2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Gül hanım çok güleryüzlü ve asla doktor kaprisi olmayan birisi.Bende artık bulabilrsem tabi hep ona randevu alıcam.Ama Sibel Hanım'da iyiydi.Hakkını yemiyim.ama nedense ben Gül hanıma daha çok ısındım.
bende ondan almaya çalışıcam randevu alırken baktımda çok erkek doktor var 3 4 tane kadın var ayrım yapmam ama kadın doktorlar daha iyi ilgileniyo sanki yada banamı denk geldi anlamadım

sancı odalarımııı ayy işkence odası gibi one:KK57: ben sancaktepede oturuyorum annemlerin mahlesinde devlet hastanesi açılıyo Allah kısmet ederse ekim gibi açılınca oraya tarnsfer olucam doğum yeri meçhul:KK48:

Ya öyle duydum yine de emin değilim belki yoktur :) zeynep kamilde falan varmış sancın gelince çıkarmıyorlarmış kimseyle görüştürmüyorlarmış. Tabi yakın hastane her zaman daha avantajlıdır:)

Yeni gelen arkadaslarimiz hosgeldiniz aramıza :)

uconn uconn çok stresli bir yolculuk geçirmissin en güzeli şimdi ılık bir dus ve uyumak kıyafet falan hiç uğraşma dinlen

İkinci çocuğu olanlar sanırım hemen hemen hepimizi aynı düşünüyoruz bir kızım var kalbimden bir erkek olsa güzel olur diye geçiriyorum ama bir yanim da kizima bir kiz kardes arkadaş Yoldaş olsa çok iyi olur diyorum Rabbim sağlıklı sıhhatli hayirli bir evlat versin de gelen hangisi olursa olsun çok mutlu olcam.
Dün görmemişim yazdığını canım.aynen dediğin gibi bavul falan dokunmadım yattım ama benim küçük zilli sabah erkenden dikildi ayağa.hala çok uykum var.
canım iki kere bakıldı bir hafta arayla.birinde 4.06 diğerinde 4.63 çıktı. Bugün dahiliyeye randevum var ona gidicem. Medical Park ta Özlem Oruç ŞENER'e gidiyorum.

4 .06 ve 4.63 çıktı değerim doktorum 3.5 olması ideal dedi.Bugün dahiliyeye gidicem canım endokronolojiye direk gidemiyormuşum sanırım dahiliye sevkedecek.

Annem ve ablamdada var tiroid .annem ameliyat oldu hatta hayla daha levetiron kullanıyor.bende hamilelik boyunca ilaç kullanabilirim.
Aynen dahiliyeiler sevk ederse gidebilirsin endokrine.hamile olduğunu söyle bence sevketmelerini iste çünkü dahiliyeiler çok anlamaz bu işten.
Kizlar ben geldim bebegimle geldik çok şükür Rabbime kizlar çok sağolun desteğiniz için kalbi de atiyor cok şükür hamdolsun hüngür hüngür agladim görünce doktor aglamak yasak dedi sevincten agliyor dedi esim sevincten bile aglama bebegine zarar verirsin bebege dedi 1 haftadir ne üzüldüm hepsi boşunaymis çok şükür bin şükür
Canım gözün aydın çok sevindim minnoşunu gördüğüne.sağlıkla kucağına al inşallah.

Ben kizimda 5 kilo almistim hamilelik sekeri ciktigini icin saglikli beslenmistim bebegim 3 kilo dogmustu, ama bunda ne olacak bilmiyorum sanki daha fazla alicam gibi, kizimda bulantim olmustu ama bunda henuz bisey yok insallah olmazda :-)
Valla tebrik ediyorum seni ben tam 22 kilo aldım.o_Ogerçi sonrasında 26 kilo vererek ikinci hamileliğime -4 kilo ile başladım ama bu sefer max 10 kilo hedefledim bakalım becerebilecek miyim.

Ya öyle duydum yine de emin değilim belki yoktur :) zeynep kamilde falan varmış sancın gelince çıkarmıyorlarmış kimseyle görüştürmüyorlarmış. Tabi yakın hastane her zaman daha avantajlıdır:)
anladım :KK61:zeynep kamilide tavsiye ediyolar ama niyeyse hiç gidesim yok oraya :)) hayırlısı olsun bakalım daha doğuma çoook var:)

anladım :KK61:zeynep kamilide tavsiye ediyolar ama niyeyse hiç gidesim yok oraya :)) hayırlısı olsun bakalım daha doğuma çoook var:)

doğumda iyi ama temiz değil diyorlar. istanbulda doğanların çoğu zeynep kamil doğumludur ben de dahil :)hayırlısı olsun canım daha çok var doğuma son haftalar düşünürsün nerede yapacağını

bişey sorucam arkadaşlar devlet hastanesi cinsiyet söylüyomu 11.haftada veya 12 13 herneyse ben söylemiyolar diye duydumda ona göre cinsiyet öğrenmek için özele gidim bari

doğumda iyi ama temiz değil diyorlar. istanbulda doğanların çoğu zeynep kamil doğumludur ben de dahil :)hayırlısı olsun canım daha çok var doğuma son haftalar düşünürsün nerede yapacağını
evet bizde hep zeynepkamilde doğmuşuz kayınvalidemde orda doğum yapmış ve doktoru duruyomuş hala orda gel senide götürim diyo uzak diyorumm:KK71:

bişey sorucam arkadaşlar devlet hastanesi cinsiyet söylüyomu 11.haftada veya 12 13 herneyse ben söylemiyolar diye duydumda ona göre cinsiyet öğrenmek için özele gidim bari

