2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Hiç midem bulanmıyor ama tek sıkıntı diş fırçalarken oluyor.30 sn sonra öğürmeye başlıyorum.böyle devam ederse doğurana kadar dişlerimin vay haline.

Aynen benimde öyle uykuya hiç düşkünlük olmadı hamileliğin başından beridir :) canım senin çok mu bulanıyor miden çıkarma olayı oluyor mu
Ben bulantı olayına razıyım , aşırı uykum olmasına rağmen uyku yok bana , tükürük bezlerim çok aşırı çalışıyor , sürekli tükürme ihtiyacı duyuyorum , yutulmuyor da..
Her 100 hamilenin 5 inin başına geliyormuş , piyango bana vurdu , dört beş ay sürebilirmiş ya da doğuma kadar..
Ben yandım bittimm

Aa ne tuhaf bi olay inşallah düzelir canım doktor ne dedi bu konuda ? Bugün benim yaramaz son şu saatlerde midemi bulandirdi tama uyku vakti olur mu be annem :)

Hiç midem bulanmıyor ama tek sıkıntı diş fırçalarken oluyor.30 sn sonra öğürmeye başlıyorum.böyle devam ederse doğurana kadar dişlerimin vay haline.
Bana da geliyor öğürme hissi ama tutuyorum kendimi , birde benim dişlerim mi diş etlerim mi ne kanıyor hep..

Aa ne tuhaf bi olay inşallah düzelir canım doktor ne dedi bu konuda ? Bugün benim yaramaz son şu saatlerde midemi bulandirdi tama uyku vakti olur mu be annem :)
Bence de çok tuhaf , kime söylesem inanmıyor , bana da söyleseler inanmam ama başıma geldi işte..
Çarşamba günü Dr randevum var , konuşacağım bu konuyu , Dr da halime gülmezse iyidir

Bana da geliyor öğürme hissi ama tutuyorum kendimi , birde benim dişlerim mi diş etlerim mi ne kanıyor hep..
Diş etleri ve burun kanaması normalmiş zaten hamilelikte.benim de burnumda hafif kanama oluyor bazen.ya benim şu adet olacakmış gibi ağrımda devam ediyor iki gün oldu tam.seninde uzun sürmüş müydü bu kadar

Diş etleri ve burun kanaması normalmiş zaten hamilelikte.benim de burnumda hafif kanama oluyor bazen.ya benim şu adet olacakmış gibi ağrımda devam ediyor iki gün oldu tam.seninde uzun sürmüş müydü bu kadar
Burnum da kanıyor canım.
İkinci regl zamanım geldiğinde benim de ağrılarım oldu , iki üç gün sürdü canım , ama ara ara oldu ağrılarım sürekli değil.

Burnum da kanıyor canım.
İkinci regl zamanım geldiğinde benim de ağrılarım oldu , iki üç gün sürdü canım , ama ara ara oldu ağrılarım sürekli değil.
Benim de ara ara oluyor ağrım ama işkilleniyorum yinede.ayaklarımda buz gibi.hamile olmasam bir iki saate regli olurum derdim resmen.6 eylüle kontrolüm var.çabucak geçse şu zaman merak ediyorum ne alemde fasülyem .elimden gelse 15 günde bir gidicem doktora.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…