2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar günaydın. Bugun rüyamda gelinlik giydiğimi gördüm. Rüyalar tabirine baktım hamileysen eğer kızınız olacak diyor. Ne kadar doğru acaba :)
Ay ben de rüyamda bebeğimin doğduğunu ve Eline Kına yakıldığını gördüm Rüya tabirlerine de baktım ama yok hiç bir şey, kendi kendime kız mı olacak ki dedim ben de

Canım hadi gözün aydın çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

ben yazdım sandım bian:)))) bende aynılarını yaşadımya kalp atışlarını gösterdi ama dinlemedik erken dedi oyüzden gitmek istiyorum sen özelemi gidiiyosun devlet hastanesimi
Bnm ikinci cocugum olucak inşallah oyuzden devlete gidiyorum devlet poliklinigine ilk testler cok pahalı oluyo devlet karşılıyoken yaptırıyim dedim ilerleyen zamanlarda ozele gidicem.bide poliklinik yeni açıldı bomboş tertemiz dr da netten araştrdm iyiymiş baya ..ikinci olunca daha tecrübeli oluyo insan hayırlısı artık

bende devlete gidiyorum orasıda yeni yapılmış aynı yerdenmi bahsediyoruz acabaaa

Gozunaydin canim cok sevindim

Ben kizimda 5 kilo almistim hamilelik sekeri ciktigini icin saglikli beslenmistim bebegim 3 kilo dogmustu, ama bunda ne olacak bilmiyorum sanki daha fazla alicam gibi, kizimda bulantim olmustu ama bunda henuz bisey yok insallah olmazda
İnşallah olmaz Can'ım ya bu arada aynı dogum Zaman'ımız

Hahaha :) ben oraya gitmiyorum ama bildiğim kadarıyla orda yeni bir doğum polikliniği açıldı :)
inanmıyorumya bu nasıl tesadüf :)) bende özele gittim ilk muanede sonra herkes orayı tavsiye etti ikinci muanede oraya gittim çok güzel biyermiş tertemiz kalabalıkta yok hiç yaşadım dedim artık burdayım şimdilik bi dktor bilmiyorum ablamda hamile afiyet hastnesne giderken duymuş oda geçti oraya kısmetse doğumuda orda yapıcak herkese tavsiye ediyo valla

Bende Ümraniye Devlet Kadın doğuma gidiyorum.İlk muayenemi Sibel Hanıma 2.muayenemi gül hanıma oldum.Bende hastaneden memnun kaldım.Gül hanımı çok beğendim.

Bende Ümraniye Devlet Kadın doğuma gidiyorum.İlk muayenemi Sibel Hanıma 2.muayenemi gül hanıma oldum.Bende hastaneden memnun kaldım.Gül hanımı çok beğendim.
benim ablamda gül tufana gidiyomuş oda beğendi ama ben bitürlü ondan randevu alamadım oğuz arslana gittim ama beğenmedim ben sordum anca ilk gebeliğim insan bişiler söyler bişiler sorar yok

Yakın çevrelerde oturunca tahmin ediyorum az çok nereye gittiğini:) Ben devlet hastanesine gitmiyorum canım muameleleri hoşuma gitmiyor bende gergin bir insanım kavga kaçınılmaz oluyor :) Ama bi tanıdığım oraya gidiyordu temiz diyordu yeni açıldığı için inşAllah ilerde bozmazlar. Tabi memnunsan devam et boşuna para vereceğine devlete gitmen daha iyi memnunsan. Doğumu da orada mı yapacaksın? Sancı odaları falan var galiba o korkutuyor insanın gözünü. Kimseyle görüştürmüyorlarmış sancı odasına koyunca

benim ablamda gül tufana gidiyomuş oda beğendi ama ben bitürlü ondan randevu alamadım oğuz arslana gittim ama beğenmedim ben sordum anca ilk gebeliğim insan bişiler söyler bişiler sorar yok

Gül hanım çok güleryüzlü ve asla doktor kaprisi olmayan birisi.Bende artık bulabilrsem tabi hep ona randevu alıcam.Ama Sibel Hanım'da iyiydi.Hakkını yemiyim.ama nedense ben Gül hanıma daha çok ısındım.

sancı odalarımııı ayy işkence odası gibi one ben sancaktepede oturuyorum annemlerin mahlesinde devlet hastanesi açılıyo Allah kısmet ederse ekim gibi açılınca oraya tarnsfer olucam doğum yeri meçhul

Ayy cok sevindim ya. Gozlerim doldu valla anlatamam. Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin. Ben de korkuyorum onceki bebegimi kaybetmistim. İnsallah bunda bi sorun cikmaz. Cumartesi ben de gulerek cikarim muayneden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…