2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Tatli anneler nasilsiniz benim troidler ust sinirda cikti düşük olmasi gerekiyormus yarina randevu aldim dahiiyeden.ilac kullanicam sanirim bu hafta 3 4 kere kan verdim delik desik oldu kollarim resmen
Cnm benim ilk hamileligimde TSH yüksek çıkmıştı sınırı falan geçmişti o yüzden doktorum levotiron diye bir ilaca başlattı hamileliğim boyunca kullandım düŞtu o değer

Yeni gelen arkadaslarimiz hosgeldiniz aramıza :)

uconn çok stresli bir yolculuk geçirmissin en güzeli şimdi ılık bir dus ve uyumak kıyafet falan hiç uğraşma dinlen

İkinci çocuğu olanlar sanırım hemen hemen hepimizi aynı düşünüyoruz bir kızım var kalbimden bir erkek olsa güzel olur diye geçiriyorum ama bir yanim da kizima bir kiz kardes arkadaş Yoldaş olsa çok iyi olur diyorum Rabbim sağlıklı sıhhatli hayirli bir evlat versin de gelen hangisi olursa olsun çok mutlu olcam.

Degisyo dun mesela olmadi bugun 5.ye kustum doktora da soyledim cok normal bi ay daha idare edelim dedi ama dayanamiyorum bazen

Off hiç sorma dayanılacak gibi değil , dün birşeyler yiyebilmiştimm bugün yok yiyemiyorum , boğazımdan aşağı gitmiyor sanki , çıkaracak gibi oluyorum.
Keşke 12. haftada geçse ama 15. 16. haftada bile geçmeyenler var

Ayni durumdayiz canim goruntuden bile bulaniyo bazen insallah bizim 12.haftada kesilir yoksa dayanamayip agliyorim

Canım şimdi çok şükür evdesin sağlıklısın bebişler de yerinde sağ sakinler. Rahatla esne stresini at canım benim. Kıyamam size yol çok yordu sizi ama bugün dinlenirsiniz bol bol.

Çok teşekkürler Can'ım

Merhaba, ben yogun oldugumdan pek giremiyorum ancak sizleri ara ara takip ediyorum. Su senin mide olayi ayni benim ilk gebeligimdeki gibi yerlerde sürünùyordum resmen ben yurtdisindayim. Dr. um tost yememi önerdi gercekten birazcik midem rahatliyordu. Ayrica merak etme 11. Haftada aniden kesiliyor ara ara oluyor. Suan ikinci kez hamileyim 7 haftalik biraz daha rahat geciyor. Kolaliklar diliyorum hepinize

Ah ah canım ne ekmek yiyebiliyorum ne peynir tostu nasıl yiyeyim , ekmekten de peynirden de aşırı tiksindim

Sizin yurt dışında nasıl canım ?
Folik asit falan veriyorlar mı Dr lar ? Ultrasona bile sanırım çok az giriyormuşsunuz
Evet ultrason olayi 7. Haftadan once kabul edilmiyoruz. Cokkk acil degilse. Folik asit hamililekten once basliyor yaklasik 6 ay evvel. Ve bana daha dogal geliyor ben ilk hamileligimdede hep calistim. Inanin otur dinlen olayi anneyi cok yipratiyor. Tabii dusuk riskini saymazsak

Biz yine maşallah iki haftada bir ultrasona giriyoruz. En ufak bir şeyde Dr a koşturuyoruz. Öyle mi iyi böyle mi bilemedim.
Yurtdışından konuştuğum bir bayan vardı da , Dr lar bize folik asit vermiyorlar demişti. Onun yerine bol bol bulgur yiyin diyorlarmış. O yüzden sormak istedim canım.

Canim benimki biraz alakasiz olcak ama ben bu hamilelik takvimini beceremedim nerden yapiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…