2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Sigara icen arkadaslarim ben ogrendigim gunden itibaren agzima sigara surmedim. Benim tiryakiligim yoktu ve hep soyle dusundum bu meret beni kendine bagimli yapamaza ben ancak istesem onu icerim diye dusundum hep. Sizde isterseniz boyle dusunun belki ise yarar bi tavsiye sadece

Birde iki gündür bildiğiniz grip gibi burnum tıkalı ama grip falan değilim.hamilelikle alakalı bişeymiş sanırım.resmen ağzımdan nefes alıyorum.ne kadar sürer acaba.kızımda yaşamadığım şeyleri bu hamileliğimde yaşıyorum resmen.her hamilelik farklı derlerdi de bu kadar olacağını tahmin etmezdim.
Kesinlikle ben ilk hamileliğin gibi kolay olacağını düşünmüştüm görmediğim şeyleri yaşıyorum yaş ilerledikçe de fark ediyor sanırım.zor zamanlari hayirlisiyla anlatalım.hayirli yolculuklar bu arada.bizde bayramda gidecektik ama vazgectik sanirim

Benim bir kızım var bundada çok kararsızım .içim erkek istiyor ama kızımın yanına kız kardeş daha çok yakışır.ama içimede erkek doğuyor çünkü belirtilerim bambaşka ilk hamileliğimle.
Bnmde içimde erkek olucak gibi bi his var ama hep hayırlısı diye dua ettim Allahım gönlümdeki ni hakkımda hayırlı eyle. Ne olursa olsun biz onu çok sevicez

Kesinlikle ben ilk hamileliğin gibi kolay olacağını düşünmüştüm görmediğim şeyleri yaşıyorum yaş ilerledikçe de fark ediyor sanırım.zor zamanlari hayirlisiyla anlatalım.hayirli yolculuklar bu arada.bizde bayramda gidecektik ama vazgectik sanirim
Aynen yaş ilerledikçe ve birde önünde bakılacak küçük bir çocukla hamilelik çok zormuş.teşekkür ederim bu arada.valla iyiki vazgeçmişsiniz yolculuk baya zor oluyormuş.kardeşimin düğünü olmasa kesinlikle bende çıkmazdım evimden.sizin ilki erkek herhalde şimdi kız istediğinize göre

Merhaba kızlar :) bugün rüyamda kv gildeydik. Sizi imrendirmeyim ama Bi sürü et almış bende içimden ay şunları mangal yapsak diyorum . Sonra tatlı getiriyorlar bi yiyorum ki :)) ama gerçekte hiç tatlı yiyemiyorum ben

Benim 12.haftada erkek demisti doktor sonra 14. Kiz dedi kizim oldu.bakalim nasip.benimde bu gebelik cok farkli ondan erkek mi acaba diyorum.Insallah sag salim kucagimiza kavusalim da....

Benim 12.haftada erkek demisti doktor sonra 14. Kiz dedi kizim oldu.bakalim nasip.benimde bu gebelik cok farkli ondan erkek mi acaba diyorum.Insallah sag salim kucagimiza kavusalim da....
Benim 11.haftada %90 kız dedi 16. Haftaydı sanırım kesin kız dedi doktorumuz.

Gonlumden kiz geciriyorum.ama sanki bu da erkek olacakmis gibi geliyor.kizda anne cirkinlesir oglanda guzellesir.sanki bana da daha bi guzellik geldi.keske cirkinlessem de kizim olsa:anneadayı: erkek olursa da abisinin hersyiyle buyur iyi iki arkadas olurlar vs gibi kendime teselli de veriyorum.bakalim hayirlisi ve sagliklisi tabi ki.Rabbim saglikli hayirli ve gönlümüze gore verir insallah

Benim bir kızım var bundada çok kararsızım .içim erkek istiyor ama kızımın yanına kız kardeş daha çok yakışır.ama içimede erkek doğuyor çünkü belirtilerim bambaşka ilk hamileliğimle.
Ayni dusuncedeyiz.ogluma bi erkek kardes olursa hic fena olmaz ama bana da bi kiz guzel olurdu.benim oglumdaki belirtilerimle ayni hersey.sanirim bu sefer de erkek olacak.zaten oglumda soyleyip duruyor daha hamile bile kalmadan soyluyordu.kardesim olacak afi ömer olacak diye.bekliyoruz ömer i.hahaha

Ayni dusuncedeyiz.ogluma bi erkek kardes olursa hic fena olmaz ama bana da bi kiz guzel olurdu.benim oglumdaki belirtilerimle ayni hersey.sanirim bu sefer de erkek olacak.zaten oglumda soyleyip duruyor daha hamile bile kalmadan soyluyordu.kardesim olacak afi ömer olacak diye.bekliyoruz ömer i.hahaha
Kuzunun içine mi doğdu ne.adını bile koymuş maşallah.benim kızımda yanına kız istiyor erkek olursa babamın olsun kız olursa bizim diyor:)

Kuzunun içine mi doğdu ne.adını bile koymuş maşallah.benim kızımda yanına kız istiyor erkek olursa babamın olsun kız olursa bizim diyor:)
Hep omeri bekliyor.kiz olursa kabullenmez, sevmez mi aceba.bazen sirf bu dusunceden insallah erkek olur diyorum.Allahim net olarak ne istedigim belli degil.dua bile edemiyorum

X