2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Şiddetli baş dönmesi yaşayan var mı kızlar? Bugün yere düşüyordum üç saat sersemliğim geçmedi aç değildim. Sadece yirmi dakika Güneş'te kaldım o da mecburi çıkmıştım. Tansiyonum ölçtüm 11/7 normaldi nabzım 109 çıktı biraz yüksekti ama benim nabzım genelde yüksektir. Başımı sanki bir kuvvet aldı sola yatırdı
canım beni de güneş çok çarpıyor 2 hafta önce öğle yemeğine çıktım sadece 10 dk güneşte kaldım resmen gözüm karardı migdem bulandı tuzlu ayran içtim biraz kendime geldim o günden beri ofiste yiyorum dışarı çıkmaya cesaretim kalmadı

Burada herkes hamile bir ben değilim sanki öyle bir dışlandım. Geceden beri burnum kanıyor ben bunun için kimi sorumlu tutayım? Neyse Allah büyük
Sen sıkma canını güzelim. Bebişini düşün. Gel biz Bebek konuşalım :) ya biz dün keseyi gördük benim hesaplarıma göre 4+2 erken mi ne sanki :) sence kalp atışını ne zaman duyarım

İzler hem cumartesi hem pazar mali müşavirlik sınavım var. Çok zor saatler süren ve klasik bir sınav :KK43:

Hepiniz hamilesiniz dualarınız kabul olur. Bana dua edin lütfen. Elimden geldiği kadar uyuklayarak çalışmaya çalıştım. 5 dersi vermemi Allah nasip eder inşallah.

Dualarinizi bekliyorum. Sevgilerimle.

İzler hem cumartesi hem pazar mali müşavirlik sınavım var. Çok zor saatler süren ve klasik bir sınav :KK43:

Hepiniz hamilesiniz dualarınız kabul olur. Bana dua edin lütfen. Elimden geldiği kadar uyuklayarak çalışmaya çalıştım. 5 dersi vermemi Allah nasip eder inşallah.

Başarılar dilerim hayırlısı ile inşallah

Staja başlama sınavına girmiştim bende bilirim o stresi. Seninki bitirme sınavı galiba.İnşallah iyi geçer canım .

Kizlar bulantiniz drgisiklik gosteriyor mu
Bugun cok rahatim ben bulantim yok ama bu sefer de dusunmrden edemiyorum bebis iyi mi diye. Offf iyice paranoyaklastim

Staja başlama sınavına girmiştim bende bilirim o stresi. Seninki bitirme sınavı galiba.İnşallah iyi geçer canım .
Evet canım bitirme sınavı. 5 dersten gireceğim şimdilik. Çok teşekkür ederim. Sen ne yaptın peki. Hala smmm yolunda misin ?

Evet canım bitirme sınavı. 5 dersten gireceğim şimdilik. Çok teşekkür ederim. Sen ne yaptın peki. Hala smmm yolunda misin ?

1 kere girdim sınava 58 de kaldım çalışamamıştım zaten beklediğim bişeydi :) bir daha girmedim ama doğumdan sonra düşünüyorum.

Calismayarak 58 yapman gayet iyi ama canım. İkinciye çalışarak girseymissin tamammış
Muhasebeci misin ?

2.ye çalışarak gireceğim inşAllah fırsat olmadı işte :KK43: Tam muhasebeci sayılmam aslında kendi işim herşeye biraz bakıyorum:) işletme mezunuyum. Muhasebe ve finansla daha iç içeyim tabi.Asıl sorumluluğum o bölüm :)

X