2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Arkadaslar valla günlerdir şu topice giriyorum ve ne zaman girsem sürekli birileri birileriyle atışıyor . Önce mutlu bi şwkilde girerdim heyecanlarımı paylşırdm daha doğru herkes herkesin heyecanını paylaşırdı bu ne hale geldi böyle ya her girmem de kavga atışma laf atma sinir stres . Lütfen artık kimse kimseyle tartışmasın ya kimse kimseye laf atmasın cewap vermesin ya tartışmaları gördükçe çıkıyorum topic ten ve soğuyorum.. Burda lafım 1 kişiye 2 kişiye değil tartışmaya giren herkese lütfen biz hamileyiz ve hamileliğimizi güzel rahat huzurlu bir şekilde geçirelim ve bebişlerimizin sağlıklı olmasına dua edelim halimize şükredelim.. En güzel cewap sessizliktir birinden rahatsız oluyosak ona cewap vermeyelim bu kadar basit tartışmalar uzamasın artık gerilmeyelim !! Citolesgen canım senin de işin çok biliyorm ama grup yöneticisi olark bi gerilme gördüğnde müdahale edersen güzel olur aslında.. Burada kimse kimseyi dinlemek anlamak derdinde değil sadece tartışma derdinde sanki anlayamıyorum insanları. Neden kendi kendimin canını sıkayım ki . Mutlu olun ya bugünler bi daha geri gelmeyecek ....

☺☺☺☺☺☺ katılıyorum sonuna kadar arkadaşım... ☺☺☺☺☺☺

Kızlar normal mesaj atıyorum onu hiç gormuyorsunuz ama tartışma konularına hemen cevap yazıyorsunuz ay biz anne olacaz insan egitecez ama kendinizi önce bi egitin. Hoş değil şu tabi gerçekten . Gerilmeyi bırakın çünkü cidden çok boş bi mevzu gormediginiz tanımadığınız birbirinizi boşuna kirmayin . Bence mutsuz olan aksilik yapan sakinlessin öyle devam etsin yoksa cidden bu durumdan çoğumuz rahatsiziz. Yeter !

Ya ben kahvaltı da tahıllı ekmek ve biberi çok severek yemeye başlamştm 2-3 gün ekmeğin kokusuna bile dayanamıyrm neden böyle olsu ki :/ bide çok başım dönüyor bugün normal mi acaba..

Aynen bende o kadar msjlar attım 1 ya da 2 kişi cewap veriyordu sadece o kadar ama kavga oldu mu herkes bende anlayamadm ya insan kendini geliştirip ağırlığını korumalı biz topluma birey yetiştiricez. Citolesgen bence kavga edip sorun çıkaranlar topicten engellenmeli . Daha fazla tartışma görmek istemiyoruz..

Ya ben kahvaltı da tahıllı ekmek ve biberi çok severek yemeye başlamştm 2-3 gün ekmeğin kokusuna bile dayanamıyrm neden böyle olsu ki :/ bide çok başım dönüyor bugün normal mi acaba..
Baş dönmesi bende de var Can'ım. Mineral eksikliğinden olabilirmiş

Ben de ekmekten çok tiksindimm her türlüsünü deniyorum ama yiyemiyorum
Mideme ekmek girmeyince de hep açım doymuyorum ve bulantım tavan yapıyor

Günümüz günümüzü tutmuyor bi gün yedigimizi diğer gün yemiyoz :)) benimde başım dönüyor ağrıyor sicaklardandir diye düşünüyordum

Acaba napmak lazım ya bende ara ara oluyordu da bugün baya aşırı bi baş dönmesi var . Sen napıyorsun ?
Ben dün çok kötüydüm normalde tuzsuz beslenen biriydim. Biraz tuz aldım ama abartmadım bir de maden suyu içeceğim bir arkadasım önerdi. Daha iyi hissettim canım. Pzt doktora soracağım.

Doktor iç dedi ben de hemen gittim aldım.Ama internetten baktım.Dikkatli kullanılması gerekir diyor.İçmedim ben de.
Zencefile dikkat et canım sert peynir yesen kokusu çarpmıyorsa ayrıca buzlu su iç canım o iyi geliyormuş çok çaresiz kalırsan buzlu kola ama epey soğuk olsun.

Günümüz günümüzü tutmuyor bi gün yedigimizi diğer gün yemiyoz :)) benimde başım dönüyor ağrıyor sicaklardandir diye düşünüyordum

Ay evet ya aynen öyle valla bigün yediğimizi ertesi gün yiyemiyoruz :) ilginç bir durum yani :) bugün yumurtayı çok severek yemeye başladm 2. Lokmadan sonra yumurtayı da yemek istemedim garip haller içerisindeyim Ama baş dönmesinin sıcaktan oldugunu düşünmüyorm istanbuldaym ve hava serin hatta yağmur yağdı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…