2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
canım cuma günü randevum var o zamana kadar dikkat ediyim o zaman kanamam fazlalasmazsa beklerim
Pedi dolduracak sekilde geli.rse kesinlikle git.igne vuruluyor durdurmak amacli ve ilaca baslaniyor ama dedigim gibi basta dinlenmek gerekiyor ben 3 gundur yatiyorum rahim icinde kanama var dedi doktor 2 gundur kahve lekeye döndü kontrole gidicem biraz sonra.insallah iyi haberler alirim in sallah seninkide ilerlemeden gecer

Arabayla daha rahat olur canım mola verirsiniz iki saatte bir hiç bişey olmaz.bizim arabayla uzak yol tecrübemiz yok cesaret edemedik.
ben alışkınım uzun yola ama ilk gebeliğim ya bide kahverengi akıntım hala geliyor doktorum da git bişey olmaz dedi ama insan yinede tedirgin oluyor

Dün leke den sonra kanamam oldu ve merkeze gittik.doktor ben gelene kadar progestan vurşunlar dedi ve sonra kendi gelip baktı. Daha önce de bahsetmistim 10 gun once keseyi diğer doktor biraz küçük görmüştü bebege gore diye ama o zaman atıyordu kalbi. dün bakti doktor işte maalesf bebegin gelişiminde sıkıntı oldugunu sağlıksız oldugunu soyledi ve kalp atışını duyamadik bu sabah kürtaj oldum. Çok zor bi durum ama takdiri Ilahı. Hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum. Allah bebeklerinizi sağsalim kucagıniza almayi nasip etsin.
Citolesgen beni baştakı tablodan çıkarır misin

O kadar sevindim ki anlatamam mutlulugunuz daim olsun Allah yüzünüze gülmüş cok şükür

Hadi gözün aydin canim.cok şükür.evet benim doktorum da oyle diyor ben ne hissedersem 3 saniye sonra his bebege gecermis.pısırık kendine güvensiz bir çocuğun olmasini istemiyorsan stres yapmayacaksin dedi

Masallahbide 1.39 cm uhu uhuuu

Maaşallahh canım kuzuyaa inşallah hep böyle guzel haberler alırız

Gözün aydın canım. Çok sevindim senin adına. Artık ağlamak yok bebişi de üzme annesi.

Canım hadi gözün aydın çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Gozunaydin canim cok sevindim

Ayy cok sevindim ya. Gozlerim doldu valla anlatamam. Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin. Ben de korkuyorum onceki bebegimi kaybetmistim. İnsallah bunda bi sorun cikmaz. Cumartesi ben de gulerek cikarim muayneden

Ben okurken ağladım çok mutlu oldum senin adına ben de perşembe kese için gideceğim inşallah ben de mutlukluktan ağlayayım :)
uconn
hepinizden Allah razı olsun kızlar çok duygulandım yazdıklarınızı okurken inşallah hepimiziz sağlıcakla kucaklarımıza alırız bebişlerimizi inşallah çok güzel bir duyguymuş Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah yalnız değilmişim burda bir aile oduk artık dertlerimiz duygularımızı telaşlarımızı sevinçlerimizi paylaştığımız çok güzel biyer burası iyiki varsınız kızlar çok teşekkür ederim

bende kanama geçirdim rahiç içi dedi şimdi her hafta iğne oluyorum progestanı bırak dedi 2 gündür kullanmıyorum kahverengi geliyor şimdi zaten kahveye o kadar alıştım ki resmen 1 aydır var

hanımlar gece pembe kanamam oldu sabahta çok az pembe kanama oldu? bisey olur mu yardım edin bana
canım benden pembe gelmişti ertesi gün kırmızı kanama geçirdim rahim içinde kanama olmuş bütün gün resmen adet gibiydim ertesi gün kahveye döndü ve hala kahve gelmeye devam ediyor ama bebeğimin kalp atışını da duydum doktorum korkma dedi yat dinlen canım ve bence hastaneye git iğne yapıyorlar

Ahh canim gecmis olsun.allahin takdiri iste o verirse oluyor ne kadar ugrassakta olmuyor durmuyor.diyecek birsey yok insallah cok ara vermeden tekrar hamile haberini duyariz

Canım benim Allah hepimiz için en hayırlısını bilir. Bunda da mutlaka bir hayır vardır. Sabırlar diliyorum çok geçmiş olsun.

Gecmis olsun canim cok uzuldum.Rabbim saglikla kucagina alacagin evlat nasip etsin insallah en kisa zamanda

Kızlar bu cvm igg pozitif olması ne demek??? bilen var mı internette 1000 tane şey yazıyor kafayı yicem. ıgm kötü igg eskiden geçirilen hastalık diyorlar ama doğrumu tersini diyende var

Kızlar benim midem azıcık boş olsa hemen midem bulanmaya başlıyor. Sizinde öyle mi? Şimdi yemek yesem bir saat sonra ufak bir şey atıştırmam lazım yoksa kan şekerim düşüyor ve midem bulanmaya başlıyor. Hep tatlı şeylere de yüklenmek istemiyorum meyve, top kek, çikolata vs. çubuk krakerden de bıktım zaten :) ne yapsam bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…