2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydınlarrr,

Kızlar AVM'lerde x-rayden geçiyor musunuz?
Su mesajini görünce anlatayim .cumartesi günü kayinvalidemle birlikte avm ye gittik.o pek oylw yerlere gitmez köy insani tahmin edersiniz.ben x ray dan gecmedim kenardan gectim.kayinvalidem henüz bebegi bilmiyo.o da arkamdan gelmez mi esimle bizi bir gülme aldi :KK48:

Günaydın hatunlarrrr....hayırlı haftalar...bu hafta hepimiz çok güzel haberler alalım inşallah..haftaya doktorum var sabretmeye devam dun de mart topiginde okudum 11haftada dr cinsiyetini söylemiş belki bana da bi sürpriz yapar
günaydınnn sanada hayırlı haftalar canım benide 11,haftamda çağırdı ama tam bayram haftasına denk geliyo 10,haftayamı alsam 12,haftayamı? :KK53:

Günaydın hatunlarrrr....hayırlı haftalar...bu hafta hepimiz çok güzel haberler alalım inşallah..haftaya doktorum var sabretmeye devam dun de mart topiginde okudum 11haftada dr cinsiyetini söylemiş belki bana da bi sürpriz yapar

Ay insallah cok heyecanli.benim arkadasim da 11. Haftada ogrenmisti

Kizlar ben geldim bebegimle geldik çok şükür Rabbime kizlar çok sağolun desteğiniz için kalbi de atiyor cok şükür hamdolsun hüngür hüngür agladim görünce doktor aglamak yasak dedi sevincten agliyor dedi esim sevincten bile aglama bebegine zarar verirsin bebege dedi 1 haftadir ne üzüldüm hepsi boşunaymis çok şükür bin şükür

Eklentiler

• IMG_20160829_100606.jpg
    IMG_20160829_100606.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 79
Kizlar ben geldim bebegimle geldik çok şükür Rabbime kizlar çok sağolun desteğiniz için kalbi de atiyor cok şükür hamdolsun hüngür hüngür agladim görünce doktor aglamak yasak dedi sevincten agliyor dedi esim sevincten bile aglama bebegine zarar verirsin bebege dedi 1 haftadir ne üzüldüm hepsi boşunaymis çok şükür bin şükür
O kadar sevindim ki anlatamam mutlulugunuz daim olsun Allah yüzünüze gülmüş cok şükür :anneadayı::emir_bebek:

Hadi gözün aydin canim.cok şükür.evet benim doktorum da oyle diyor ben ne hissedersem 3 saniye sonra his bebege gecermis.pısırık kendine güvensiz bir çocuğun olmasini istemiyorsan stres yapmayacaksin dedi

Masallahbide 1.39 cm uhu uhuuu

günaydınnn sanada hayırlı haftalar canım benide 11,haftamda çağırdı ama tam bayram haftasına denk geliyo 10,haftayamı alsam 12,haftayamı? :KK53:
Benimde aynen senin gibi 1 ay sonra gel dedi 12 si bayramın birinci günü oluyo öncesinde gidicem inş cuma fln çünkü çok merak ediyorum öyle sık sıkda gitmiyorum dr a hem bakarız hemde ikili test için konuşuruz.muhtemelen bayramdan hemen sonra ikili test yapar

Maaşallahh canım kuzuyaa inşallah hep böyle guzel haberler alırız

Benimde aynen senin gibi 1 ay sonra gel dedi 12 si bayramın birinci günü oluyo öncesinde gidicem inş cuma fln çünkü çok merak ediyorum öyle sık sıkda gitmiyorum dr a hem bakarız hemde ikili test için konuşuruz.muhtemelen bayramdan hemen sonra ikili test yapar
aynen benimde 12siydi bayrama denk geliyo bende sık sık gitmediğim için gitsemmi diyorum zaten bi önceki gitmemde tahlil yaptırıp çıkmıştım sonuçlara bakar kalpatışını duyarız bide gitmişken

supremee supremee şey düşündüm yani ikili test 11-13 hafta arasında yapılıyomuş oyüzden bayramdan sonramı gitsem dedim ama yine 10,haftada gidim olmassa merak ettim:)

aynen benimde 12siydi bayrama denk geliyo bende sık sık gitmediğim için gitsemmi diyorum zaten bi önceki gitmemde tahlil yaptırıp çıkmıştım sonuçlara bakar kalpatışını duyarız bide gitmişken
Aynen 1 ay olucak hiç bilgi almadım hatta ben kalp atışını bilenduymdım sadece dr. Kalbi atıyor dedi makina eski olduğu için sesi çıkmadı sanırım.hem gidiyim de bayramım guzel geçsin aklımda hep sorular var

Gözün aydın canım. Çok sevindim senin adına. Artık ağlamak yok bebişi de üzme annesi.

Aynen 1 ay olucak hiç bilgi almadım hatta ben kalp atışını bilenduymdım sadece dr. Kalbi atıyor dedi makina eski olduğu için sesi çıkmadı sanırım.hem gidiyim de bayramım guzel geçsin aklımda hep sorular var
ben yazdım sandım bian:)))) bende aynılarını yaşadımya kalp atışlarını gösterdi ama dinlemedik erken dedi oyüzden gitmek istiyorum sen özelemi gidiiyosun devlet hastanesimi

Günaydınlar neden bılmıyorum 3 4 gündür ne varsa erkenden kalkıyorum uyku düzenim bozuluyor galıba :KK12: miğdesi bulunanların allah yardımcısı olsun bendede yavaş yavaş belırtıler başlıyor folık asıt olarak ne içiyorsunuz ? Kaç kiloyla hamıle kaldınız ( sonumuz ne olacak çok merak edıyorum bu ikinci hamileliğim oğlum 5 yaşında onda 20 kilo almıştım tabu sonra hepsi gitti:KK6:
Ben kizimda 5 kilo almistim hamilelik sekeri ciktigini icin saglikli beslenmistim bebegim 3 kilo dogmustu, ama bunda ne olacak bilmiyorum sanki daha fazla alicam gibi, kizimda bulantim olmustu ama bunda henuz bisey yok insallah olmazda :-)

X