2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
bende camı acıp yatıyorum yatak odasında.bizim burası geceleri cok soğuk oluyor. üstüme de yorgan cekiyorum pikeleri kaldırdım artık üşüyorum :) istanbuldayım ama burası tepede kalıyor. ama gündüzleri inanılmaz derece de sıcak oluyor o zaman bende kima acıyorum. hatta şuan bile acık. yoksa nefes almam mümkğn değil. cok zormuş hamilelik ya

ay canım cok doğru dedin ya :) doğsun allahın izni ile ısırmazmıyım hiççççç :)

A.s canim.ben isten gelir gelmez sutyeni cikaririm hemen ve o aci cok kötü. Bir gün olmuyo ertesi gün oluyo sanki.insallah bu sefer saglikli hamilelik gecirirsin.

Bendede o sorun var damarlarim inceymis her seferinde igneyi sokuyor ama icerde damari ykalayamiyor.saga sola dogru cevirip anca buluyor.igne korkusu edindim bu yastan sonra
Sorma benim de öyle canım benim, eşimle giriyoruz o elimi tutuyor kan alan hemşireyi uyarıyor bazen bana şarkı bile söylüyor resmen Bebek nazı çekiyor.

Evet çok kötü bir durum Kocaman kadınım ama titreye titreye giriyorum içeriye.
aynen bende canım.eşim elimi tutuyor. hemşireyi uyarıyorz sağ kolumdan daha rahat oluyor diye. sol kolumdaki damarım ince sanırım kayıyor iğne içinde. canımı acıtmayan hemşirelere allah razı olsun diyorum :)

Sorma binbir teşekkür ediyorum adlarını alıyorum bir daha gidince istekte bulunuyorum.

Tatli anneler nasilsiniz benim troidler ust sinirda cikti düşük olmasi gerekiyormus yarina randevu aldim dahiiyeden.ilac kullanicam sanirim bu hafta 3 4 kere kan verdim delik desik oldu kollarim resmen
Canim kac çıktı seninki.benimki 3.5 cikti aslinda normal gozukuyor ama doktorum hamileligin ilk 3 ayinda 2.5 olmasi gerekiyor dedi.devlet hastanesine dahiliyeye gittim normal dedi bu deger ilac vermedi.birde sende bursadasin sanirim hangi doktora gidiyorsun

Yemekler yenmiştir bu saate kadar.. Herkeslere afiyet olsun..
Ben bugün hiçbir şey yiyemedim. Sabah 1 yumurta az domates. Öğlen hep maden suyu içtim midem çok yandı. Akşam üzeride bir iki çatal pilav patates yemeği o kadar. Şimdi açlıktan yine midem yanıyor

Çok sinir bozucu bir durum çok haklısın canım. En azından az kaldı sakin olmaya çalış. Hem hamilelik hem çocuk hem gereksiz uzayan yol..

Ay ya üzülme bugunler gelip gecicek. İlerde doğacak bebeğine anlatırsınız bir hatıra olarak gülersiniz ilerde bunlara. Sakın sinirlenme sabret eve gidene kadar.
9 saatte gelebildik kızlar ama benim vücut iflas etti.kalbim deli gibi çarpıyor elim ayağım titriyor.sanırım hem yorgunluktan hem de stresten böyle oldum.
Tatli anneler nasilsiniz benim troidler ust sinirda cikti düşük olmasi gerekiyormus yarina randevu aldim dahiiyeden.ilac kullanicam sanirim bu hafta 3 4 kere kan verdim delik desik oldu kollarim resmen
Canım ben hipertiroidi hastasıyım hamilelik öncesi 2 yıla yakın tedavi gördüm sonra hamile kaldım.şimdi değerlerim tekrar yükselir diye ödüm kopuyor.sana tavsiyem hamilelikte vücuttaki iyot ihtiyacı artıyormuş ve yanıltıcı bir şekilde değerler yükseliyormuş ilk üç ayda.hemen ilaca başlama ve başka doktor dene hatta seni endokrine sevketmelerini iste.en iyi onlar bilir.

Kizlar mrb hepinize saglikli bir hamilelik diliyorum.Ben de 7+3 haftalik hamileyim.Yaljiz mide bulantilarim cok fazla doktorun onerisiyle metpamid kullaniyorum ama o da fayda etmiyo son zamanlarda.Sizin bir oneriniz var mi nasil hafifletebilirim bi de calisiyorum ve zorlaniyorum cok.

yaa yesene bişeyler ac kalma meyve ye bari

yeşil elma, tuzlu kurabiye, tuzlu cubuk kreaker, haşlanmmış patates, muz, mandalina,

Hoş geldin aramıza. Bana da Dr um metpamid verdi henüz hiç içmedimm yan etkileri fazla diye içmedim korktum

artık bu gece hemen uyursun dinlenirsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…