2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Amin canim Allaha havale ettim ben bisey de sorulmuyor ve tersliyo sonra cikinca sinirden agladim. Bide bisey takildi kafama kanamam oldugu icin alttan baktı bisey de diyemedim bi zarari olmamistir dimi :KK43:
Kanama varken niye alttan bakmak isterler anlamıyorum. Bana da bakmak istediler ben kabul etmedim. İnşallah olmaz canım birşey. Risk olsa bakmazlar herhalde. Kanamanın nerden geldiğini görmek için bakmışlardır

:KK5:
Canim cok haklisin bende kendimj zorluyorum ve kendime soz verdim yarindan itibaren agzima almiycam ve senin yazdiklarinida aklima getircem hep. Teşekkür ederim. Zaten bu yil kpss caliscam buda benim icin bi ugras olur dedigin gibi daha cabuk atlatirim. Yardim ve onerilerin icin cok sagol
Ne demek Can'ım . Yaparsın sakın vazgeçme ama :KK200::anne::anneadayı::KK55:

Arkadaslar sizden hepinizin fikrini bekleyerek birsey soracam ilgilenir cevap verirseniz sevinirim . Ben eşimle Kilis te ogretmeniz. Kv Gil başka şehirde oturuyor . Çocuğum olunca annem bakamicak oda burda ama musait değil . Kayinvalide gelip bakarsa evi başka şehirde olduğu için mecbur bizimle yasicak. Fazla büyüklük yapabilen bi insan değil çabuk kırılır ve beni de fazla benimsemedi. Aramız normal kendisiyle. Bebeğe yine uzun yıllar bakacak kendi bakarım diyorda gezmeyi falan sever yıllarca kalacağını da pek tahmin etmiyorum. Yine de kaldığını varsayarsam sizce onun gelmesine bizimle yaşayıp cocugumuza bakmasina razi mi olayım doğru bir karar mi ? Yoksa başka alternatif ne önerirsiniz. Şimdiden teşekür ederim .
Canım branşını bilmiyorum ama eğerki sınıf öğretmeni değilsen 16 saat ders alabilirsin. Gün de boşaltırsa müdürün çok iyi olur. Eşinin derslerini de senin programına göre ayarlayabilirsiniz. Umarım anlayışlı bir müdürünüz vardır. Ben doğumdan sonra bakacak insan olduğu halde 16 saat ders almıştım sağolsun müdürüm 2,5 günümü boşaltmıştı. Bu kadar boş gün vermese de müdürün her güne 3-4 saat dersin olsa çok rahat geçirirsiniz gelecek seneyi. Ek dersin olmaz ama kafan rahat olur. Kayınvalideni de çekmek zorunda kalmazsınız.

Merhabalar... benim sat 27 haziran doğum 3 nisan gibi görünüyor ama mart ayı sonu da olabilir... yine de araniza katildim bugün tam 9 hafta oldu... Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. :anneadayı::KK200:

selam arkadaşlar 9. haftamdayım.. 3 ay önce düşük yapmıştım 6,5 haftada kalbi durmuştu bebeğimin pıhtılaşma çıkmıştı.. çok şükür bu kez 6+5te kalp atışını duyduk belirtilerimde güzeldi öğürme göğüs ağrısı vs.. ancak 2 gündür sanki göğüslerim hafif söndü ve hiç acımıyor öğürmeler de çok azaldı geçen hafta rutin kan tahlilinde beta hcg 135bindi. randevum bu cumartesi belirtilerim azaldı diye çok korkuyorum:KK43: birşey mi oldu acaba diye. belirtilerin kesilmesi için henüz erken değil mi 12. haftadan sonra azalıyor diye okudum hep. günler geçmeyecek böyle bana:KK43::KK43:

selam arkadaşlar 9. haftamdayım.. 3 ay önce düşük yapmıştım 6,5 haftada kalbi durmuştu bebeğimin pıhtılaşma çıkmıştı.. çok şükür bu kez 6+5te kalp atışını duyduk belirtilerimde güzeldi öğürme göğüs ağrısı vs.. ancak 2 gündür sanki göğüslerim hafif söndü ve hiç acımıyor öğürmeler de çok azaldı geçen hafta rutin kan tahlilinde beta hcg 135bindi. randevum bu cumartesi belirtilerim azaldı diye çok korkuyorum:KK43: birşey mi oldu acaba diye. belirtilerin kesilmesi için henüz erken değil mi 12. haftadan sonra azalıyor diye okudum hep. günler geçmeyecek böyle bana:KK43::KK43:

Canım herkesin hamileliği, bu süreçte yaşadıkları farklı farklı.. İnternete okudukların referans olsun sadece. Kendinle kıyaslayip kötü düşünme hemen. Ben 6.haftada serum bağlanacak kadar bulantı ve istifra yaşadım. 7. Ve 8.haftada sadece sabah bulantısı oldu. Şuan 9 hafta ve sadece aç kalırsam midem kötü oluyor , az az sık yiyerek bulantısız bir hafta geçiriyorum maşallah. İyi düşün iyi olsun. Olumsuz belirtiler yaşarsan da doktora danışmak en iyisi..

Canım herkesin hamileliği, bu süreçte yaşadıkları farklı farklı.. İnternete okudukların referans olsun sadece. Kendinle kıyaslayip kötü düşünme hemen. Ben 6.haftada serum bağlanacak kadar bulantı ve istifra yaşadım. 7. Ve 8.haftada sadece sabah bulantısı oldu. Şuan 9 hafta ve sadece aç kalırsam midem kötü oluyor , az az sık yiyerek bulantısız bir hafta geçiriyorum maşallah. İyi düşün iyi olsun. Olumsuz belirtiler yaşarsan da doktora danışmak en iyisi..
evet çok haklısın aslında herkesin hamileliği farklıdır bünyesine göre ama şuan kendimi çok dinliyorum elimde değil.. sürekli göğüslerimi kontrol etmekten kendimi alamıyorum. Allah'ım kimselere yaşatmasın daha küçücükken kaybetmek bile psikolojimi alt üst etti. inşallah hayırlı haberler alırım cumartesi. doktorumu arayıp bunu söylemeye çekindim açıkcası progestana devam ediyorum.
öğürme konusunda aynı sayılırız uzun süre aç kalınca kötü oluyorum çubuk kraker bile olsa ağzıma atmam lazım bişeyler. bir de mide yanması var aşırı derecede 4 gündür.
cevabın için çok teşekkür ederim sağlıklı hamileler hayırlı evlatlar diliyorum hepimize

X