2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Oyyy oyyy masallah ya. insallah duyarsiniz tik tik ayislarinida..kiz cocuklari bebekleri daha cok seviyor galiba.oglum bebeklerw karsi hic ilgi sevgi göstermiyor ama borisi kardesim dedigi zaman benim kardesim de annemin karninda büyüyor diyor.simdilik seviyor bakalim.babamiza da oglum soyledi.kardesim olacak abi oluyorum diye.esimden once ogluma soyledim
Ay ne güzel yaa Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin de Abisi de çok sever kardeşini eminim .kardeşlik bambaşka şey ...

kızlar ben son gittiğimde ilişkiyi sordum bi problem yok gebeliğinde,ilişki yasak değil dedi.saçlarımı boyatanilirmiyim diye sordum birde 3. aydan sonra dedi.saçlarım zaten ombreli sorun değil ama boyatmak da istiyodum.1,5 ay daha bekliycem artık :)

Oyyy oyyy masallah ya. insallah duyarsiniz tik tik ayislarinida..kiz cocuklari bebekleri daha cok seviyor galiba.oglum bebeklerw karsi hic ilgi sevgi göstermiyor ama borisi kardesim dedigi zaman benim kardesim de annemin karninda büyüyor diyor.simdilik seviyor bakalim.babamiza da oglum soyledi.kardesim olacak abi oluyorum diye.esimden once ogluma soyledim
Cnm bi dogsun gör bak abiler daha bir korumacı oluyor daha çok benimsiyor şimdi anlamıyor ama dogunca çok değişecek :) yaaa bunlar daha minicik abi abla oluyorlar düşünunce duygusallasiyorum

Benim ilk hamileligimde de bunda da yasak koymadi doktor. aynı şekilde devam ediyoruz sadece ilkinde daha çok isteğim vardı bunda daha az hatta bazen hiç isteğim olmuyor ama yine de esimi kırmamak için Hayır demiyorum.

X