2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günümüz günümüzü tutmuyor bi gün yedigimizi diğer gün yemiyoz :)) benimde başım dönüyor ağrıyor sicaklardandir diye düşünüyordum
"Bebeğinizi beklerken sizi neler bekler" (epsilon yayıncılık) adlı kitabım geldi dün biraz okudum beslenme önerilerini çok beğendim. Dili ağır değil hatta bazen esprili bir üslubu var.

Ben dün çok kötüydüm normalde tuzsuz beslenen biriydim. Biraz tuz aldım ama abartmadım bir de maden suyu içeceğim bir arkadasım önerdi. Daha iyi hissettim canım. Pzt doktora soracağım.

Aa iyimiş eğer dewam ederse bende maden auyunu bi deneyeyim ya ilk defa oldu bende bide halsizlk çöktü . Çok sağol canım bilgiler için :KK36:

Aa iyimiş eğer dewam ederse bende maden auyunu bi deneyeyim ya ilk defa oldu bende bide halsizlk çöktü . Çok sağol canım bilgiler için :KK36:
Rica ederim canım çok yorulmadan sağlıklı bir süreç geçirelim tecrübelerimizden faydalanalım. Bir daha tekrarı olmaz inşallah ben de dün berbattım.

Ay evet ya aynen öyle valla bigün yediğimizi ertesi gün yiyemiyoruz :) ilginç bir durum yani :) bugün yumurtayı çok severek yemeye başladm 2. Lokmadan sonra yumurtayı da yemek istemedim :ukala: garip haller içerisindeyim :halay: Ama baş dönmesinin sıcaktan oldugunu düşünmüyorm istanbuldaym ve hava serin hatta yağmur yağdı :)
Canımın ne istediğini de hiç anlamiyorum artık bi huzursuz midem . Buralar çok sıcak yaniyoz bide şişkinlik var patlicam :)

"Bebeğinizi beklerken sizi neler bekler" (epsilon yayıncılık) adlı kitabım geldi dün biraz okudum beslenme önerilerini çok beğendim. Dili ağır değil hatta bazen esprili bir üslubu var.
Öyle mi peki gebelik sürecini mi içeriyor sadece . Ay ay mi gebelik sürecini anlatmis

Canımın ne istediğini de hiç anlamiyorum artık bi huzursuz midem . Buralar çok sıcak yaniyoz bide şişkinlik var patlicam :)
Sanırım süt şişkinlik yapıypr :) ben iki gündür süt içmiyorum iyiyim :KK48: ama tabi ki içmemeyi onaylamıyorum :KK48: hergün içmek gerekiyor :)) bende öyle iştahsızlaştm canımın ne istediğini bilmiyrm artk

Ben dün çok kötüydüm normalde tuzsuz beslenen biriydim. Biraz tuz aldım ama abartmadım bir de maden suyu içeceğim bir arkadasım önerdi. Daha iyi hissettim canım. Pzt doktora soracağım.
Cnm bazen tansiyon düşmesinden de olabiliyor vücut mecburen fazla çalışıyor kalp daha çok kan üretiyor haliyle vücut da bu yeni düzene alışmaya çalışıyor. Maden suyuyla churchill yapabilirsin daha iyi gelebilir hem tuz da düşük tansiyona iyi gelir

Sanırım süt şişkinlik yapıypr :) ben iki gündür süt içmiyorum iyiyim :KK48: ama tabi ki içmemeyi onaylamıyorum :KK48: hergün içmek gerekiyor :)) bende öyle iştahsızlaştm canımın ne istediğini bilmiyrm artk
Sütten iki haftadır tiksindim inan görünce bile midem bulanıyor bende onun yerine yoğurt ve ayran iciyorum

Kızlar afedersiniz ben çok geğiriyorum.Çok utanıyorum ama elimde değil.Dışarda yemek yemeye toplum içinde oturmaya çekinir oldum.Varmı böyle bir şikayeti olan.

selam kizlar.ben bugun devlet hastanesine kan vermeye gittim, verdim de ama ac olmam gerekiyormus.bende gitmeden biseyler atistirmistim.pazartesi tekrar gidip vericem.oyy oyy ne çileli basim var.:bicak:

Kızlar ayıp soylemesi bende cinsel istek hiç kalmadı . Hatta bi ay olacak hiç yapmiyorum eşime de zararliymis diyorum napim :olamaz: sizce sakıncalı mi sizde durumlar nasil

Sütten iki haftadır tiksindim inan görünce bile midem bulanıyor bende onun yerine yoğurt ve ayran iciyorum
Ben de en sevdiğim yiyecekleri yiyemiyorum midem bulanıyor peynir domates ,taze fasülye en favori kahvaltılık ve yemekleriken şimdi ağzıma koyamıyorum düşününce midem bulanıyor ,ki çoğu arkadaş gibi benim bulantı problemim yok :)

selam kizlar.ben bugun devlet hastanesine kan vermeye gittim, verdim de ama ac olmam gerekiyormus.bende gitmeden biseyler atistirmistim.pazartesi tekrar gidip vericem.oyy oyy ne çileli basim var.:bicak:
Ne testi ki o canım rutin gebelik için kan tahlilerinde ben tok karnına gitmistim

X