2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canim yemek yedim uyudum ama baş ağrısı kaldı . Aynen geç yatıp geç kalkiyordum. Geç uyudum ama erken kalkınca uykuda alamadım yarın böyle olmaz inşallah .sen nasilsin
Benim başım sersem gibi ruh gibiyim canım bir de koku rahatsızlığı var bir de o sürekli altım ıslak gibi olma hali beni tedirgin etti. Kasıklarımda hala ağrı var

8+5 gündeyim inanılmaz halsizim bütün gün yatıyorum kolum kalkmıyor.. mide yanması için çok erken ama nedense çok yanıyor beyaz leblebi ve çubuk kraker en sevdiklerim.. bu arada vajinadan progestan kullanıyorum aynı ıslaklık bende de oluyor normal sanırım. bulantımda 1 gün daha çok bir gün az şeklinde devam ediyor. gerçekten herkesin belirtileri başka.
Allah hepimize sağlık, güç kuvvet versin bu güzel dönemi sağlıkla geçirelim inşallah

Şimdi nereye ya da kime gidiyorsunuz? Ben Cüneyt Genç'i tercih ettim, çok ilgili ve konusuna acaip hakim bi doktor, yanından hep kelebek gibi çıkıyorum :) doğumu da tobb'da yapacağım.
Canım ben medical park ertan ozturk é gidiyorum. Muayene ücreti 140 tl. O da gayet ilgili. Doğum ücretini henüz araştırmadik ama uygun idi. Ama dr ün çok methini duyarak gittim ki gayette iyi bir dr çok samimi ve rahatlatıyor.

Kanama bende de olmustu benim doktorum Progestan in hem Vajinal hem ağızdan alınanı var 200 mg ondan verdi günde bir tane gece yatmadan Vajinal alıyorum

Tatlım ben muayene olmadım. Hastaneye diyecek söz yok. Temiz. Hemsireler ile muhatap da olmadım. Ben bana randevu veren görevli bayan söyledi. Birden böyle isim yaptı hastası çoğaldı dedi. Günde 56 hastaya bakıyor dedi. Bu da benim gözümü korkuttu. Günde 57 hasta gereken özeni gosteremez gibi geldi. Belki on yargı ama kısmet biraz da

Anladım ca
Kanama bende de olmustu benim doktorum Progestan in hem Vajinal hem ağızdan alınanı var 200 mg ondan verdi günde bir tane gece yatmadan Vajinal alıyorum
anladım canım aldım ilacı kullanayım ozaman burda kadın doğumcuya gıtsemmı yoksa Eve dönünce kendı doktorumamı gitsem

Anladım ca
anladım canım aldım ilacı kullanayım ozaman burda kadın doğumcuya gıtsemmı yoksa Eve dönünce kendı doktorumamı gitsem
En iyisi bir uzmanın görmesi tabiki, doktorun telefonda sana progestan kullanmani soylemis ya ben sadece progestanı nasıl kullandığımı belirttim canim geçmiş olsun

Bana Dr um dün progestanı bıraktırdı , kanama alanım bitmiş rahimde. Düşük tehliken de yok dedi. Gerçi bunu Allah'tan başka kimse bilemez hepimizin bebekleri Allah'a emanet..
Ama şunu söyleyebilirim bu progestan sayesinde artık kocaman bir Reflü hastalığına sahibim.. Vücutta hızla artan progesteron hormonu sayesinde reflü oluşuyormuş.. Rennie Duo şurup verdi onu içiyorum , o da ancak bir iki saat rahatlatıyor. Lansor mide ilacı yazdı , onu içmeye korkuyorum. Ne olacak halim bilmiyorum

aynı hastaneye gidiyomuşuz meğer :) belki birbirimizi tanımadan karşılaşmışızdır ya da karşılaşabiliriz :)

Kızlar merhaba.

Bugün dr à gittim. Kalp atışlarını dinledik minigimizin. Büyümüş de 1.7 cm olmuş bile. Kalp atisi 168 é çıkmış masallah maşallah kuzuma.

Yalnız bu hafta sonu tatile çıkmayı planlamistık herşey hazırdı. Dr küçük küçük kanama alanları gördü. Çıkmasan daha iyi kanaman olabilir yorulmaman gerek dedi. Kanama olursa tatil de rezil olur dedi. İçimiz rahat etmedi. Gidemiyoruz. bebeğimiz sağlıklı olsun da herşey feda olsun.

Dr bana progestan vermişti 2 hafta önce ben onu bitirmedim. Sanırım bitirmem gerekiyordu hata etmişim. Bu arada benimde midem yanıyor çok fena. Rennie şurup verdi. İnşallah iyi gelir.

Umarım hepiniz iyisinizdir. Öpüyorum.

aynı hastaneye gidiyomuşuz meğer :) belki birbirimizi tanımadan karşılaşmışızdır ya da karşılaşabiliriz :)
Aaa evet canım ya sen kime gidiyorsun. Benim bir sonraki muayene tarihim 30 eylül. Biraz fazla ara verdi gibi geldi. Tam 3 aylık olacağım 2 li tarama yapacağız dedi.

Canım sakın korkma bende kanama geçirdim bir hafta yattım haftada bir iğne oldum çok şükür şuan iyiyim bol bol dinlen canını sıkma dualarım seninle
Çok teşekkür ederim allah razı olsun sizlere de sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin haftaya tekrar gidecegim kontrole iyi haberler alırım inşallah

İçimi ferahlattınız çok teşekkür ederim rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın inşallah

Doktor randevusu için her gittiğinde mutlaka bir sonraki randevu tarihini verecektir. İkili test e gelince ben yaptıracağım. Ama 3 lu yu düşünmüyorum. Bu arada ebe olan benim ayda bir kontrol normal canim

İlk gittiğimde kan testi yaptım hiç bişey demedi doktor ikinci de kan testi yaptım muayene olamadım maalesef şimdi de yarın gidecem keseyi görürüm inşallah ama doktora ne sormam lazım nasıl bi dialog a girmeliyim hiç bilmiyorum çok yabancıyım bu konulara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…