2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Cnm bazen tansiyon düşmesinden de olabiliyor vücut mecburen fazla çalışıyor kalp daha çok kan üretiyor haliyle vücut da bu yeni düzene alışmaya çalışıyor. Maden suyuyla churchill yapabilirsin daha iyi gelebilir hem tuz da düşük tansiyona iyi gelir
Teşekkürler canım iyi fikir denerim hatta canım çekti :dondurma:

Ayy ne güzel bana da gelse keşke :)) hazır yoğurtlar yoğurt değilmiş sadece kimyasalmış bi faydası olmuyormş yani nasıl yoğurt yapıcam bilmiyrm hiç denemedim de ama sağlık için biraz fedakarlk etmek gerwkecek :))
Cnm ben kendi yogurdumu kendim yapıyorum gerçekten tadı da ayrı oluyor Ayranı bile daha güzel oluyor. Eğer sen kendin yapmaya karar verirsen yardimci olmaya çalışırım inşallah.

Evett.kizin mi var oglun mu.kardes haberini aldi mi aldiysa nasil tepki verdi.nisan ayi guzel olacak.havalar isinmis olacak
Bir kızım var cnm daha söylemedik çünkü kalp atışını dinlemeye gitmedim ama kardes için ölüyor diyebilirim her gün inşallah bir kardeşim olur diyor ben de inşallah diyorum çünkü çevrede çok bebek gördü bayılıyor bebeklere. Eğer allah kısmet ederse pazartesi günü kalp atışını duymaya gitcem o zaman duyarsak kızım bak bu kardeşinin kalp sesi artık bir kardeşin olacak demeyi düşünüyorum:))

Kızlar ayıp soylemesi bende cinsel istek hiç kalmadı . Hatta bi ay olacak hiç yapmiyorum eşime de zararliymis diyorum napim :olamaz: sizce sakıncalı mi sizde durumlar nasil
Bizde de cinsel aktivite yok. Eşim korkuyor doktora da sormayı unuttuk bu kontrolde sorarız istek çok değilse de sıfır değil :eek:

Yok canım belli başlı süreçleri esas almış mesela birinci trimester diyip olabilecekleri Beslenme önerilerini yapılması gereken testleri doktora sorulacak soruları anlatıyor. Sanırım senin isteğine uygun bir içerik değil canım.
Ben de okuyorum bu kitabı ,şimdi de 'bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler ' i almayı düşünüyorum ☺️ Ve bir kaç tane daha yenidoğan Bebek bakımı kitabı .asıl bunlar lazım olacakmış bize ,doktorum tavsiye etti mutlaka emzirme teknikleri hakkında bişeyler oku öğren dedi.

Nasıl yani canım :) neden 10. Haftaya kadar dedi . Kimi arkadaşa sorun yok demiş doktor sana da yasak demiş ay böyle devam mı edeyim yani baya bi süre daha yspmazsak adamlar duvara tirmanir :KK48::KK48:
Alemsin ya :KK48::KK48: Tedbir amaçlı yasak koymuştu ilk kontrolümde... biz de uyuyoruz el mahkum :KK51:yani bir sıkıntım da yok çok şükür kanama vb gibi . Haklısın valla sadece adamlar da değil :KK48:bana da yasak şeyler mi güzel geliyor bilmiyorum yani :KK70:

Ben de okuyorum bu kitabı ,şimdi de 'bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler ' i almayı düşünüyorum ☺️ Ve bir kaç tane daha yenidoğan Bebek bakımı kitabı .asıl bunlar lazım olacakmış bize ,doktorum tavsiye etti mutlaka emzirme teknikleri hakkında bişeyler oku öğren dedi.
Evet çok mantıklı canım benim. Ben sevdim serinin devamını da alırım dediğin çok doğru Canım esas sonrası

Bir kızım var cnm daha söylemedik çünkü kalp atışını dinlemeye gitmedim ama kardes için ölüyor diyebilirim her gün inşallah bir kardeşim olur diyor ben de inşallah diyorum çünkü çevrede çok bebek gördü bayılıyor bebeklere. Eğer allah kısmet ederse pazartesi günü kalp atışını duymaya gitcem o zaman duyarsak kızım bak bu kardeşinin kalp sesi artık bir kardeşin olacak demeyi düşünüyorum:))

Oyyy oyyy masallah ya. insallah duyarsiniz tik tik ayislarinida..kiz cocuklari bebekleri daha cok seviyor galiba.oglum bebeklerw karsi hic ilgi sevgi göstermiyor ama borisi kardesim dedigi zaman benim kardesim de annemin karninda büyüyor diyor.simdilik seviyor bakalim.babamiza da oglum soyledi.kardesim olacak abi oluyorum diye.esimden once ogluma soyledim

X