İş arkadaşım hamileliği boyunca tüm takiplerini vede doğumu ümr.devlet hastanesinde yaptı.Cinsiyetini de orda öğrendi.Dr.net gördükten sonra söylüyormuş.Tam olarak kaçıncı haftada öğrendiğini bilmiyorum şu an izinde.Ama hiç özele gitmedi,cinsiyetini de devlette öğrendi.

İş arkadaşım hamileliği boyunca tüm takiplerini vede doğumu ümr.devlet hastanesinde yaptırdı.Cinsiyetini de orda öğrendi.Dr.net gördükten sonra söylüyormuş.Tam olarak kaçıncı haftada öğrendiğini bilmiyorum şu an izinde.Ama hiç özele gitmedi,cinsiyetini de devlette öğrendi.
anladım ya öyle duydumda aldırırlar falan diye söylemiyolarmış inş erkenden görürde söylerler çok sabırsızım delirtirim ben onları her gitmemde:))

Günaydın arkadaşlar... Tayinciyiz ev toplama aşamasındayım pek giremiyorum.. İlk çocuğumda çok faydası olmuştu bu topiğin hatta 2011 de burdan bi arkadaştan acıbadem hastanesinde bi kampanya olduğunu duyup 2.500 tl doğumu artı 1 yıllık her bölüm muayeneyi bedavaya getirmiştim

ikihayat ikihayat canım sen de ist.anadolu yakasındasın sanırım.Sen hangi hastaneye gidiyorsun?

Evet canım İstanbul anadolu yakasındayım. Kliniğe gidiyordum ben ataşehirde ama değiştireceğim doktoru. Muaynede iyi tecrübeli ama iletişim kopukluğumuz var her zaman ulaşamıyorum o sebeple değiştiriyorum. Acıbadem Maslak Hastanesine geçeceğim orda çok iyi bir prof. var çok olumlu yorumlar aldım uzak ama ayda 1 gideceğim için değer diye düşünüyorum bakalım kısmet canım.

Evet canım İstanbul anadolu yakasındayım. Kliniğe gidiyordum ben ataşehirde ama değiştireceğim doktoru. Muaynede iyi tecrübeli ama iletişim kopukluğumuz var her zaman ulaşamıyorum o sebeple değiştiriyorum. Acıbadem Maslak Hastanesine geçeceğim orda çok iyi bir prof. var aklım çok olumlu yorumlar aldım uzak ama ayda 1 gideceğim için değer diye düşünüyorum bakalım kısmet canım.
canım sen muanelere özele gidip doğuma devlete gidiceksen önceden bi kere muaneye gitmen lazım kabul etmiyolar bizim tanıdığa öyle oldu aklında bulunsun muanelere hep özele gitti doğumdada ümr devlt almamış doğuma gelince buraya geliolar die bi kaydın olsun en azından sıkıntı yaşama doğum zamanı

Evet canım İstanbul anadolu yakasındayım. Kliniğe gidiyordum ben ataşehirde ama değiştireceğim doktoru. Muaynede iyi tecrübeli ama iletişim kopukluğumuz var her zaman ulaşamıyorum o sebeple değiştiriyorum. Acıbadem Maslak Hastanesine geçeceğim orda çok iyi bir prof. var çok olumlu yorumlar aldım uzak ama ayda 1 gideceğim için değer diye düşünüyorum bakalım kısmet canım.

Hayırlısı neresi ise orası olsun inşallah.

canım sen muanelere özele gidip doğuma devlete gidiceksen önceden bi kere muaneye gitmen lazım kabul etmiyolar bizim tanıdığa öyle oldu aklında bulunsun muanelere hep özele gitti doğumdada ümr devlt almamış doğuma gelince buraya geliolar die bi kaydın olsun en azından sıkıntı yaşama doğum zamanı

Yok canım ben devlette doğum düşünmüyorum. Hangi doktora gidiyorsam onda devam edeceğim doktor değiştireceğim bu doktordan memnun kalırım diye düşünüyorum doğuma da ona giderim.gece doğum gelirse de geliyorlar çünkü öyle olsun istiyorum. Ama benim bildiğim devlete kim giderse gitsin doğurtuyorlar canım acil durum olursa geri çeviremezler ya :) kadın doğuruyorsa ne yapacaklar almıyoruz diyemezler :)

İnşallah canım. Sen nereye gidiyorsun?

Ben Ümraniye devlete gidiyorum şimdilik.Ama ilerisi içinde hastane arayışındayım.Doğum konusunda kararsızım devlette yapmak konusunda.İlk doğumum yaklaşık 10 yıl önce idi.O hastanenin yönetimi değişmiş.Gidenler pek memnun değilmiş.Şimdi arayıştayım.

X