2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
deli_mavi_59 deli_mavi_59 patitis patitis simarik83 simarik83 canım ben işe başladım ve bankadayım. o kadar işin gucun arasında yöneticimden izin alarak tabloyu oluşturdum. kendimi bile eklemiyorum ki tabloya cünkü gerek bile duymuyorum böyle şeylere. yeterki kimse üzülmesin diye elimden geleni yapmaya calıştım en başından beri. ilk başta tablo yapamadık belki ama liste yapmıştık. onuda beğenmediler. her zamanda mesaj atın dedim tablo için. yeni gelen arkadaşlara yaranamadım sanırım.ama ne yapıp edip yapmaya çalıştım. grubun düzenini bozmaya calıştılar şikayet bile etmedim hamileliktir falandır diye. zaten bana laf atmaya calışanlar kendini cok iyi biliyor cevap bile vermedim o şahısa vermiycem de!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slm kizlar.araniza yeni katiliyorum.hepimiz saglikla hayirlisiyla kucagimiza alalim insallah minislerimizi.sat 23 temmuz daha dr.a gitmedim.haftaya gitmeyi dusunuyorum.5.5 yasinda bir kizim var.35 yasindayim.izmirde yasiyorum.hafif kasik agrisi disinda bi belirtim yok.kizimdaki gibi hamilelik yasarim insallah.hic bulanti kusma siskinlik falan yasamadim
Hayırlı olsun canım

hi hi ivit sana diyorum:spor:
Ya arkadaşım gidin başımdan allah aşkına. Huzurlu bir şekile yazisiyorduk surda. Pat diye gelip huzur filan bırakmadınız. Biri begenmez topigi biri bişey der.

Evet kafam karıştı. Çok değişik geldiniz bana.
Oysa biz burda onlarca kişi aynı dili konusabiliyoruz

kızlar ben daha geleli iki gün oldu karışmak istemiyorum ama çok çabuk geriliyorsunuz sanırım hamileliğin verdiği hormonal değişimlerle alakalı ama sakin olmaya çalışın kim ne demiş boş verin pozitif olun güzel bakın birine kızınca en önce kendimize zarar veriyoruz boş yere stres yapmayalım ben ikinci gebeliğimi yaşıyorum ve inanın şu zamanlar hani mide bulantısından artık mahvoldunuz zamanları bile okadar çok özlüyoki insan hamileliğin her anı her dakikası o kadar güzel ki biz hepimiz bi mucizeyi taşıyoruz bugünlerin kıymetini bilelim sevgili hamişler:KK200:

Kimseyi yargılamiyorum arkadaşım. Asıl şımarık83 arkadaş yargılıyor. Ben nerdeyse 1 aydır bu topicteyim. 3 ağustostan beri. Ve o zamandan beri herkes liste diyor. Çoğunluk birsey istiyorsa olmalı. 5-6 kişi vardı bugüne kadar ilk sayfada. Bunu istemek burdaki lerin en doğal hakkı. Çünkü her gebelik sayfasında var.
bana mesaj atsaydın canım ben seni eklerdim. onlar hepsi mesaj atmışlardı o şekilde ekledim. mesaj atınca bildirim geliyor cunku mail geliyor bana. ama her zaman 24 saat boyunca kadınlar kulubunde olamıyoruz sizleri eklemek için

Biz Citolesgen Citolesgen ile konuştuk ve aramızda hallettik sorun falan yok gayet iyiyiz diğer 3 arkadaştan
patitis patitis canı sıkılmış aksiyon arıyor ciddiye almıyorum bu grupta bile değil.
deli_mavi_59 deli_mavi_59 zaten şikayeti hiç bitmedi konuları uzattikca uzatıyor burda ego savaşı yapmıyoruz hamilelik grubu en çok şikayet eden sen olduğuna göre Güle güle gidebilirsin belli ki çok stres oluyorsun.
simarik83 simarik83 daha önce muhabbet ettiğim bir insandin seninle bir sıkıntım yoktu neden böyle sataşmak zorunda hissettin anlamadım.
Hepinize saygı duyuyorum ben sizinle muhattap olmuyorum lütfen siz de benimle muhattap olmayın.

Ya arkadaşım gidin başımdan allah aşkına. Huzurlu bir şekile yazisiyorduk surda. Pat diye gelip huzur filan bırakmadınız. Biri begenmez topigi biri bişey der.

