2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Aynen tatlım benimki tam bir sıpa , çok zorlu geçiyor hamileliğim , ben de erkek hissediyorum en baştan beri , tabii sağlıklı olsun da , doğsun popo ayak ısırmadık yer bırakmicamm
Gün geçmiyor ki topicte bir sorun arıza olmasın , valla ben anlayamadım burada olmamızın amacını , üzülmeye mi geliyorumm iki güzel muhabbet etmeye mi belli değil..
Herşeyin cinsi beni buldu buluyor , hamileliğimde de öyle , çekiyor muyum ne şaştım kaldım , vardır bunda da bir hayır..
Çok sevgilerimle canım

Takma ya. Burda kimse kimsenin kaprisini çekmek zorunda değil. Hepimiz hamileyiz ve hepimizin hormonları tavan yapmış durumda. Herkes dikkat edecek yazdıklarına. Kapris yapmak isteyen kocasına,anasına, babasına yapsın. Bizim burdaki amacımız hamilelik seyrimizi paylaşmak, herkes farklı doktorlarla görüşüyor ve hepsinin fikirleri farklı onları paylaşıp ortak birşeyler çıkarmak vs. Rahatsız olduğun mesajları görme hiç, cevap bile verme.

Kimin hangi topigé yazacağı kimseyi ilgilendirmez. Kimse de karar veremez. Evet sorun yaptık tabloyu. Ve üstelik çoğunluk olarak sorun yaptık. Forumun amacını da kimse bize öğretecek değil. Biz çoğunluk olarak tablo olmasıni istedik. Bu bizim en doğal hakkımız. Ha senin için sorun mu bu? Bu senin sorunun arkadaşım. Biz halimizden memnunuz. Asıl sen bizleri begenmiyorsan hiç takılmak zorunda değilsin. Begenmeyen küçük oğluna almasın. Biz kendi aramızda gayet iyiyiz.

Canm burada olan hiçbir şeye şaşırma boşver salla gitsin..
Herkes kendi havasında takılıyor işte

Slm kizlar.araniza yeni katiliyorum.hepimiz saglikla hayirlisiyla kucagimiza alalim insallah minislerimizi.sat 23 temmuz daha dr.a gitmedim.haftaya gitmeyi dusunuyorum.5.5 yasinda bir kizim var.35 yasindayim.izmirde yasiyorum.hafif kasik agrisi disinda bi belirtim yok.kizimdaki gibi hamilelik yasarim insallah.hic bulanti kusma siskinlik falan yasamadim

Hayirli olsun canım. Daha çok yeni öğrendin o zaman. İkinci cocuk yapanlara hayranım. Allah saglikla kucağına almayı nasip etsi . ☺

Sen herkeze laf atmak zorunda mısın arkadaşım , yeter bu topiğe sıkıntı verdiğiniz , tartışma istemiyoruz biz burada anlayın artık.

Sen herkeze laf atmak zorunda mısın arkadaşım , yeter bu topiğe sıkıntı verdiğiniz , tartışma istemiyoruz biz burada anlayın artık.

Sanane arkadaşım. Bana genelleme laf atana atarım. Kimsenin lafını sözünü çekemem. Tartışma istemiyorsan tartışma yaratma. Sürekli bu topik ile ilgili söylenip duruyorsun. Yok soyleler Yok böyleler. Madem bu kadar kötü bu topik ne istiyorsun. Senin istediğin gibi mi yazacak herkes. Yada senin kaprisini çekmek zorunda mı herkes. Mehmelif ile ilk tartışmanda hak vermiştim. Ama sonradan senin gereksiz yeré böyle ortam Germen sürekli şikayet etmen de beni sıkiyor.

Ben seninle muhattan oluyor muyum. Olmuyorum. Ben istediğime istediğimi yaparım avukatlık ise işin mahkemeye git tatlım.

Citolesgen canım sayfayı devretmediğin çok iyi oldu. Biz en baştan beri buradayız. Beğenmeyenler kendilerine yeni bir sayfa açıp tablolu falan musmutlu takılabilirlerdi. Bize göre tablo olsa da olur olmasa da olur. Kendini boş yere zahmete sokmuşsun

sevgili Buucuuu tablo zaten liste haline vardı. siz yeni geldiğiniz için durumları bilmiyorsunuz tabiki. grubun başına baksaydınız anlardınız. olayları ve durumları bilmeden yargılamayın lütfen
Kimseyi yargılamiyorum arkadaşım. Asıl şımarık83 arkadaş yargılıyor. Ben nerdeyse 1 aydır bu topicteyim. 3 ağustostan beri. Ve o zamandan beri herkes liste diyor. Çoğunluk birsey istiyorsa olmalı. 5-6 kişi vardı bugüne kadar ilk sayfada. Bunu istemek burdaki lerin en doğal hakkı. Çünkü her gebelik sayfasında var.

Bende seninle muhattap olmak istemiyorumm. NOKTA !

Merhaba kızlar
Bi kaç gündür yazamıyorum
Çok kötü günler yaşıyorum
Hamileliğime doya doya sevinemedim bile
Rica etsem hamile duası kabul olurmuş anneme dua edermisiniz pazartesi ameliyat olacak
rabbim tez zamanda şifa versn inşallah.

Özelden msjı bulamadım cnm telden giriyorum burdan yazıyorum. Supremee 27yaş 24.06.2016 ikinc bebek 30.03.2017
bende özelden mesaj atmayı bilmiyorum telden bulamadım bilgilerim yaş 28 ikinci bebek doğum tarihi20.04.2017

Canim gecmis olsun . cok kotu bi halsizlik oluyo herseyi yiyemiyo insan iştah gidiyor bi huzursuzluk . Şu içiyorum mide anında şişiyor sanki midede hiç yer kalmamış
Sağol cnm. Benim iştah sorunum yoktu pek; tiksindiklerim ve çok yediklerim vardı :) Ama mutlaka ne yersem yiyeyim mide bulantım oluyordu yani sefayı sadece yemeği yerken sürebiliyordum. Şimdi level atladım Bir de yaz ortası grip süper gitti En kısa zamanda bu durumlar geçsin keyifli günlere girelim bebişimizle inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…