2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Can'lar ben hastneden geliyorum 4 hastane gezdım düşük tehlıkem varmış kan geldi zaten ama az kızlar dua edin en son gtthgim dr kalp atışını gördük
Canım benim bir aydır kahverengi kanamam var bir kere kırmızı kanama geçirdim resmen adet gibiydim bir gün boyunca rahmin içinde çatlaklar olmuş bebeğimin kalp atışınıda duydum progestan kullanıyordum ama bırak dedi doktorum şimdi her hafta iğne oluyorum

anladım canım inş duyarsın bende 6,haftamda gittim ultrasondan gösterdi şimdi dinleyemeyiz 1 ay sonra gel dedi 8 eylül randevum var bakalım canım duyarız artık inş
1 ay sonra mi:halay: normalde 1 hafta yada en gec 2 hafta sonra duyulmasi lazim aslinda ama neden 1 aya erteledi ki

Kizlar gunaydin bisey aklima takildi mide bulantisi olmamasi riskmi? Benim hic bulantim olmuyo
günaydınnn yarım saat önce bende merak edip okudum bağlantısı varmı diye bulantı yaşayanla yaşamayan arasında çok büyük bi fark yokmuş ama tabi ne olursa olsun kanama gelmediği sürece sorun yok

Olmazsa baska doktora git canim. Doktor cok onemli
Bazilari cok iyi bazilari da umruna katmiyo hic
öyle yaptım canım şimdi başkasından aldım ama aklıma bişi takıldı tahlil yaptırıp çıktım 8 eylülde bakılcak işte kendi doktorumu bulamadım başka doktorda görebilirmi benim tahlil sonuçlarımı çünkü doktorunuza gidiyo sonuçlar dendi

günaydınnn yarım saat önce bende merak edip okudum bağlantısı varmı diye bulantı yaşayanla yaşamayan arasında çok büyük bi fark yokmuş ama tabi ne olursa olsun kanama gelmediği sürece sorun yok
Benim bulantim basladi ama cikarmadim hic cok sukur. Tatli seyler yiyemez oldum
En buyuk dostum cubuk kraker.
Ama bazen bulantim olmuyo o zaman da sorun mi var diyorum ama normalmis. Gunumuz gunumuzu tutmayacak. Manyaklasacagiz :)

öyle yaptım canım şimdi başkasından aldım ama aklıma bişi takıldı tahlil yaptırıp çıktım 8 eylülde bakılcak işte kendi doktorumu bulamadım başka doktorda görebilirmi benim tahlil sonuçlarımı çünkü doktorunuza gidiyo sonuçlar dendi
İnternetten sen de gorrbilirsin canim. Hastanelerin genelde oluyo sistemleri ben hep oylr takip ediyorum. Doktordan once ogrrnmis oluyorum sonuclari. İntrrnete yaz x hastanesi tahlil sonuclari diye. Orda gorursun hasta numarasiyla

Benim bulantim basladi ama cikarmadim hic cok sukur. Tatli seyler yiyemez oldum
En buyuk dostum cubuk kraker.
Ama bazen bulantim olmuyo o zaman da sorun mi var diyorum ama normalmis. Gunumuz gunumuzu tutmayacak. Manyaklasacagiz :)
:)))) bende şuana kadar 3 kere falan çıkardım oda istemediğim şeyleri yiyip içtiğim için:)) bende hep tuzlu yiyorum daha iyi geliyo ama şekerim düştüğünü hissedince tatlı yiyorum yoksa bende aramam tatlıyı:) buarada galetada iyi geliyo çubuk krakeri falan çok sevemedim:))

:)))) bende şuana kadar 3 kere falan çıkardım oda istemediğim şeyleri yiyip içtiğim için:)) bende hep tuzlu yiyorum daha iyi geliyo ama şekerim düştüğünü hissedince tatlı yiyorum yoksa bende aramam tatlıyı:) buarada galetada iyi geliyo çubuk krakeri falan çok sevemedim:))
Ben normalde bayilirim tatliya. Hergun tatli bi seyler yerdim ama simdi kotu yapiyo. Galeta da deneyim guzel olur. Haa maden suyu ve leblebi de iyi geliyi

X