2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Oda belden iğnemiğnemi vurrruyolardı öle bişi sanırsam izledimde içim gitti ve felç kalma riskin var diyip korkuttular

Ben daha once tümör ameliyati oldum sadece belden asagimi uyusturdular cok rahatti ama arkadasim dogumunu o sekilde yapti belden asagisi uyusuk oldugu icin ordaki kaslari kullanamiyorsun tabi o ikinmada cok zorlandigini soylemisti.

Ben daha once tümör ameliyati oldum sadece belden asagimi uyusturdular cok rahatti ama arkadasim dogumunu o sekilde yapti belden asagisi uyusuk oldugu icin ordaki kaslari kullanamiyorsun tabi o ikinmada cok zorlandigini soylemisti.
Hımm doğru hissetmeyince nasıl ıkınsın ki insan :110:

Ben dayanamam heralde bilmiyorum büyük konuşmimde: (

Insalla
Cnm bi dogsun gör bak abiler daha bir korumacı oluyor daha çok benimsiyor şimdi anlamıyor ama dogunca çok değişecek :) yaaa bunlar daha minicik abi abla oluyorlar düşünunce duygusallasiyorum
Cnm bi dogsun gör bak abiler daha bir korumacı oluyor daha çok benimsiyor şimdi anlamıyor ama dogunca çok değişecek :) yaaa bunlar daha minicik abi abla oluyorlar düşünunce duygusallasiyorum

Insallah benimser yoksa isimiz var.ama sukur ki hem
Insallah benimser.1 aydir komsumun 20 aylik kizina bakiyorum.dogdugundan beridir gidip geliyoruz o yuzden cocuk bize bi cocuga alismakta zorluk cekmedik.ama tabi sabahtan aksama kadar evde bi baska cocugun olmasi ilk gunler oglumun garibine gitti.anlattim ecrene bakicaz sabahtan aksama kadar annesi de bize cok para verecek dedim.anladi.tabi bu arada parayi vok sever. HAHAHA.ecren hem bana hem ogluma cok iyi oldu alistirma gibi oldu.kardesi gelince cok da yadirgamiycak insallah

Kız
kız ismi ne buldunuz ya ben bii türlü beğenemedim :)
Yanlış anlamayın kırılmayın canım ama ben cinsiyet belli olunca yani o günlere gelebilirsek söyleyeceğim ismi , şimdiden kendimi çok fazla kaptırmak istemiyorum geçmişte iki düşük yaşadığım için korkuyorum çok fazla hayal kurmaya..

Arkadaşlar ya kusmalar bugün başladı :KK43: ben çok zorlanirim normalde de. çok fazla kasiliyorum karın kaslarım çok ağrıdı ve kasiklar da agrimaya başladı . Bebeğe bisey olur diye korkuyorum:KK43: olmaz dimi inşallah

Yanlış anlamayın kırılmayın canım ama ben cinsiyet belli olunca yani o günlere gelebilirsek söyleyeceğim ismi , şimdiden kendimi çok fazla kaptırmak istemiyorum geçmişte iki düşük yaşadığım için korkuyorum çok fazla hayal kurmaya..
Yok canım kırılmadım Allah istediğiniz ismi koymayı nasip etsin:)

Arkadaşlar ya kusmalar bugün başladı :KK43: ben çok zorlanirim normalde de. çok fazla kasiliyorum karın kaslarım çok ağrıdı ve kasiklar da agrimaya başladı . Bebeğe bisey olur diye korkuyorum:KK43: olmaz dimi inşallah
Yok canım olmaz allahın izniyle kan gelmesin yeterki o zaman endileşen

Canımslar alttaki haftamı yanlış çıkarıyo ben 8+5im o bende 9 10 hafta çıkarıyo yanlış gitmesin haftamda doğum zamanım yanlış gitsin bişey olmaz:))
Cnm senin SAT a göre hem bdt tarihin hem de hafta hesabın takviminde yanlış gösteriyor. Normalde bdt 1 nisan olmasi lazim bir de 9.haftanın içinde göstermesi lazım. Neyse çok önemli değil diyosan boşver :))

Kızlar benim erkek olursa ensar. Kayin babamın ismi.

Kız olursa zeynep (Zeyno diyecegim ona ben) yada derin.

Ay kız olsa da şöyle renkli renkli tatlar giydirsem.. piti piti bacaklarina :)
Erkeğe de tatlı tatlı papyonlar taksam

Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

X