2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Insallah vardir ama cook canin istiyorsa gonder esini mtrobusten inince carfur zaten metrobusle gelsin gitsin.yapicak bosey yok.hamile asermesi sonucta
:) ay kıyamam oraya kadar göndermeye yaa aklıma getirmemeye çalışıyorum avutuyorum kendimi:) inş bulurum birazdan gidip bakıcamm

Aynen yaş ilerledikçe ve birde önünde bakılacak küçük bir çocukla hamilelik çok zormuş.teşekkür ederim bu arada.valla iyiki vazgeçmişsiniz yolculuk baya zor oluyormuş.kardeşimin düğünü olmasa kesinlikle bende çıkmazdım evimden.sizin ilki erkek herhalde şimdi kız istediğinize göre
Evet ilki erkek ömer çağan ım var.gonlumuzden gecen tabiki kiz ama once saglikli olmasi tek temennimiz ve hayirlisiyla kucagimiza almamız.düşük riski olunca insan once bunlari düşünüyor canim.ama dedigin gibi erkek olursada uzulmem ogluma cok iyi arkadas olur

Selam herkese bir sorum olacak haziranda düşük yaptım öğrendikten 5 gün sonra şimdi 5+2 günlük hamileyim. 2 düşük yaşayınca tedirgin oldum göğüslerdeki şişkinlik azalmış geldi bugün acaba sizde bi değişiklik oldu mu merak ettim. doktora gitmedim daha

Selam herkese bir sorum olacak haziranda düşük yaptım öğrendikten 5 gün sonra şimdi 5+2 günlük hamileyim. 2 düşük yaşayınca tedirgin oldum göğüslerdeki şişkinlik azalmış geldi bugün acaba sizde bi değişiklik oldu mu merak ettim. doktora gitmedim daha
Canim hayirli olsun oncelikle bu sefer saglikla kucagina alirsin insallah.gunu günümüzü tutmuyorki hergun farkli bir belirti basliyor yada bitiyor endise etme bence

Canim insallah bu sefer saglikla kucagina alir yavruna kavusursun.belirtilere hic takilma bence.kanama olmadigi surece sıkıntı olmaz diye biliyorum ben.belirti olarak gogus hassasiyeti ve sisligi,si tuvalete cikma,cok nadir bas donmesi disinda belirtim yok.habi mide bulantisi gibi.belirtilere ortaya cikabilir kaybolabilir.sen takilma boyle seylere.muayeneye gitmeyi ihmal etme.

Merhaba arkadaşlar bugün ilk defa kahverengi leke geldi.çok tedirgin oldum normal olduğunu okudum ama içim rahat etmedi. Özel hastanelerin nöbetçi doktoru oluyor mu kadın doğumcu biliyor musunuz ? Gitsek gelirler mi ? Ilcede yaşıyorum devlet hastanesindeki doktor çok acemi ona gidip progestan falan mı yaptirsam? Yoksa bekleyip yarın il merkezine kendi doktorumu mi gitsem?

Vallaha bende şans yok.sinirimden çatlıyorum.4 te inicektim otobüsten ama ben hala yoldayım.yeni köprüden geçiyoruz ya da geçmeye çalışıyoruz diyim.milim milim hareket ediyor araba.durup selfi çekiyorlarmış üstünde bedava ya bu iki gün.kafayı yicem yeminle.kızın çişi geldi otobüsü durdurup yolun kenarına yaptırdık.bunuda yaşadık ya inanamıyorum.

Kilim ve tohum Kilim ve tohum canım sen kitaplar aldığını söylemiştin sanırım.
Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler? diye bir kitap buldum tavsiyelerden, sanırım onu sen de tavsiye ettin. başka var mı peki? almışken bir kaç tane alırım belki diyorum

X