bu haftalarda su sızması olabilir mi dedim. Olur yada olmaz demedi. Akıntıdır dedi bazen su gibi olur bazen katılaşır dedi , normal dedi. Rahatsız olursan fitil yazarım dedi..

Merhabalar benim de ıslanıyor iç çamaşırım büyük ihtimal terden diye düşünüyorum. Evde de çok oturunca veya gece kalktığımda da oluyor bazen çünkü. Ben de dr. a gidince soracağım haftaya.

kızlar benim belirtilerimde baya azaldı mide bulantım artık yok diyebilirim.sabah kalkar kalkmaz hemen bi paket çubuk kraker yiyorum sonra kahvaltı yapıyorum.kahvaltıyı hazırlamam biraz zaman aldığı için hem açlığımı bastırıyo hem halsizliğim geçiyo.midemde bulanmıyo.gün içinde birazcık da olsa açlık ya da bulantı hissedersem hemen yine çubuk kraker yiyorum

Merak ettim canım bende seni sesin çıkmadı sabahtan beri.. Bende bugün iyiyim valla bulantım var ama az gücüm yerinde aman maaşallahhh

Sanırım 3. Aya doğru yaklaştıkça belirtilerimiz azalıyor..hadi inşallah

Arkadaslar az once dr dan geldim rahimda kanama alani varmis surekli yatip dinlenmem gerikoyor us bir de igne olacakmisim bu hafta uc kez sonra haftafa bir kez cok korkuyorum ir sey olacak diye litfen bizim icin de dua edin
Tatlım endişelenme hiç ,doktorum bana da aynı şeyleri söyledi kanama alanım olmamasına rağmen tedbir amaçlı ,iğne oluyorum her hafta ben de .bu iğneleri ya da muadili hapları vs kullanmayan yok neredeyse, içini ferah tut

Ben de son 1 saatte okulda halsizlikten ve bulantıdan zor durdum. Boncuk boncuk terledim. Eve gelir gelmez de yattım şimdi. Hiç akıntım yoktu bugün akıntım da olduböyle olacaksa rapor almak istiyorum been
aynen bide acikinca daha da bulantı arttı. Ilk gün inşallah sadece böyle olmustur

Açlık çok etkiliyor Can'ım ,ben de her sabah galeta atıyorum ağzıma midem de hiç bulanmıyor diyorum ama geçen gün atıştırmadım... mide bulantısından kahvaltı edemedim tüm günüm berbat geçti diyebilirim

Kızlar bişey soracam şuanda az çok hepimizde şişkinlik var bu şişkinlik ne zaman geçecek 3. Ayda mı 1 haftadır şişkinlik mi kilo mu anlamadım pantolonun düğmesi kapanmıyor

Bende gectigimiz hafta daha coktu siskinlik hazimsizlik bu hafta daha rahatim

Son düzenleme:
kızlar merhaba bende 7. haftanın içerisindeyim. kasık ağrısı hala çekiyorum ancak bulantı yada kusma hiçbirşey yok. dün kontrolümüz vardı herşey yolunda çok şükür.

Kızlar ben de az önce bebeğimin kalp atışını gördüm ve duydum. 8 hafta 1 günlük dedi dr ultrasona göre. Bu arada 2 gündür bulantılarım halsizliğim baya azaldı İnşallah böyle devam eder. Allah hepimizin yardımcısı olsun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

Kızlar korktuğun basıma geldı yolda mola verdıgımde lavobaya gıttıgımde kırmızı kahverengı akıntı vardı bıraz belım ağırdı biraz şuan iyiyim başka akıntıda gelmedı doktoruma yazdım progestoran alıp başlayın ve uzman varsa gözükün dedı Düzce ne yapayım

Çok teşekkür ederim kızlar ilk kez bu kadar nemlilik görünce ters giden bişeymi var acaba diye tedirgin oldum. Normal demekki gerçi ter de olabilir devamlı oturdum çünkü sandalye tepesinde. Kontrolüm de haftaya benim yine de sormam gerekli doktora ne olur ne olmaz. Çok tşk tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…