2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Hep omeri bekliyor.kiz olursa kabullenmez, sevmez mi aceba.bazen sirf bu dusunceden insallah erkek olur diyorum.Allahim net olarak ne istedigim belli degil.dua bile edemiyorum
Ay varya aynı şeyleri yaşıyoruz.ne manyakça his şu annelik.sırf çocuk üzülmesin diye cinsiyeti bile ona göre istiyoruz.kızım net bir şekilde erkek istemiyor.hoş kız olursada ilk etapta çok mutlu olmayacak.aşırı kıskanç.arkadaşların çocuğunu alsam kucağıma onu bırak beni al der.şimdi 3 yaşında.bakalım doğunca neler yaşıycaz

Merhaba kızlar nasip olursa inş bende nisan annesi olacağım her sene bir aya taliptim aslında ben 2015 kasım annesi olacaktım olmadı 2016 haziran annesi olacaktım oda olmadı inş bu sefer bnde bebeğimi kucağıma alabilirim.. Herkese hayırlı hamilelikler
Hoşgeldiniz . İnşallah hayırlı Zaman'da hayırlarla alırız bebişlerimizi kucağımıza. Herşeyin bir Zaman'ı var. Ben de yaklaşık 4 yılda 2 melek yolladım. İnşallah hayırlısıyla bu sefer Mutlu sona ereriz :anneadayı:

Hoşgeldiniz . İnşallah hayırlı Zaman'da hayırlarla alırız bebişlerimizi kucağımıza. Herşeyin bir Zaman'ı var. Ben de yaklaşık 4 yılda 2 melek yolladım. İnşallah hayırlısıyla bu sefer Mutlu sona ereriz :anneadayı:
İnş bu sefer herşey güzel olur

maalesef benimde öyle vicdanen çokrahatsız oluyorum ama içmediğimde de çok fazla gerginlik oluyor ve aklımda dönüp duruyor :KK43: bana da yardım bi çaresini bulalım hanımlar beraber
Ben direk şöyle düşünüyorum; kendime zarar verme özgürlüğüm olsa da daha doğmamış bebeğime bunu kesinlikle yapamam. Sonuçta o bize bağımlı biz ne yer içersek o da iyi-kötü etkileniyor. Yani bunu ona yapma Hakkım yok. Zaten bu da bir süreç ve sonrasında yine özgürüz bu konuda. Bu vicdansızlığı yapamam şimdiden ...şeklinde düşünüyorum. Bu hamileliğimde tiksindim o ayrı ama öncekilerde rüyamda aynı anda 2'şer tane ağzıma koyup içtiğimi gördüğümü bilirm. Ama o Zaman da koymadım ağzıma 1 tane bile. Bir de bir uğraş, hobi vs. Edinirseniz Zaman daha çabuk geçiyor. Mesela ben şu boyama kitaplarından aldım . Mide bulantılı Zaman'larımda dikkatimi dağıtmak için iyi geliyor. Yani sonuçta yapabilirsiniz :KK19:

Günaydın güzel anneler. grup başında listede bilgilerinizin yer almasını istiyorsanız lütfen bana özel mesaj atınız yada beni yorumlarda etiketleyiniz. üye adı, son adet tarihi, yaş, şehir, beklenen doğum tarihi, kaçıncı çocuk..:nazar:
Can'ım merhaba üye adı Ardaemre son adet 27.07.2016 yaş 29 şehir İstanbul beklenen dogum tarihi 3mayıs ama sezeryan olduğu için iki hafta erken olucak kısmet olursa 3.çocuk

Günaydın güzel anneler. grup başında listede bilgilerinizin yer almasını istiyorsanız lütfen bana özel mesaj atınız yada beni yorumlarda etiketleyiniz. üye adı, son adet tarihi, yaş, şehir, beklenen doğum tarihi, kaçıncı çocuk..:nazar:
Mmaya , 29.06.2016, 32, Ankara, 06.04.2017, 1.çocuk inşallah :)

Ayni dusuncedeyiz.ogluma bi erkek kardes olursa hic fena olmaz ama bana da bi kiz guzel olurdu.benim oglumdaki belirtilerimle ayni hersey.sanirim bu sefer de erkek olacak.zaten oglumda soyleyip duruyor daha hamile bile kalmadan soyluyordu.kardesim olacak afi ömer olacak diye.bekliyoruz ömer i.hahaha
Ayni cinsiyet olmasi cekici geliyo galiba dimi bende kiz gibi sanki ama kendimi alistirmak da istemiylrum.benim kizimda dha hamile degilken benim kardesim olcak ismi melek diyordu:KK45:

Ben yakinim sancaktepeye:)markete gidecegim zaten bakayim bu civara varsa sana haber vereyim. File diye biyer acildi sile yolu uzerinde. Yeni nikah salonunun az gerisinde oraya bakin isterseniz hal gibi biyer galiba.
Saol canım bende burdaki carfursada buldum sitesinde görünüyo gidicez şimdi:))))))))

X