2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Screenshot_2016-09-01-23-16-55.png

Eklentiler

• Screenshot_2016-09-01-23-16-55.png
    Screenshot_2016-09-01-23-16-55.png
    174,9 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba güzel anneler
Bende yarın inşallah muyane ye gidiyorum :)
Doktora ne diyecem ne soracam ne yapacam bilmiyorum :)
Canim senin bisey sormana gerek yok onlar herseyi soyluyo ama yinede nasil beslenmemn gerektigini boyunu nasil gorundugunu dinlenme durumlarini o arada bebege zarar verecek seyler yaptiysan onlari (ki ben sacimi boyattim solariuma gittim deli gibi her cesit kahve ictim sigara ictim)v.s. sorabilirsin

Kuzum hiç hatırlamıyorum ama dur bakayım dolapta varsa
Varmış kuzum 30 mg

Teşekkür ederim Can'ım. Benimki de 30 mg. Yarın sabah içeceğim sanırım , artık ne olursa olsun. Bu akşam çok beterim. Bu reflü tedavi edilmezse çok daha kötü olacak. Doktoruma güvenmek zorundayım :KK43:

Normal canım, hamilelik ilerledikçe bebek büyüyor, bebek büyüdükçe de kandaki beta hcg değerin artışa geçiyor. Normalde her iki günde bir iki katı artışa geçer. Ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde 370 lerdeydi tam bir hafta sonrasında 4500 küsür, bir sonraki haftada ise 46.binlere çıkmıştı.
Yanlislikla sana cevap verdim canim kusura bakma

Canim senin bisey sormana gerek yok onlar herseyi soyluyo ama yinede nasil beslenmemn gerektigini boyunu nasil gorundugunu dinlenme durumlarini o arada bebege zarar verecek seyler yaptiysan onlari (ki ben sacimi boyattim solariuma gittim deli gibi her cesit kahve ictim sigara ictim)v.s. sorabilirsin

Teşekkür ederim canım çok merak ediyorum nasıl ne durumda diye aynı zamanda da korkuyorum :KK43:
Çok stresli iki hafta geçirdim annemin rahatsızlığı dolayısıyla bide bende göğüs ağrısı dışında hiç belirti yok bazen halsizleşiyorum ayaklarım ağrıyor o kadar inşallah kesemizi görürüz yarın da rahatlarız

Teşekkür ederim canım çok merak ediyorum nasıl ne durumda diye aynı zamanda da korkuyorum :KK43:
Çok stresli iki hafta geçirdim annemin rahatsızlığı dolayısıyla bide bende göğüs ağrısı dışında hiç belirti yok bazen halsizleşiyorum ayaklarım ağrıyor o kadar inşallah kesemizi görürüz yarın da rahatlarız

Keseyi görmek tamam çok güzel ama sen bir de ileride göreceklerini bir bilsen , tam bir mucize ya , insan inanamıyor :KK68:

Keseyi görmek tamam çok güzel ama sen bir de ileride göreceklerini bir bilsen , tam bir mucize ya , insan inanamıyor :KK68:
Yaa evet bence de :) size baktıkça hevesleniyorum :)
Ama şuan çok merak ediyorum kese oluştu mu bilmiyorum bile
Kucağımıza almayı nasip etsin rabbim :KK200:

Benim başım sersem gibi ruh gibiyim canım bir de koku rahatsızlığı var bir de o sürekli altım ıslak gibi olma hali beni tedirgin etti. Kasıklarımda hala ağrı var :kızgın:
Hadi ya dinlen biraz canım. Benim de bulantim bugün gün boyu tavan yaptı ve hiç hala geçmiyor çok kötü oldum bugün :KK43:

Yaa evet bence de :) size baktıkça hevesleniyorum :)
Ama şuan çok merak ediyorum kese oluştu mu bilmiyorum bile
Kucağımıza almayı nasip etsin rabbim :KK200:

Ya düşün işte sadece 3 cm ama herşeyi belli , yüzü kolları :) Sen de yarın hayırlı haberlerle döneceksin inşAllah cnm , dua edeceğim bu mübarek cuma gecesi :dua:

Bende oyleyim bulantim yok ilactan dolayi uykum var o kadar gogus agrim var bi de kasiklar herkesete farkliymis ya takma kafana

Ya düşün işte sadece 3 cm ama herşeyi belli , yüzü kolları :) Sen de yarın hayırlı haberlerle döneceksin inşAllah cnm , dua edeceğim bu mübarek cuma gecesi :dua:

Yaaaa çok teşekkür ederim güzel haberlerle gelirim inşallah :)

Bende oyleyim bulantim yok ilactan dolayi uykum var o kadar gogus agrim var bi de kasiklar herkesete farkliymis ya takma kafana

Doğru söylüyorsun bi türlü hamile gibi hissedemiyorum sadece :)

Kızlar benim 12. haftam yaklaştı , göbeğim şimdiden kımıl kımıl kaşınıyor çok erken olmasına rağmen ama herkesin vücudu farklı işte..
12. haftamda başlayacağım göbeğime kremler sürmeye ama bu konuda hiçbir bilgim yok. Tecrübeliler ya da bilgi sahibi olanlar varsa yardımcı olabilir mi ? Krem , losyon , yağ ne süreceğiz hangisi en iyisi acaba ?
Anneme çekmek istemiyorum bu konuda , annem hamileliklerinde aşırı şişmiş ve göbeği çok çatlamış. Ne kadar az çatlakla atlatırsak o kadar iyi , gerçi vücut çatlayacağı varsa hiçbir kreme yağa bakmaz yine çatlar:110:

Kızlar benim 12. haftam yaklaştı , göbeğim şimdiden kımıl kımıl kaşınıyor çok erken olmasına rağmen ama herkesin vücudu farklı işte..
12. haftamda başlayacağım göbeğime kremler sürmeye ama bu konuda hiçbir bilgim yok. Tecrübeliler ya da bilgi sahibi olanlar varsa yardımcı olabilir mi ? Krem , losyon , yağ ne süreceğiz hangisi en iyisi acaba ?
Anneme çekmek istemiyorum bu konuda , annem hamileliklerinde aşırı şişmiş ve göbeği çok çatlamış. Ne kadar az çatlakla atlatırsak o kadar iyi , gerçi vücut çatlayacağı varsa hiçbir kreme yağa bakmaz yine çatlar:110:
Bi tanıdığım bebe yağı kullanıyor canım

X