2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Gözün aydın canım.senin kızın kaç yaşındaydı?benim ki 3 yaşında.ve ben henüz söylemedim hep kardeşin olursa diye konuşuyoruz.uzmanlar doğuma yakın karın şişmeye başlayınca söyleyin diyorlar ama kararsız kaldım.

Benim doktorum bir sonraki muayene tarihimi kontrol esnasjnda verdi hatta ikili test tarihinide o zamandan verdi.6 eylüö ve 1 ekim randevularım var.

Doktorun çıkabilirsin dediyse sorun yok demekki.yalnız benim doktorum yolculuk öncesi ve sonrası bol su iç demişti.birde sık mola verir yürürsün biraz ayakların sçılır.
Evet sık mola vermek lazım zaten bol su içeceksek benim yarım saatte bir tuvalete gitmem gerekir
Gözün aydın canım.senin kızın kaç yaşındaydı?benim ki 3 yaşında.ve ben henüz söylemedim hep kardeşin olursa diye konuşuyoruz.uzmanlar doğuma yakın karın şişmeye başlayınca söyleyin diyorlar ama kararsız kaldım.

Benim doktorum bir sonraki muayene tarihimi kontrol esnasjnda verdi hatta ikili test tarihinide o zamandan verdi.6 eylüö ve 1 ekim randevularım var.

Doktorun çıkabilirsin dediyse sorun yok demekki.yalnız benim doktorum yolculuk öncesi ve sonrası bol su iç demişti.birde sık mola verir yürürsün biraz ayakların sçılır.
bende bol bol su içeyim o zaman zaten bu durumda tuvalet için sık sık durmamız gerekecek

aynı sayılırız canım 8+3 üm bende.. çok kötü bir duygu.. çok şükür sen etkilenmemişsin zehirlenmeden geçmiş olsun.. beni en çok tedirgin eden göğüs ağrısının geçmiş olması. bilmiyorum belki bugün dayanamayıp doktora gidebilirim.
Canım benimde gögüs agrım geçti doktorada hiç sormadım zaman zaman belirtiler artıp azalabiliyor diye biliyorum

kızlar ben dayanamayıp üniversitenin aciline gittim çünkü kendi doktorum şehir dışında. ultrasona girmek istedim ama önce kan ve idrar alıp hemen damar yolu açtılar 1 de sonuçları görücekler ondan sonra ultrason

Günaydın annişlerr bugün tartıldım kilo vermişim azıcık ay çok sevindim nasıl olsa alıcam şimdiden almak istemiyodum

Kızlar dün doktora gittim ya doktor bana Tardyferon diye bir Demir eksikliği ilacı verdi kullanan var mı aranızda

Bende de demir eksikliği var.Dr.3 ay dolmadan ilaç başlayamam dedi.3 ay dolduktan sonra demir ve vitamin ilacı verecekmiş.Bu süreçte demir bulunan yiyecekler tüket dedi.

sen ne zaman gittin doktora ne ara tahlil yaptırdın sonuçlarına bakıldı ilaca başlandıı uuu maşşallah :KK45:ben 6,haftamda gittim tahlil yaptırıp döndüm 1 ay sonra bakıcak doktor 2 hafta sonra gidicem
Canım :) valla gittim yani :) hcg kontrolüne gittim sonra dün 6355 çıktı kesem büyümüş :) kan değerlerime baktılar. Doktor Demir ilacı verince bende size sorayım dediö

Canım :) valla gittim yani :) hcg kontrolüne gittim sonra dün 6355 çıktı kesem büyümüş :) kan değerlerime baktılar. Doktor Demir ilacı verince bende size sorayım dediö
doğrudur canım:) erken geldi bana birazda oyüzden şaşırdım diğer arkadaşada 3 aydan önce vermem demiş başka doktoramı sorsan sende acaba bi zararı olmasın şimdiden

Bende de demir eksikliği var.Dr.3 ay dolmadan ilaç başlayamam dedi.3 ay dolduktan sonra demir ve vitamin ilacı verecekmiş.Bu süreçte demir bulunan yiyecekler tüket dedi.
Ya bu salak doktor asistan dü dün zaten adam gibi muamele göstermedi pazartesi Bi hastaneye gidicem ona sorarım çok teşekkür ederim Can'ım

doğrudur canım:) erken geldi bana birazda oyüzden şaşırdım diğer arkadaşada 3 aydan önce vermem demiş başka doktoramı sorsan sende acaba bi zararı olmasın şimdiden
Bana da çok erken geldi araştırmalarım sonucunda zaten doktor asistan dı hiç bir şeyin açıklamasını yapmadı ya keşke bugün içmeseydim. Haftaya pazartesi özel Bi doktora gidicem ona sorarım

Bana da çok erken geldi araştırmalarım sonucunda zaten doktor asistan dı hiç bir şeyin açıklamasını yapmadı ya keşke bugün içmeseydim. Haftaya pazartesi özel Bi doktora gidicem ona sorarım
içme boşver ben ilk defa duydum bu kadar erkenden ilaca başlandığını bi sıkıntı olmasın Allah korusun

X