2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Sabah kahvaltısıyla duruyorum bisey yiyemiyorum kilo da vericem bu gidişle . Dikkat etmeye çalışıyorm canm mecbur katlanacaz
ama aç kaldıkça daha kötü olursun bebeğini düşün azda olsa yemeye çalış yemekten sonrada hemen kalkma çok hareketli olma onlarda tetikliyo

Kız
kız ismi ne buldunuz ya ben bii türlü beğenemedim :)
Ah ahh bende bir turlu kiz ismini kesinlestiremiyorum.3 bucuk yaşındaki oglum erkek olursa ömer olsun istiyor bende baris istiyorum.kiz olursa ne koyariz bilmiyorum.sizce melek yada kübra nasil? Oglumun adi buğra.

Ah ahh bende bir turlu kiz ismini kesinlestiremiyorum.3 bucuk yaşındaki oglum erkek olursa ömer olsun istiyor bende baris istiyorum.kiz olursa ne koyariz bilmiyorum.sizce melek yada kübra nasil? Oglumun adi buğra.
melek ismi çok güzelmişş kardeşimin ismide ömer çok beğeniyorum buğra ismide haarikaaa :))))

kız ismi hayal masal heves deva selin bunlarda güzel ama eşim beğenmiyo bizde ikimizinde beğendiği olsun istiyoruz ya zor iş valla

melek ismi çok güzelmişş kardeşimin ismide ömer çok beğeniyorum buğra ismide haarikaaa :))))
Tesekkur ederim :) bazen diyorum bugrayla uyumlu olsun bazen de gerek yok diyorum.
Erkek olursa ömer baris iki ismi de koysam kotu mu durdu.oglumun adi adem bugra.adem dede ismi kullanilmiyor.
Adem bugra - Ömer baris nasil. Hem kiz istiyorum hemde surekli erkek isimleri ayarliyorum.ayyy zaman gecse de cinsiyetler belli olsa artik

6+3 um canim. Sat 14 temmuz.
Belki ben de goremem daha kucuk olacaj cunku
Sen de uzulme sakin. 10. Haftada duyan bile oluyormus
anladım canım inş duyarsın bende 6,haftamda gittim ultrasondan gösterdi şimdi dinleyemeyiz 1 ay sonra gel dedi 8 eylül randevum var bakalım canım duyarız artık inş

adem buğra güzel ama ömer barış olmamış sanki birazcık:) buğraya talhada olabilir güzel isimler bende düşünicimm:)) ama hala kızı bulamıyorum erkekse isim çookk:))

anladım canım inş duyarsın bende 6,haftamda gittim ultrasondan gösterdi şimdi dinleyemeyiz 1 ay sonra gel dedi 8 eylül randevum var bakalım canım duyarız artık inş
İnsallah canim. Benim bir kaybim var cok korkuyorum o yuzden. Hatta hamilelik takvimi eklemedim bile. Hayirlisiyla kalbini duysak. Sonra zaman gecse kavussak bebislerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…