2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Değer normal önemli olan düzenli olarak artış göstermesi diye biliyorum. 2 katlayarak artıyor. Ben 6.haftada öğrendiğimde 62 bindi. Google a hafta hafta beta hcg değeri diye yazarsan referans aralığı bulabilirsiniz. ..
Tmm cnm saolasin bakarm ben

Geçmiş olsun cnm ben de ilk gebeligim boyunca kullanmıştım levotiron söylemiştim sanırım sana. Ben de şu anda elevit ve folik asit kullanıyorum eleviti içerken işkence çekiyorum çünkü hiç sevmem hap içmeyi hele de büyük olursa Afedersin öğüre öğüre içiyorum
Geçmiş olsun canim.2.5 civarina düşürmeye calisacagiz dusmezse dozu artiririz dedi.ilacin bir zarari olmaz demi prospekdusunde bisey yazmiyor

Kizlar bulantilari olanlarin arasina beni de alin sabahi zor ettim.acaba psikolojik mi diyorum ama yok yatiyorum midem bulaniyo otururyorum midem bulaniyo.su iceyim dedim az kalsin cikaricaktim.sizinde oyle mi ö zellikle midem bosken cok bulaniyo.peynir yiyin yazmis bi arkadas onu yedim uykuya dalmisim ama uyandim yine ayni ne kadar devam etcek bilmem.bu arada mide bulantisi bebegin saglikli olduguna isaretmis

Geçmiş olsun canim.2.5 civarina düşürmeye calisacagiz dusmezse dozu artiririz dedi.ilacin bir zarari olmaz demi prospekdusunde bisey yazmiyor
Yok cnm bende hiç bir yan etki yapmadi kızım da rabbime cok sukur sağ salim doğdu. İlaç kullanmazsan daha kötü TSH yüksek olmasi baya sıkıntı yapıyor çocukta. Tekrar geçmiş olsun cnm için rahat olsun.

Merhaba kızlar rabbim hepimizin bebeklerini sağ sağlim kucağımıza almamızı nasip etsin. Bende 1 mol gebelikten sonra tekrar hamileyim :)
Canım hayırlı olsun saglıkla kavuşalım yavrularımıza İnşallah ☺ bişi sorcam benim ilk gebeliğim de mol gebelikte hcg degerlerin nasıldı

kızlar çok şükür kalp atışı duydum az önce ultrasonda.. göğüs ağrım yok denecek kadar az bilginiz olsun demekki olabiliyormuş..
idrar yolunda enfeksiyon var dedi sadece doktorla görüşücem.
hepimize sağlıklı hamilelikler
Gözünaydın cnm :)

Çukurambar Koru mu Can'ım? Ben Ümit Beye gidiyorum orada. Dediğin doktoru bilmiyorum ama hastaneden memnunum.
Evet Can'ım Çukurambar koru. Aslında lokman helim Elif terziye gidecektim ama randevuları ekimde başlıyor bende Aylin hanıma aldım. İnşallah insanları para Makinesi olarak gören bir hastane değildir.

Yok cnm bende hiç bir yan etki yapmadi kızım da rabbime cok sukur sağ salim doğdu. İlaç kullanmazsan daha kötü TSH yüksek olmasi baya sıkıntı yapıyor çocukta. Tekrar geçmiş olsun cnm için rahat olsun.

Bende de yuksek ya ilac verdi sabahlari icicem zarari yok dedi.

X