Evet kafam karıştı. Çok değişik geldiniz bana.
Oysa biz burda onlarca kişi aynı dili konusabiliyoruz
ah canım bi doktorunu ara sen 7.haftada bukadar sinir stres normal miymiş sor bakalım:deli:

canım beni de güneş çok çarpıyor 2 hafta önce öğle yemeğine çıktım sadece 10 dk güneşte kaldım resmen gözüm karardı migdem bulandı tuzlu ayran içtim biraz kendime geldim o günden beri ofiste yiyorum dışarı çıkmaya cesaretim kalmadı
Evet canım ben de dikkat etmeye çalışayım. Sana da çok geçmiş olsun. Öğle vakti güneş
Çok acımasız oluyor demek ki biz hamilelere

bana mesaj atsaydın canım ben seni eklerdim. onlar hepsi mesaj atmışlardı o şekilde ekledim. mesaj atınca bildirim geliyor cunku mail geliyor bana. ama her zaman 24 saat boyunca kadınlar kulubunde olamıyoruz sizleri eklemek için
Valla arkadaşım açıkçası benim talebim olmadi. Ben öyle bir tablo olsun diye de hiç yazmadım . Ben beğenmeyen gider diye yazan arkadaşa yazdım. Çünkü gördüğüm çok kişi evet tablo olsun diyordu.

Biz Citolesgen Citolesgen ile konuştuk ve aramızda hallettik sorun falan yok gayet iyiyiz diğer 3 arkadaştan
patitis patitis canı sıkılmış aksiyon arıyor ciddiye almıyorum bu grupta bile değil.
deli_mavi_59 deli_mavi_59 zaten şikayeti hiç bitmedi konuları uzattikca uzatıyor burda ego savaşı yapmıyoruz hamilelik grubu en çok şikayet eden sen olduğuna göre Güle güle gidebilirsin belli ki çok stres oluyorsun.
simarik83 simarik83 daha önce muhabbet ettiğim bir insandin seninle bir sıkıntım yoktu neden böyle sataşmak zorunda hissettin anlamadım.
Hepinize saygı duyuyorum ben sizinle muhattap olmuyorum lütfen siz de benimle muhattap olmayın.
arkadaşım fikirlerimizi söyleyince sataşmış mı oluyoruz? kötü bi dille söylediğimizi düşünmüyorum
ayrıca ilk sayfalara dön bi bak bakalım daha grubun ilk kurulduğu günden beri burdayım ben.:sopa:
herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil bence biraz saygı:dua:

Kızlar aserme olayı başladı mı sizde :) ay ben ne güzel süt içiyor yumurta yiyordum son iki haftadir ikisinden de tiksindim. Bulantim yok ama midem biraz huzursuz. Tuzlu acılı çok yiyorum artı yoğurt :) tatlida hic yiyemiyorum . sizlerde durumlar nasıl cinsiyetle mi alakali açaba :KK39::KK66:

Ah canm lütfeeeen benimle muhattap ol lütfeeeen. Sayfayı devir alamadın yazık oldu.
Güle güle falan da deme hakkını sana vermiyorumm.
En baştan beri buradayım sonuna kadar da burda olacağım ok ?

kızlar niye böyle davranıyorsunuz. hamileyiz lütfen birbirimizn kalbini kırmayalım. ben hilelf hilelf arkadışımdan özür dieldim yanlış anladım cunku onu. o bana cok guzel bir dille anlattı mesajda.bense kız cağıza sert cıktım. ama bazı arkadaşlar gercekten sataşcak yer arıyor. ve husumetim olmadığı halde bana laf atmaya kalkıyor. onlara da zaten cevap vermiycem. bence eğerki sizde rahatsız oluyorsanız sizde kaile bile almayın cevap vermeyin sizi üzen kişilere.. ben en başından beri biliyorum kimlerin neler yaptığını

Kızlar aserme olayı başladı mı sizde :) ay ben ne güzel süt içiyor yumurta yiyordum son iki haftadir ikisinden de tiksindim. Bulantim yok ama midem biraz huzursuz. Tuzlu acılı çok yiyorum artı yoğurt :) tatlida hic yiyemiyorum . sizlerde durumlar nasıl cinsiyetle mi alakali açaba :KK39::KK66:
Ayşegül öyle midem bulanıyor ki akşama kadar yatıyorum.Çok fenayım.Doktor zencefil çayı içebilirsin dedi.

X